4 sonuçtan 1 --- 4 arası gösteriliyor
    Üye
    kusmukcuk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    28 05 2007

selam arkadaşlar,

ben 1,5 ay önce falan vize görüşmesine girdim geçici vize reddi aldım ds-2019 eksik oldugundan.form gelince sirket araciligyla yaklasık 10 gün önce konsolosluga gönderdim fakat vizem henüz elime ulasmadı ne yapmam gerekiyor.konsoloslugu aradım 221 i tuşladım ama kadının dediklerinden pek bisey anlayamadım:S ne gibi bi problem cıkmıs olabilir?

Yeni Üye
    wishozgur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    14 05 2007

acaba guvenlik sorusturmasi yani sende isim benzerligi olayinin azizligine mi ugradin..umarim ddegildir....merak ettim ...sonucunu yazsana

Üye
    Çisem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    21 05 2007

kusmukcuk ne oldu senin vize? biletini de almistin sanirim.. bize cevap at, merak ettik.. iyi haberlerini bekliyoruz.. hoscakal..

Yeni Üye
    Nobrakes2007 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    21 06 2007

Ben de ds-2019 formunu gönderdikten sonra yaklaşık 1 ay bekledim ama sonunda geldi 5 senelik j1 vizesi. Yani gelir vize merak etme. Bu arada benim bi sorum var 5 senelik j1 vizesi yanlış basılmış olabilir mi? Amerikaya girerken yanlış basılan vize benim başıma dert açabilir mi? Cevap verip yardımcı olursanız sevinirim.

quote:Originally posted by: kusmukcuk
    selam arkadaşlar,

ben 1,5 ay önce falan vize görüşmesine girdim geçici vize reddi aldım ds-2019 eksik oldugundan.form gelince sirket araciligyla yaklasık 10 gün önce konsolosluga gönderdim fakat vizem henüz elime ulasmadı ne yapmam gerekiyor.konsoloslugu aradım 221 i tuşladım ama kadının dediklerinden pek bisey anlayamadım:S ne gibi bi problem cıkmıs olabilir?

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •