Toplam 4 sayfada 2 İlkİlk 1234 SonSon
54 sonuçtan 16 --- 30 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    towanda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    09 09 2006

gecen hafta aradim onlari, geri aramalarini bekliyorum. su anda ihtiyaclari yokmus ama, onu ogrendim. bakalim ne diyecekler...

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    09 09 2006

slm cmirza, bugun diyaliz merkezinin vice president iyla konustum. bana green kart icin sponsor olabilecegini, fakat buranin board sinavini gecmis ve lisansini almis olman gerektigini soyledi. kendisi filipinli ve en cok ordan hems. getiriyor buraya cunku hems. ler orda bu board sinavina girebiliyormus, buraya gelmelerine gerek kalmadan, bu kadinda onlara boylelikle daha kolay sponsor olabiliyormus. sen ca ya gelince eger memnun olmazsan ordan, sinavi gecip buraya, new york a gelirsin, ve o zaman umarim sana sponsorluk yapabilirler.... kendine iyi bak...

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    09 09 2006

slm tekrar, diyaliz teknisyeni arkadasin tr den green kart icin basvurabilir simdi. basvurularin basladigini duydum. internetten sanirim bulabilir nasil basvurulacagini. ben de lottery den kazandim green kartimi, ve kura cekildigini zannetmiyorum. burda cok hemsire acigi oldugu icin, arkadasin da saglik memuru oldugu icin kazanabilir, kimbilir. onceki mesajimi okumayi unutma.... eger ca de mutlu olmazsan board u gecip buraya gelirsin sana sponsor olur onlar....

Yeni Üye
    cmirza kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    28 08 2006

Merhaba Towanda cok moralım bozuldu,bu NCLEX gırmek gercekten sorun,en yakın israilden gırebılıyorum.OFFF OFFFF Sana gercekten cok tesekkur etmek istiyorum.Bana mail atmak istersen mail adresim [email protected]

Yeni Üye
    jocasta kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    27 01 2007

2006 nın 9. ayından beri buralara kimsecikler uğramıyo mu yaw.sevgili canan iznine nail olmadan mail adresini ekledim ama ya girmiyosun yada beni eklemedin.arkadaşlar sorularım olacak size.bi el etın şu işe.

Yeni Üye
    ucucbocek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 02 2007

merhabalar ben araniza yeni katildim su hemsirelik konusuyla ilgileniyorum TOWANDA bu konuda bana bilgi verebilirmisin veya bu konuda kimin bilgisi varsa ben green kartliyim hemsirelik okuluna gitmek istiyorum okudugum kadariyla sen okula gidiyorsun memnunmusun kac yil bu okul harci yuksekmi ingilizcenin ne seviyede olmasi gerekiyor benim pek ileri degil senin gittigin okul nerde hemsireligin hangi dalini istiyorsun okul zormu hemsirelikte yas siniri varmi beni aydinlatirsan cok sevinirim

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    27 01 2007

ya buralara kimse uğramıyo galiba seni gördüğüme çok sevindim uçuçböcek.towanda bu işi biliyo gerçekten.burda olsa güzel bilgiler alırdık ondan.benim msn adresim [email protected] eklersen sevinirim

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    27 01 2007

sude_rouge değil yaw hatlar karıştı [email protected]özür...

Yeni Üye
    ucucbocek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 02 2007

Jocasta, merhaba anladigim kadariyla sende bu konuyla ilgileniyorsun bilgi alabilicegimiz birileri cikar muhakkak iyi sanslar.....

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    27 01 2007

evet bu konuyla yakından ilgileniyorum.ben hacettepede okuyorum şu anda ve bu son senem.bir an önce yurt dışına çıkıp çalışmak istiyorum ve eğer gerekli başka eğitimler varsa onlardan haberdar olmak istiyorum.biliyosun diploma kabulü önemli.sen üniversiteyi orada okumak istiyosun bence şansın daha yüksek.kulaktan dolma bilgilere çok aldırma ama benim amerikada bi arkadaşım var bir kaç gündür onunla yazışıyorum sadece toefl sınavına girmen ve istediğin okula başvurman yeterli.parana da güveniyosan tamamdır bu iş.

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    27 01 2007

bu arada ben, şu green card konusunda bilgilendirirsen beni çok sevinirim nasıl bi iştir bu

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    27 01 2007

acayip duygulandırdı bu forum beni yaaa...tıpkı servisteki hemşireler arası dayanışma gibi.kardeşim nerdesiniz siz yaa.tamam serviste, ıvır zıvır yerlerde ,hastane içinde dayanışma arka çıkma sıfır ama burayıda mı kendinize fark atma mekanı olarak seçtiniz?soru soruyoruz cvp veren yok.azıcık ilgi alaka lütfen duyarlı olalım birazzzzzz.

Yeni Üye
    erkantarik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 04 2007

2006 aralik ayinda Hemsirelik bolumunden nihayet mezun oldum. subat 27 de NCLEX gectim simdi is ariyorum. Tecrubesi olmayan yeni mezunlar hastaneler almak pek istemiyorlar bu kadar cok acik olmasina ragmen. Arti green card'im olmadigi icin onlarin sponsor olmasi lazim vs. bu da sansimi zorluyor. Hastaneler pek istemiyor ama Huzur evleri hemen aliyor ama huzur evlerinde hic bir sey ogrenemiyorsun. Arkadaslarin dedigi gibi Hemsireligin avantajlari amerika da sinirsiz. Bir iki Doktor bana Doktor olucagima NP(master) hemsire olsaydim daha iyidi demisti. Niyetim Online BSN almak sonra da CA da master yapmak istiyorum. Su ilk yili atlatip ER yada ICU de tecrube kazanirsam onum acilmis olucak. Travel Nursing yapmak istiyorum dusunmesi bile beni heycanlandiriyor. Nclex calismak icin turkiye de ne yapabilecegin hakkinda hic bir fikrim yok. Okullar burda yavas yavas seni o sinava hazirliyor. Tr de eger MOSBY, KAPLAN vs NCLEX prep. kitaplari bulursan onlarla calis.

Üye
    sezen23 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    20 05 2006

slm arkadaslar bende ebe hemsirelik mezunuyum ve bir arkadasimin dedigi gibi diplomayi kabul etmiyorlarmis benim ingilizcem pek fazla olmadigindan esim arastirdi simdi bendemi tekrar hemsirelik okuyacagim diyelim okumaya karar verdim ingilizcem az olmasi problem yaratirmi sizce bana bir akil verin lutfen sasirdim kaldim artik hemsireligi yapmaktan vazgecmistim bende ama eger okul kabul ederse beni mecbur ve burada hemsirelik bolumu okuyan arkadaslar turkiye deki egitim sistemiyle burdaki hemsirelik egitimi arasindaki farklar nedir bana yardimci olursaniz cok sevinirim

Yeni Üye
    gardef kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    10 04 2007

selam ben gardef,ben de 4yıllık ünv. mezunuyum.Tr de bu mesleği yapmaktan ben de memnun değilim.1 yıl önce green card a başvurdum,çekilişi eşimle birlikte kazandık.Şu an ben de tam olarak ne yapacağımızı bilmiyoruz.o büyük beyaz zarfı bekliyoruz.bana bu konuda bilgi verecek var mı?

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •