Toplam 4 sayfada 3 İlkİlk 1234 SonSon
54 sonuçtan 31 --- 45 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    erkantarik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 04 2007

Turkiye den buraya (usa) Hemsire olarak gelmek isteyener bu siteye baksinlar http://www.cgfns.org/
    Burda filipinlilerden cok hemsire var cnku onlarin okula buraya gore ayarlanmis onlarin buraya gelmesi daha kolay. Turkiyeden sanirim denklik bakacaklar eger tutmazsa burdan ders almalari lazim ve ingilizce sinavidan gecmeleri lazim simdi sadece yazili yapiorlar ama cok sakinda yazili ve sozlu yapacaklarmis. Hemsirelik burda super tr de iki yillik elektronik mezunuyum temple uni bir kac dersimi kabul etmisti 2-3 yil icinde muhendis olucaktim ama hemsireligi duydum sifirdan basladim simdi bir an bile pisman degilim. bu benim ilk senem tecrubem olmadigi icin is bulmakta zorluk cektim arti green card sponsoru bulmam lazim vs ama ilk yildan sonra cok guzel. Bazi firmalar usa disindan buraya hemsire getiriyor isimlerini bilmiyorum ama eger nette nurse work in the usa gibi ararsaniz cikar gibime geliyor. [email protected]

Yeni Üye
    erkantarik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 04 2007

slm TOWANDA ben NJ'den mezun oldum simdi philadelphia hapishanesinde calisiyorum. Hasteneler beni ise almiyor green card'im yok diye ve suanda kimse sponsor olmak istemiyor. NJ PA TX de licensure var CGFNS i tamamladim. CA icin licensure bekliyorum parmak izini filan yolladim. Green Card icin sponsor olucak bir hastane filan biluyormusun? hastene marsta olsa oraya da gitmeye raziyim ER yada ICU de calismak istiyorum Mesaj yazarsan sevinirim adresim. [email protected]

Yeni Üye
    NURKO kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    05 01 2008

mrb towanna.ben üniversite mezunu hemşireyim.ve amerikada kendimi hem akademik hemde maddi anlamda iyi dereceye getirmek istiyorum.inşallah kabul olur.ama formda niye eğitim düzeyi ve meslekle ilgili bi seçenek yok.diyelim ki kabul edildim ozaman ne gibi bi süreç başlayacak yani ben daha sonra nereye basvuraccam napacam,eğer sen olmasaydın bu green caddan haberim dahi olmayaaktı

Yeni Üye
    NURKO kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    05 01 2008

tekrar mrb towandakusura bakma ama nckini yanlış yazmışım.beni green car hakkkında dahada bililendirirsen cok ama cok sevinirim

Yeni Üye
    uscenk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    27 10 2008

Merhabalar,

California Üniversitesinde hemşirelik ile ilgili çok güzel bir program var. 9 aylık kurstan sonra okul 1 senelik size işe buluyor senelik 40.000$ ücret ile çalışmaya başlıyorsunuz. (Tabi bu kurs burada hemşire olarak çalışan kişiler için geçerli) Bu kurs hakkında bilgi almak isterseniz [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Üye
    biyococuk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 01 2007

arkadaşlar merhaba
    öncelikle verdiğiniz bilgilerden ötürü teşekkür ederim. kız arkadaşım ile avusturalyaya gitmeyi planlıyoruz. kız arkadaşım da 4 yıllık hemşirelik mezunu olacak bu yıl. ve sanırım göçmenlik ve çalışma koşullar 3 aşağı 5 yukarı amerika ile benzerlik gösteriyor.

1.ingilizce yeterlilik alınıyor. ( ya mesleki ing. sınavına giriliyor ya da ielts den 7.5 almak gerekiyor)
    2.ilgili nursing board un sınavına girip lisans alınıyor.
    3.bu ikisi tamamsa size sponsor olması için bir işveren bulmak gerekiyor. ama avusturalyanın farkı işveren bulamasanız bile independent olarak göçmenliğe başvurabiliyorsunuz.

bu konuda deneyimi olan hemşire arkadaşlar varsa, bilgilerini paylaşmasını rica ederim..özellikle avusturalyada çalışan türk hemşire varsa çok iyi olur.

Yeni Üye
    Mrs.Sharprock kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    28 12 2008

merhaba.cmirzayla dialoglarını okudum.senden öğrenebileceğim çok şey olduğunu düşünüyorum.Ben İstanbul ünvrstesi Florence nightingale hemşirelik yüksek okulunda okuyorum.Mezun olduktan sonra master doktora yapmayı düşünüyorum ama yurt dışında.hemşireliğe burdan daha fazla değer veren mümkün olan en ii yerde.Ve ücretli okuyacak durumum yok.Ancak burslu ya da bi devlet okuluna gidebilirim.Senden öğrenmek istediğim şey benim yerimde olsan ne yapardın.mesela hangi konuda geliştireyim kendimi hangi sınavlara hazırlaniym çünkü sizlere göre daha erkenciyim kaybettiğim bişi yok ve kaybetmek yanlış bi adım atmak istemiyorum.sence yurt dışı riskini almak aldığın paraya yaşam standartlarına değer mi.bana basamak basamak tavsiyelerini anlatırsan çok memnun olurum.Şİmdiden teşekkürler.

Yeni Üye
    nznnzn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    08 01 2009

Merhabalar,
    bende Turkiye de meslek lisesi mezunuyum,diyaliz sertifikam var,
    simdi de new york da hemsirelik okuyorum,2009 da mezun olmayi umut ediyorum,acaba sponsorluk icin ne yapamaliyim,benim yolumdan gecmis kisiler varmi?
    gorusmek de isterim aslinda..
    saygilarimla,

Yeni Üye
    guetna kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 08 2009

slm arkadaslar ben yakındogu üniversitesinde okuyan erkek hemşireyim.benim üniversite uluslar arası bir diplomayla bizi mezun edecekmiş.ben almanyada hemşire olarak calısmak istiyorum.okul beni yüksek hemşire ünvanıyla mezun ediyor.sizce ben almanyada calısabilirmiyim....lütfen cvplarınızı bekliyorum.bu arada hemşirelik dayanışmasının olması cok gurur verici bir olay...)

Yeni Üye
    guetna kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 08 2009

merhaba towanda

sende ricam benim sorumu cevaplaman
    ben yakın dogu üniversitesinde okuyan erkek hemşireyim.(kıbrısta)benim diplomam uluslararası imiş.ben üniversiteyi bitirdikten sonra almanyada calısmayı düşünüyorum sence orada calışabilirmiyim.lütfen yardımcı ol.cevabını merakla bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

Kıdemli Üye
    farhat.12 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    26 05 2009

benim cevremde TR den cok gelmis hemsire var bunlarin bir ikisine yardim etmek ve arkadasliklar sonucunda proseduru baya iyi ogrendim ben Houston dayim bu arada

isteyenler benimle MSN den irtibata gecebilirler

[email protected]
    Orange county'den Texas'a neden bu kadar cok goc var?

http://lansner.freedomblogging.com/2...o-texas/55219/

Texas son 10 senede en fazla is alani yaratilan eyalet secildi

http://kingsvillerecord.our-hometown...ivate_sec.html

Houston'in nufus artis hizi neden rekor kiriyor?

http://realestate.yahoo.com/promo/ce...tion-gain.html

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    13 07 2012

merhabalar.ben bu forumda ki arkadaslara sormak istiyorum.bu konu açılalı yaklaşık 4 yıl olmuş.peki amerikaya gidebilen varmı.varsa lütfen bana da yardımcı olabilir mi

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    13 07 2012

Alıntı guetna tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    merhaba towanda

sende ricam benim sorumu cevaplaman
    ben yakın dogu üniversitesinde okuyan erkek hemşireyim.(kıbrısta)benim diplomam uluslararası imiş.ben üniversiteyi bitirdikten sonra almanyada calısmayı düşünüyorum sence orada calışabilirmiyim.lütfen yardımcı ol.cevabını merakla bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...
    merhabalar.ben bu forumda ki arkadaslara sormak istiyorum.bu konu açılalı yaklaşık 4 yıl olmuş.peki amerikaya gidebilen varmı.varsa lütfen bana da yardımcı olabilir mi

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    13 07 2012

Alıntı farhat.12 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    benim cevremde TR den cok gelmis hemsire var bunlarin bir ikisine yardim etmek ve arkadasliklar sonucunda proseduru baya iyi ogrendim ben Houston dayim bu arada

isteyenler benimle MSN den irtibata gecebilirler

[email protected]

Varsayılan ..

Alıntı aysebb tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    hemşireler nerdesiniz??

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •