Toplam 6 sayfada 6 İlkİlk ... 456
88 sonuçtan 76 --- 88 arası gösteriliyor
    Yeni Üye

Giriş Tarihi
    12 01 2013

Alıntı metin1606 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    turkiyede doktor acigi var maaslar da iyi neden goc etmek istiyorsunuz
    Ne yazik ki Pek de dışardan göründüğü gibi değil medik yasam burda. Ben yandal eğitimi için üst uzmanlık yani bir alternatif arıyorum dogrusu.
    Aranızda Dr olan ya da tanıdığı olan varsa haber bekliyorum... Sevgiler...

Varsayılan AU'da doktorluk

AU'da doktorluk harika bir istir. Keske ben de zamaninda tip okusaymisim, ah ah ...
    Zuma, AUya gidersen doktor olarak sayginlik ve kazanc acisindan pisman olmazsin. Ben aussie/turk'um ve doktorlarin kazanclarini gayet iyi biliyorum. Oncelikle IELTS'ten 7.0 alman lazim, ve sonra uzmanligini yeniden alman gerek, ondan sonra yilda ceyrek-yarim milyon kazanmaya baslarsin. Evet, evet $ Kimseden de dayak yeme gibi bir sey soz konusu olamaz.

Kıdemli Üye
    metin1606 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    05 04 2010

Alıntı rubenis tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    AU'da doktorluk harika bir istir. Keske ben de zamaninda tip okusaymisim, ah ah ...
    Zuma, AUya gidersen doktor olarak sayginlik ve kazanc acisindan pisman olmazsin. Ben aussie/turk'um ve doktorlarin kazanclarini gayet iyi biliyorum. Oncelikle IELTS'ten 7.0 alman lazim, ve sonra uzmanligini yeniden alman gerek, ondan sonra yilda ceyrek-yarim milyon kazanmaya baslarsin. Evet, evet $ Kimseden de dayak yeme gibi bir sey soz konusu olamaz.
    eger dedigin kadar kolay olsaydi 6 milyon hintli doktorun yuzde 99 u avustralyadaydi. Ayni sey arap, iranli ve pakistanlilar icin de gecerli. Turkiyede bir uzman 4-5 bin dolar arasi para kazanir. Opsun basina koysun cunku bir ogretmen bin dolar kazanir.

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    12 01 2013

Arkadaslar polemik yaratmaya ne gerek var. Ben para ile ilgili birsey sormuyorum, derdim para degil. yandal uzmanlığı için bilgi toplamaya çalışıyorum.
    Rubenis verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim. İletisim kurabileceğim, soru sorabilecegim bir doktor ahbabınız var mı ?

Varsayılan İnşaat mühendisi göçmenlik için şansı nedir.

Arkadaşlar ben Avusturalya'ya Göçmen olarak gitmek istiyorum. Kendim inşaat mühendisi eşim ziraat mühendisi ben Amerika'da daha önce dil kursu ve Üniversite'de bir yıl hazırlık okudum ielts Sınavı'ndan puanım yok şu an ama hazırlanıyorum 7 puan mı almam gerekiyor. Eşimde liseden dil çıkışlı onunda ielts sınav skoru yok. Eşiminde dil Sınavına girmesi gerekirmi. Bu arada ben önce gidip orda düzeni kurup eşimi öyle Yanıma gelmesini istiyorum. burdan tüm yardımlarınıza ve yöndirmelerinize açığım. Hangi Şehirde kalırım hayat Pahalı mı kalacak yer ve iş bulma gibi sorularımıda yanıtlarsanız sevinirim tüm yardımlarınız için teşekkürler.
    DV2009-HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2010-HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2012-HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2013-HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2014-HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2015-HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2016-YA NASİP...

Varsayılan System and Software Engineer

Arkadaşlar merhaba. Şu an yurt dışında çalışmaktayım. kendi mesleğimi icra ediyorum. Sistem tasarım ve yazılım mühendisliği yapıyorum. 3-4 yıllık bir tecrübeye sahibim. Avustralya ya göçmen olarak gitme şansım nedir... Tr de Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme mezunuyum...

Varsayılan System and Software Engineer

Arkadaşlar merhaba;
    Şu anda yurtdışında sistem tasarım ve yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım. iş tecrübem 3-4 yıl. Tr de Bilisayar Mühendisliği mezunuyum. Avustralya da yaşamımı devam ettirmek istiyorum. Benim alanımla ilgili iş imkanları nasıldır. Ve vize alma şansım hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi. Şu an halen aktif olarak çalışmaktayım...

Varsayılan Meslek Lisesi Plastik İşleme Bolumu

Arkadaşlar ben Avusturalya'ya nitelikli göçmen olarak gitmek istiyorum meslek lisesi mezunuyum yaptıgım iş plastik kalıpcılığı 8-10 yılı aşkın iş deneyimim var fakat meslek denkligi almak konusunda problem yaşıyorum meslek liseleriyle ilgili Avustralya'nın bir denkligi bulunamıyor bilgisi olan arkadaslar bu konuda yanıt verebilirse cok sevinirim..

Varsayılan Avustralya Nitelikli Göçmen

Selam arkadaşlar forma yeni üye oldum.Ben kimya bölümü mezunuyum ve bu dalda yüksek lisansımı daha yeni bitirdim.Amacım Avustralyada çalışmak.Bu yüzden kafamda çok soru var;
    1.Nitelikli göçmenlik yoluyla bu iş olur mu?Ne zaman vatandaşlık verirler..?
    2.Diplomamı göçmen olarak gidersem kabul ederler mi? Nitelikli göçmen olmak için masraflar ne kadar süreç nasıl işliyor..?
    3.Aylık ortalama ne kadar kazanırım..?Özellikle kimya bölümü mezunları..?Gitmeden önce iş bulunabilinir mi?
    4.Günlük hayatta masraf ve yaşam koşulları hakkında kısaca bilgi.....

merhaba arkadaşlar. ben akdeniz üniversitesi hemşirelik bölümü bitirdim. 1 yıldır çalışıyorum. avustralyaya göç etmek istiyorum mesleğim aranan listesinde. ancak diplomam orada geçerli mi bunu nasıl öğrebilirim.

Merhaba. Ben Almanya da yasayan Alman vatandasi bir Türküm. Avustralya da yasamak istiyorum. Nasil imkanlarla gidebilirim?

Varsayılan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü için Avustralya'ya nitelikli göçmenlik

Arkadaşlar merhaba ben bu sene başkent üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünden mezun oluyorum avustralyada uzun vadede denklik almak için nereden başlamam gerek(şuan ingilizcemi geliştirmek için toefl ibt hazırlık kursuna gitmekteyim).Gerçekten çok istediğim bir ülke fakat nereden başlamam gerektiği konusunda aydınlatabilecek kişiler varsa sevinirim.

Merhaba arkadaslar bir süredir yurtdisinda yasamima devam etmeyi düsünüyordum. Fakat Avustralya'daki son kanun degisikliklerinden sonra orasi benim icin imkansiz hale geldi sanirim. Ben postdoc yapmak istiyordum bir PhD ögrencisi olarak. Maalesef haberler kötü gibi. Avustralya listemde ilk siradaydi. Bir sekilde hala imkan var mi? Bu konuda beni bilgilendirebilecek biri var mi? Tamamen imkansiz hale mi geldi? Tesekkürler.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •