Toplam 19 sayfada 3 İlkİlk 1234513 ... SonSon
271 sonuçtan 31 --- 45 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    ozersam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    20 01 2009

mrb bende gemilerde çalışmak istiyorum ama turizm okumuyorum şart mı turizm okumak ingilizce öğretmenliğinde okuyorum bi sorun olur mu acaba

Yeni Üye
    icen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    20 01 2008

merhabalar ben royal caribbeande 2 yildir calsimaktayim..daha once bu forumda daha cok kisiydik daha iyi organize oluyoduk..simdi fazla kimse kalmamis..size oyle bilgi vereyim en dogru agizdan..1.ozersam kardesim Turizmde okumana gerek yok zaten.okuduysan elbette avantajiniz vardir.Fakat turizm nedir?basitce Ingilizce sart!!2.hangi departmanda olursaniz olun profosyonel ve kendinizi satis tekniginiz.Royal caribbean linkleri gordum is basvurusu icin.fakat sirket direkt eleman almiyor size sadece yol gosterir.O yolda su olacak ankaradaki Muammer Songur Beye yonlendirecektir.Royal caribbean staff hire crew hire yapan tek kisidir ve tek yetkilidir.O yuzden sakin ha ilanlara aldanmayin mesela Gemici cuzdani cikarilir gemilere eleman vs.diye..sadece size gemici cuzdani cikarirlar o cuzdanla da kalirsiniz ortalikta..Maalesef Turkiyede is arayan Genclerin bile artik parasini cebinden aliyolar umut tacirligi yaparak..dedigim gibi guzel bir cv yapin ingilizceniz ve turizmde en az 1-2 yil tecrubeniz varsa..guzel kariyer ve guzel paralar ve dunya turu sizi bekliyor..is zor ama bir o kadar da eglenceli..burdan is arayan kendine guvenen guzelim Turk gencine yardimci olduysam ne mutlu bana..Radiance of the seas adli gemsindeyim olur da oraya duserseniz beni bulun.. irtibat icin verecegim numara:

0532 613 58 41

MUAMMER SONGUR.

adimi da verirseniz problem degil..herkese bol sans...mutlu gelecek diliyorum..

KAHRAMAN ICEN

Yeni Üye
    urielthearch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    24 02 2009

Arkadaşlar Merhaba
    Lütfen insanların yaptığı işe çamur atmayın.Ben bundan 4 sene önce adventure of sees' e garson olarak gittim aynı kursu bende gördüm aynı parayı bende ödedim.
    Size çok net bir şekilde şunu söyleyeyim o kursta anlatılan herşey bizi gönderen kişinin bize erdiği tavsiyeler herşey biz gemicilerin karşısına çıktı.
    Yok 20 kişi baş vurur bir kişi gider diye bir şey yok.Royal caribbeanın bir personel havuz sistemi vardır .
    sınavı geçenler başvuru sırasına göre eleman ihtiyacında gemiye çağrılır.Evet bizim grup yaklaşık 20 kişiydi.İlk önce ben ve bi arkadaşım kontrat aldık.Ardından da beraber kurs gördüğümüz diğer çoçular kontratlarını aldılar.Bu her zaman böledir.Ben 3 hafta içinde gemiye varmıştım bazısı 3 ay sonra bazısı 6 ay sonra gider .Bazılarıda kendilerinin her halukarda bu işi kıvıracağını düşünür.Ama emin olun ben çok kişi gördüm gelip de 2 ay sonra geri dönen .O yüzden eleştirmeden önce bir daha düşünün lütfen

Yeni Üye
    deryacilgin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    23 02 2009

HERKESE MERHABA!
    BEN DERYA.TURİZM MEZUNUYUM.
    BU İŞ İÇİN ZOR OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.AMA BEN YİNEDE ŞANSIMI DENEMEK İSTİYORUM.
    EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEY DÜNYAYI GEZMEK.BU İŞTE HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM DİYE UMUYORUM...

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ BULAMADIM.SADECE 6.5 HAFTA OLDUĞUNU VE ÇEŞİTLİ BİRÇOK KONUDA DERS VERİLDİĞİNİ BİLİYORUM.O KADAR...

ÇALIŞAN ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ LÜTFEN? SADECE BİRKAÇ ŞEY SORMAK İSTİYORUM.ÖZELDEN MESAJ GÖNDERİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM

GÖRÜŞMEK UMUDUYLA...

Yeni Üye
    eda_06 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 03 2009

Ltf kimse asılsız konuşup yargısız infaz yapmasın..Hakkında kötü konuşulup karalanmaya çalışılan insan yani Muammer bey sizinle tanıştığı anda neyin nasıl olacağını,iyi ve kötü her türlü şartı anlatıyor.Kimse 2000 dolar alıpta dolandırıcılık yapmıyo..Bende başvurdum eğitime kabul edildim eğitimimiz yeni bitti ve şuan sınav tarihini bekliyorum ayrıca şunu da söylemeden geçemiycem Allah Muammer beyden razı olsun çünkü çok değerli bir eğitim veriyor...O YÜZDEN LTF ASILSIZ KARALAMALARA KULAK ASMAYIN HAKKINDA KONUŞULAN İNSAN ÇOK DEĞERLİ BİRİ.. ORTADA ABUK SUBUK KONUŞANLAR ANCAK BAŞARAMAYIP KİN TUTMUŞ İNSANLARDIR..HERKESE BAŞARILAR

Yeni Üye
    Kapo_24 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    18 03 2009

mrb eda_06 bir sorum olacaktı sana ; muammer bey in egitiminin yeni bittiğini yazmıssın eğitim tarihini ögrenebilirmiym rica etsem ve de hangi bölümden egitime girdin F&B departmanımıydı, sorma sebebim bende bir süredir muammer beyle görüşüyorum, henüz bi haber yok diyodu en son , tarihlerin belli olmadıgını soylüyor bekliyoruz yanii ...

Üye
    badee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    10 07 2007

yazılanların üzerinden çok zamn geçti sanırım ben okuyunca kayıtsız kalamdım bende gemilerde çalışma fikrine fena halde takılmışş durmdayım sölediğinz muammer adlı kişiden başka bu işle ilgili kontak kurulacak kimse yokmu asıl sorum şu 2000 dolar gibi bir eğitim ücreti var bu eğitimden sonrada bir sınav yine okuduklarımdan yola çıkarak yaıyorum tüm bunlar olduktan sonra başarısız olmanız halinde werdiğniz parada hebamı oluyor ve yılın belli dönemlerimi bu alımlar ve eğitim veriliyor bilgilendiriseniz çok sewinirim özelden herkese bol şans....

Yeni Üye
    guency kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    16 12 2008

slm arkadaslar muammer beyin mulakattan gecmistim aralık ayında.dun muammer bey adına arıyan bir arkadas nisan 13 te final sınavı varmıs amerikadan gelen yetkilinin.9-10-11-12 nisandada sınava hazırlık kursu varmıs gelip gelemiyecegimi sordu bende gelirim dedim.pasaport temiz kagıdı referans kagıdı felan istedi bu arkadas.marta kadar her hafta arıyordum kurslar baslamıyormu diye.simdi onlar aradı cok ilginc walla!!burdan okudugum kadarıyla ve bildigim kadarıyla muammer bey bircok arkadası kursa almıs mart ayında bu kursa giden arkadaslar kac gun kurs gordu acaba?sınav hakkında neler olacagını bilen varsa anlatırsa sevinirim.

Yeni Üye
    Kapo_24 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    18 03 2009

slm arkadaslar ; muammer bey beni de aradi sinav 13 unde mis . kurs bana yogun hizlandirilmis olarak 2 gun olacak dedi ama ayrica kurs`tan once pasaport gerekli mi bilen varsa yada tam evrak olarak neler goturucez ? bu arada guency ; 4 gun mu ve hangi pozisyonda kursa gireceksin

Yeni Üye
    gurhan87 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    21 08 2008

arkadaşlar ben eylülde girdim ve kazandım herkese allah kolaylık versin

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    16 12 2008

selam kapo arkadas evet 9-10 nisanda hızlandırılmıs kurs olacakmıs yarın sabah 9 da orda olacagım ben ismim ozgur ozturk.gelirken pasaport adli sicil kagıdı ve calıstıgın yerlerden referans getir dedi.ben hazırladım yarın goturup teslim edecegim muammer beye.

Üye
    deathless kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    13 01 2008

arkadaslar merhaba
    ben 1 yildan fazladir royal caribbeanda calisiyorum su an muammer sizden 2000 dolar kurs parasimi aliyor?Vallahi merak ettim o kadar aliyormu sizden?

Yeni Üye
    ronin19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    17 04 2009

merhaba

Bende yeni kazandım RCCL'i. yakında işe başlamayı düşünüyorum. Bir şey sormak istiyordum.
    Gemide çalışırken greencard başvurusu nasıl yapabiliriz?
    Yardımcı olabilirsen sevinirim.

mail atabilir misin bana? emailim : [email protected]

Simdiden tesekkurler.

Üye
    deathless kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    13 01 2008

arkadas green carda gemiden basvurma fikrini nerden aldin merak ettim acikcasi turkiyeden basvurursan daha iyi olur ki gemide botyle birsey yok bir soru sormustum hakkaten muammer 2000 dolar aldimi sizden???

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    16 12 2008

sevgili deathless 2000 dolar toplam masraf kurs vize check up vs toplamda gemiye binene kadar bizden cıkacak para yani..bu arada 13 nisanda yapılan mulakatıda kazandım.allah izin verirse dunyanın en buyuk operasyonunda calısacam yani oasis of the seas'in ilk personellerinden biri olma mutlulugunu yasayacagım.ekim ayı icerisinde muammer hoca gonderecek sanırım.

Toplam 19 sayfada 3 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •