Toplam 2 sayfada 2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 16 --- 28 arası gösteriliyor
    Üye
    aliyalim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    29 06 2003

kompleks bir hayat olarak bakterileri ve mikroplarıda canlı saymiyorlar yada 300 sene öncesinden yaşıyorlar hayatı, evet bedenlerimiz etteki aminoasitleri almaya mecburdur, bazı aminoasitleri sadece etlerden alabiliyoruz, bunun dışında hindular taptıkları hayvanları yemiyorlar yada arkasında daha ne mantık var bilemiyorum

Ölümdede insan deve kuşuna benzer , hey öleceksin ya sonrası, orada bir şeyler var , doğru şeyler yap denildiginde kim ispat etmiş der, ben hayatımdam lezzetimi alayim

Eyvah ki bu hayat bitecek lezzet sona erecek denildiğinde de bak insanlar ahiret var ebediyet var diyorlar diye teselli bulur

Öyleyse hayatin toplam kalitesini arttırmak uzun vadeli düşünmeyi gerektiriyor

Pascal's wage istatistiği yada ölmeye mahkum kısa ve kaliteli ve içten içe öldüren bir hayat mı
    yoksa vicdanen huzurlu bir hayat mı

evet kum saati çevrilmiş insan çözmesi gereken bir çok meseleyi aslında görmezlikten geliyor

Yeni Üye
    sah.eser kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    24 09 2008

'Kimi' adında doğal bir boy uzatıcısı varmıs, kullananlar varsa , önerilerini bekliyorum..
    tesiri cidden var mıdır ? tesekkurler

Yeni Üye
    fenerbahce-lee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    28 10 2008

basketbol basketbol basketbol

Üye
    runnerman kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    18 09 2004

quote:Originally posted by: fenerbahce-lee
    basketbol basketbol basketbol

Uzun boylular mı basketbolcu olur, basketbolcular mı uzun boylu olur?

Yeni Üye
    fenerbahce-lee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    28 10 2008

boy uzaması bildiğim kadarıyla şöyle, anne babanın boy uzunlugunu topluyosun mesela baba 1.80 anne 1.70 olsun 180 + 170 = 350 çıkan sonucu erkek çocuk için 15 cm le topluyosun kız çocuk için 15 cm çıkartıyosun 350 + 15 = 365 çıkan sonucu 2 ye bölüyoruz 365 / 2 = 1.82 normalde beklenen boy uzunlugu bu ama bu beslenme şartlarına basketbol oynamasına , spor yapmasına göre + 10 - 10 şeklinde olabiliyo yani iyi beslenip basketbol oynarsa + 10 cm eklenmiş oluyo yani 1.92 cm kadar ulaşabilir

Üye
    aliyalim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    29 06 2003

İşin sırrı *****n boyundadır, Uzun anne zaten kısa bir erkekle evlenmiş olamaz( Olmamalı) Sh**'ın anasıda uzundur, anası uzun olan vaktinde antrenmanını yaparsa yaptığı anrenman göre selvi boylu olur, otobüslerde herkesin saçını rahatlıkla koklayabilir, gafletle dolaşırken ani çarpmalarla şuuru yerine gelebilir, evlenecekse her türlü kız basketbol ve voleybol takımlarını rahatlıkla dolaşabilir, basketbol kariyeri yapamazsa bodyguard olarak iş bulur, askerde milli müzelerde anıtkabirlerde 3 saat çeşitli mevkilerde dikilip kalır, yolda geçen herkes aha ne uzun boylu çocuk cool derler

işin sırrı *****n boyundadır, örnekleriyle açık seçiktir, eskiden yeniçeri toplarken analara bakılırdı

*****n boyu adamı ta nba'e ***ürebilir, tek yapılması gereken 13 ila 17 yaşları arasında haftada 3 gün antrenman programı uygulamasıdır, sütünü içecek peynirini yiyecek vaktinde uyuyacak o kadar

yeni sınav sistemiylede çok zeki değilse üniveristeyide unutacak tabi, ( anadolu lisesi sıvalarından bahsediyorum,) o zaman anadolu lisesini unutacak ama o da ortaöğretim puanını bozuyor, demekki unutacak üniversiteyi

Sonra çeşitli psikolojik sorunları falan olursa takmayacak, uzun boyu sevecek bir defa, ha uzun boy deyince en ideali 190 ile 195 arasıdır, bunalr uzun boyun milli kahramanlarıdır, anası baktımı oğluyla gurur duyar, boy dahada uzadımı annası baktıkça biz ne yaptık , çocuğum ne oldu neye dönüştü falan gibi düşünebilir ama takımını bulmuşsa elinde yeşillikler varsa anne böyle şeyleri düşünmez tabi,

Adamın ölmeside bir sorundur , tabut bulucaksın , yoksa yaptıracaksın,

el hasıl anası uzun olacak

Yeni Üye
    Mss.Rryb kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    26 04 2009

O yaLan ya. Benim boyum 168 ve annem 159 babam 170..

Yeni Üye
    atakancem2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    08 01 2009

quote:Originally posted by: Dogan35
    merhaba şuanki boyum 165cm en az 5 cm daha uzamak istiyorum herhangi bir boy uzatma yöntemi veya ürünü bilen var mı?

dogal içerikli jmexy boy uzatma formülü kullanıyorum. www.boyuzatmasitesi.com incele istersen

Yeni Üye
    nusretata kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    30 05 2009

boyumu uztmak için jmexy kullanmaya başladım.beraberinde sporda yapıyorum arkadaşım bu üünü kullanarak 6 cm sonuç almış bendende yeni kullanmış olmasma ragmen 2 cm uzama söz konusu tavsiye ederim.

Yeni Üye
    doc40 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    26 06 2009

En önemli soru: yaşınız kaç?
    18 bilemediniz 19'u geçti iseniz, kendinizi kasmayın, fasa fiso önerilere de aldırmayın. Bunu 2 nedenle belirtmek isterim.
    1) Bu yaşlardan sonra epifiz kıkırdaklarımız kapanır. Yani kemikleşir. Boyunuz artık ne ise odur. Bu konuda bir ortopedi uzmanı size daha ayrıntılı bilgi verebilir.
    2) Cerrahi olarak ilizarov yöntemi ile boy uzatma denenebilir. Ama biraz aklı olan hiç kimseye tavsiye etmem. Çok ağrılı ve çok uzun bir süreçtir. Sonucu da %100 garanti değildir.
    Yukarıdaki yaşların altında iseniz;
    1) Boy uzatan preparat var lafına inanmayın. Yok!
    2) Sitede spor fizyoterapistleri mevcut. Kabaca Boy uzatan egzersizleri ayrıntıları ile anlatabilirler size. 13-17 yaşları arasında çok etkili hareketler mevcut. Yardım alamazsanız, yardım ederim.

Dostum facede bi arkdaşımdan daha bugün bir blog adresi geldi bende çok şikayetçiyim bu boy işinden benim aklıma yattı burdaki kitap en azından içinde egzersizler olduğu yazıyor ve beslenme programı

BURDA

Alıntı bigknight tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Dostum facede bi arkdaşımdan daha bugün bir blog adresi geldi bende çok şikayetçiyim bu boy işinden benim aklıma yattı burdaki kitap en azından içinde egzersizler olduğu yazıyor ve beslenme programı

BURDA
    vay arkadai 2006 nın başlığı canlanmış,bende okuma şansı buldum iyi oldu anladığım hap map kullanmayın hertürlü yan etkisini görürsün.bir de clickbankın çakmasının çıktığını öğrendin

arkadaşlar boy uzatmak için piyasada satılan bir çok ürün yalandır. yani ürünler işe yaramaz değil ancak bu ürünler boy uzamasına etki eden besin takviyeleridir. aldığınız bu takviyeler reklamlarındaki gibi "3 ayda 10 cm" gibi bir uzama sağlayamaz bunlar abartı ve sahte reklamlardır. ancak bir miktar etki ederler. bunları nereden biliyorum derseniz ben boy uzatma sitesinin kurucusuyum. uzun süredir bu alanda yazılar yazıyorum. hatta o boy uzatma ürünü satan bir çok kişiyi de tanıyorum. sitelerine koydukları yorumlar bile sahte. boy uzatmanın doğal olan tek bir yolu yok birden fazla yolu var. yani sadece beslenme veya sadece spor ile olacak bir iş değil bunlar. öncelikle düzenli bir şekilde beslenilmeli. beslenme için internette veya marketlerde satılan boy uzatma ürünleri de takviye olarak satın alınabilir hatta balık yiyemiyorsanız balık yağı kapsülleri de alabilirsiniz. daha sonra boy uzatma egzersizleri olarak bilinen aslında hemen hemen her sporcunun yaptığı esneme hareketlerini düzenli olarak yapın. haftada 3-4 kez bir yerlere düzenli olarak asılın ve mutlaka hızlı koşu yapın. imkanınız varsa yüzün. psikolojik olarak da sorunlardan uzak durmaya çalışın. ayrıca boy uzatmaya yardımcı olan hormonda en çok gece salgılanıyor bu sebeple erken uyun. özellikle 22:00'ı geçmemeye çalışın. bu boy uzatma yöntemlerini kullandığınız taktirde yaşınız kaç olursa olsun mutlaka ufak da olsa bir miktar boyunuz uzar. eğer 25 yaşını geçmemişseniz ve bunlara özen gösteriyor iseniz o zaman büyük bir oranda boy uzaması gerçekleşebilir.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •