Toplam 19 sayfada 2 İlkİlk 123412 ... SonSon
271 sonuçtan 16 --- 30 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    nisarana kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 11 2007

merhaba ark yazdıklarınızı okudum ve gercekten karalamaya gerek yok.. benım 3 tane ark gemıde calıstı ve cok ıı paralar kazandı suan hotellerde kordınatorluk yapıyolar... eger basvurucaksanız dogru kısılerle ırtıbata gececeksınız yoksa bu ısı yaptıklarını ıma edıp para kacıran ınsanlar var tabıkı...

r_man suan kasımda yola cıkacak ark var... ıstersen tanıstırabılırım...

Yeni Üye
    totiee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    19 11 2007

arkadaşLar son birkaç senemi cruise qemiLerinde çaLışma hayaLLeriyLe süsLedim.ßu işin okuLunu okudum ßen iyi ßir qarsonum.Lütfen ßana yardımcı oLun.Nereden ßuLaßiLirim ßu qemiLerin insan kaynakLarını?? Cevap ßekLiyorum.TeşekkürLer

Üye
    GUNESCE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    10 10 2004

Merhaba arkadaslar ;

Bende gemilerde 4 yil calistim ve arkadasimin dedikleri tamamiyle dogrudur.
    Ayrica RCCL ile ilgili foruma bakarak bilgi edinebilirsiniz.
    RCCL INFO LINKI
    Herkese basarilar dilerim..,

Yeni Üye
    erhanisik2003 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    15 01 2008

kandırmaca falan yok acık acık anlatılıyor gidebilecek kapasiten varsa gidiyorsun ben iki ay öncesi arastırdım ve sınavı kazandım suan gidiş hazırlıklarını yapıyorum ayrıca bundan bir yıl oncede bogazıçı unıversitesi cruıse academy ye yazıldım adamlar benden yaklsık 2 bin ytl aldılar ve hiç birşey yapmadılar ve o kadar sacma kı anlatamam adamlar sadece acentası oldukları kucuk bir yunan cruıse sırketıne baglıymıslar ve sadece o sırkette staj yapacagımızı ve yaklasık 20 kişinin işe başlayacagı soylendi ama hiç kimse başlamadı sonradan da bu şirketle anlaşmalarının iptal oldugunu söylediler bu işte sadece ben degilim aynı sirkete 5 bin ytl para yatıran kişiler var sırf bogaziçi unıversitesi ismine kapılıp o parayı verdim benim gibi belki cok kişide var aynı zamanda kursa baslamadan önce bu adamlar bana bütün şirketlerle (royal carrıbean da dahıl olmak üzere) baglantıları olduklarını söylediler düşünün ki ben bu kursa sırf ismi için gittim ama sonuç olmadı ama ankaradakı kişi çagırdı görüştük ve hiç bir sekilde umut vermedi gel kursu al kaznanırsan gidersin yok olmadı zaten adam peşini bırakmıyor ki tekrar girebilme sansın var arada zaman söz konusu ama buna hiç kimsenin yapacak bir şeyi yok bu royal carrıbean kararı arkadaslar lğtfen dıkkatlı olalım bu ısı yapanlara bilmeden eleştirmeyelim cünkü yapıyorum deyip yapamayan cok fazla insan var ve bunların içersinde bogaziçi unıversitesi cruıse academy de var konuyla ilgili bilgi almak isteyenler e mail ile ulassınlar

quote:Originally posted by: totiee
    arkadaşLar son birkaç senemi cruise qemiLerinde çaLışma hayaLLeriyLe süsLedim.ßu işin okuLunu okudum ßen iyi ßir qarsonum.Lütfen ßana yardımcı oLun.Nereden ßuLaßiLirim ßu qemiLerin insan kaynakLarını?? Cevap ßekLiyorum.TeşekkürLer

norwegian cruise line

Yeni Üye
    fikret197474 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 05 2008

ARKADASLAR RCCL IN ANKARA OFISINDEKI MUAMMER BEYE GOZU KAPALI GUVENEBILIRSINIZ ONUN KURSUNA KATILIP SINAVI GECIP GITMEYEN HIC BIR KIMSEYI TANIMIYORUM BANA BILGI ICIN YAZABILIRSINIZ [email protected] HERKESE BOL SANSLAR

Yeni Üye
    dogan_cemil kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    20 10 2008

merhaba ben turizm otelcilik mezunuyum ve şuan başvuru aşamasındayım kasımın ilk haftası görüşemeye gideceğim ingilizcem yeterli olurmu onun için birqaz korkuyorum benım öğrenmek istediğim tam anlamıyla başvuru aşamasında mülakatta ne gibi sorularla karşılaşacağım bana biraz bu konuda yarımdımcı olumurusunuz ???

Yeni Üye
    dogan_cemil kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    20 10 2008

merhaba ben turizm otelcilik mezunuyum ve şuan başvuru aşamasındayım kasımın ilk haftası görüşemeye gideceğim ingilizcem yeterli olurmu onun için birqaz korkuyorum benım öğrenmek istediğim tam anlamıyla başvuru aşamasında mülakatta ne gibi sorularla karşılaşacağım bana biraz bu konuda yarımdımcı olumurusunuz ???

Yeni Üye
    strength_honor kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    23 10 2008

arkadaslar bende bu aşk gemilerinde calısmak istiyorum;turizm otelcilik mezunuyum onumde iki sans var birisi amerikada maaşlı staj digeri ve benim icin daha onemli olan gemilerde calısmak..ben gemi diyorum;ve en kısa zamanda gitmek istiyorum benim icin kısa zaman mayıs ayı oluyor..herkezden cok rica ediyorum bana yardım edin bu benim mail adresim... [email protected]

Yeni Üye
    faheo_78 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    02 12 2008

mrb akdeniz ben bu şirkete nasıl başvuru yapacağım ? özelime yazarsanız söylerim demişsiniz? size zahmet olmazsa gerçekten çok istiyorum bu işi eğer allah nasip eder ise başvuru yapcağım ama hiçbir bilgiye rastlamadım yardımcı olursanız sevinirm. bu arada [email protected]il.com msn adresim 24 saat açıktır. Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Fatih HASANEFENDİOĞLU.

Yeni Üye
    Rita355 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    02 12 2008

Nasıl başvurulanacağına bana da söylermisin lütfen?
    [email protected]

Çok teşk

Yeni Üye
    Antonyo-07 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    05 12 2008

slm aysun , ! nasılsın ? sana bır sey sormak ıstemiştim. umarı8m bana yardımcı olabilirsin. bana ROYAL CARİBBEAN şirketiyle nasıl bağlantı kuracağım hakkında bilgi ve adresini verebilirmisin lütfen. bu iş için fazlasıyla kriterım var ama nasıl bağlantı kuracağımı ver baş vuracağımı bilmiyorum. bana yardımcı olurmusun lütfen. şimdiden teşekkürler. adrslerini versen ve profilimi gönderebilsem yeter. Kolay gelsin. by. kendine iyi bak
    ayrıca pardon . e-mail adresim : [email protected] yada [email protected]

Yeni Üye
    asifirari kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    15 12 2008

meraba aysun nasıl başvuruluyor yardımcı olabilirmisin [email protected]

Yeni Üye
    alonzo kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    19 02 2008

selamlar
    arkadaşlar bende cruise gemilerinde çalısmak için kontak kuracağım telefon numarasını ve adresini aramaktayım
    yardımcı olursanız çokmemnun olurum
    simdiden başarılar hepinize

Yeni Üye
    tyropi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    10 01 2009

slm arkadaslar ben yillardir amerikada yasiyorum buraya ilk geldigimde gemilerde calismistim yani gelmeden once simdi yerlestim ve yaklasik 8 yildir burada green card aldim ve yasiyorum ilk solemek istedigim inanin burada hayat sanildigi gibi kolay degil.ama gemileri sorrarsaniz evet onceleri cok calisiliyordu biz arkadaism farukla beraber 1994 yilanda basvuru yapmistik ozmanlar istanbulda kaya bey vardi bu isleri yapan ve sadece royal carribbean degil farkli baska cruise larada personel gonderiyordu ve ozman calisma saatleri14-15-16 saat gibi oluyordu ama su an bilmiyorum son aldigim bilgiye gore biraz daha esnek olmus ve sizlere tavsiyem yanlizca turkiyeden araci kurumlarla degil kendi ise alma organizasyonlarinida gozden gecirin bunlardan bazilari

www.royalcaribbean.com/ourCompany/career.do
    www.cruiseshipjob.com
    www.hotjobinthesun.com
    http://www.royalcaribbean.com/...0000TowpUB40Cv4b9f...
    en.allexperts.com/q/Royal-Caribbean-168/job-offers.htm
    www.cruiselinesjobs.com/eng/interview-carol
    extranet.rccl.com/dept/hr/marine/AppTrack/Default.aspx?p=2 - 15k
    www.travelweekly.co.uk/blogs/cruise-lines/2008/07/400-jobs-to-go-at-royal-caribb.html - 73k -

gibi ve ayrica kuzenimin gorustugu ankarada daha once orada calismis olan bir bey var onunlada konusa bilirsiniz cunku benim kuzenim onun sayesinde geldi ve calisti cruise da ve simdi buraya yerlesim almaya hak kazandi yani gemide calisirken isterseniz green card basvurusu yabilebilr

saygilerimle

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •