4 sonuçtan 1 --- 4 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    denirotr kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 08 2006

2006 yılında yeşil-kart.com sitesinden green card başvurusu yaptım. Şubat 2007'de sonuçlar internette açıklanacak dediler ancak kazananlar kısmında geçen seneki kişiler duruyor.
    sonuçları nerden ve nasıl öğrenebilirim?

PHONEME
    Guest

quote:Originally posted by: denirotr
    2006 yılında yeşil-kart.com sitesinden green card başvurusu yaptım. Şubat 2007'de sonuçlar internette açıklanacak dediler ancak kazananlar kısmında geçen seneki kişiler duruyor.

sonuçları nerden ve nasıl öğrenebilirim?

ben de senin gibi o paragöz siteden başvurdum. Resmi olarak internette filan açıklanmıyor. Bu paragözler adresleri değiştirdikleri için formlar onların eline gidiyor kimin kazanıp kazanmadığını ordan öğreniyorlar ve böylece kendi sitelerinden açıklıyorlar. Nisandan itibaren sonuçlar postaya verilir. Eğer kazanırsan onlar seni arar hiç merak etme çünkü belgelerin için para isteyecekler daha öyle kolay kurtulamazsın. Neyse umarım kazanırsın herşey gönlünce olsun. Sevgiler.

Yeni Üye
    taylanyildirim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    05 07 2003

Herkese selamlar
    Greencard sonuclari hicbiryerde aciklanmaz. Ogrenebileceginiz tek yol evinize gelecek postadir. Ancak internetten basvuru yaptiginizda, sirket buyuk ihtimalle sizin ev adresinizi vermeyip kendi adresini verir. Bu sayede eger kazanmissaniz zarfiniz direk onlarin eline gider. Onlar da sizi arar ve evraklariniz bizde buyrun der. Evraklari alayim derseniz tabii ki vermezler. Elini veren kolunu kaptirir olur. Ancak iyi yonu; eger kazanirsaniz, islemler sirasinda harcayacaginiz parayi burada bir iki ayda kazanirsiniz. Bu nedenle bu cok sorun etmeye degmez.

Ben 2004 te kazandim. Konsolosluk islemleri haric, tum islemler icin toplamda 100milyon (100YTL) harcamadim. Ornegin ogrenci belgesi gibi seyleri ingilizce alabilirsiniz. Ya da evlilik cuzdaninin arkasinda her turlu kisaltmanin bilmemkac dilde cevirisi vardir. Ama danismana giderseniz abi bunlarin tamamini cevirmeliyiz der. Inanmayin.

Yapilacak en guzel sey mezun.com basina oturup 2000 lerden gunumuze kadar acilan her forumu satir satir okumak, bu konuda doktora yapacak kadar bilgiye sahip olmaktir. boylece her isiniz tikir tikir yurur.

Üye
    halidim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    22 12 2006

arkadaşlar bende sizin gibi o siteden başvurdum onlar beni aradılar iyikide öyle olmuş çünkü verdiğim adresi iki kez değiştirmiştim.Onlar aradıktan sonra ister onlarla çalışırsınız ister başka danışman şirket veya kendiniz yaparsınız.Ama hangi danışman şirket olursa olsun pazarlığınızı iyi yapın zaten çok bi iş yapmıyolar ona göre benden söylemesi

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •