9 sonuçtan 1 --- 9 arası gösteriliyor
    Kıdemli Üye
    MrMelancholy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    28 10 2006

Varsayılan Work and Travel da not sorunu

Bu sene work and travel a basvurmak istiyorum ama not ortalamam 2 nin altinda. Not Usa in istedigi biseymi yoksa bu kurali wat sirketlerimi koyuyor. Bu kurali uygulamayan bildiginiz wat sirketi var mi.
    Php & Mysql

Yeni Üye
    filizyavuz61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    21 05 2005

Not ortalamasi 2 nin altinda olup vize alan bir suru kisi var. Bir arkadas 3 yil once 1.57 ile almisti. Vize memuruna bagli herkesin dedigi gibi ama boylesi bir sebepten oturu vize alamayacagini sanmiyorum. Umarim ingilizcen iyidir o konu uzerinde cok duruyorlar. Bol sans...

Üye
    gokayozer kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 01 2008

benim not ortalamam 100 uzerinden 35 ti. vize almistim. bu sene bi daha basvurdum. not ortalamam 35.47 ye yukseldi yine alacagimi umuyorum. bol sans

Üye
    apolloturk3 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    29 01 2008

bu tam olarak şirketlerle alakalı bir şey değil bende geçen yıl 1.94 te kalmıştım başvuramamıştım.dediklerine göre konsolosluk belirtmiş 2.00 not olayını ama yine başvurabiliyorsunuz şirketlerde kabul ediyor ben gçen elt ilede campus ilede konuşmuştum ikiside başvurabileceğimi ama vize alamazsam 250$ ön kayıtt ücretini geri alamayacağımı söylemişlerdi 2.00 ın üstünde olursam üm parayı geri iade ediyorlarmış.
    Green Card çekilişinden amorti olarak turist vizesi kazanan çılgın türk.

Yeni Üye
    bodurengin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    04 05 2008

Ben 2006 da WAT için vizeden red yedim ortalamam 1.96ydı. İngilizceye fln da hiç bakamdılar. sadece vize memurunun keyfine bağlı. Kadına turist vizem var onla giderim istersem orda kalırım dedim. İyi o zaman öyle git diyerek son noktayı koydu Ben vizeye gittiğimde not önemliydi

Yeni Üye
    oseee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 05 2008

arkadaşlar bu iş tamamiyle şansa bağlı.. 6 tane falan vize memuru oturmuş aynı bankadaki gibi sıran geldiğinde numaran hangisinde yanıyosa gidiyosun artık memur iyi yada kötü şans...
    ben 2007 yazında 1.99 la gittim kadın vermem dedi tam reddi yicem başladım konuşmaya bu dönem çok çalışıyorum 2.00 yapacam söz dedim
    kadın onay da vermedi red de vermedi. final notların açıklandığında tekrardan yolla 2.00 olursa tamam dedi..
    tabi benim halimi düşünün uçak bileti 18 hazirandı..benim vize 15inde geldi..

Üye
    byleon kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 02 2008

arkadaşlar bu senenin mart ayında aldım ben arkımde aldı onun ortlaması 1.82 ydi ankaradan aldık notun dusuk olunca sadece bıraz daha zorluolar okadar yeter kı sen vercegın cvbı bıl yeterlı artık bı ayak yapın orda yok bı donem hastaydım ama yınede bole cıkardım fln fılan eger notlarınında artıs vara mesela 1.80 den olmus 1.90 kafanıza takmayın cuk dıe verıoo ...

Yeni Üye
    efeali kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    20 02 2009

Bu sene bende gitmeyi düşünüyorum ingilizcem iyi düzeyde ama not ortalamam ilk dönem 1.42 2. dönem notlarına bakılıyomu vize konusunda bi sıkıntı yaşarmıyım

Yeni Üye
    BAGATELLE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 04 2009

merhaba arkadaşlar , ben de bu yıl work and travel a basvurmayı düşünüyorum ama öncelikle fikrinizi almak istiyorum.
    Bu yıl okul harcımı yatırdım ancak bazı durumlardan dolayı okula gitmedim ve ders de seçmedim. work and travel a katılabilirmiyim diye birkaç kişiye sordum hep tahmini cevaplar aldım.
    Forumda da biraz araştırdım ve bir çok kişi not ortalamasının 2 olmasının altını çiziyor. Ama ben ders seçmediğim için 08-09 öğretim yılı not ortalamam gözükmüyor. Ama 07-08 dönemlerimdeki ortalamam 2.50 , ne düşünüyorsunuz basvurmalımıyım vize alabilirmiyim acaba??
    Bütün fikir sahiplerine şimdiden çok teşekkürler..

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •