Toplam 4 sayfada 4 İlkİlk ... 234
54 sonuçtan 46 --- 54 arası gösteriliyor

Alıntı aysebb tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    merhabalar.ben bu forumda ki arkadaslara sormak istiyorum.bu konu açılalı yaklaşık 4 yıl olmuş.peki amerikaya gidebilen varmı.varsa lütfen bana da yardımcı olabilir mi
    Bende houstondayim, hangi hastanede calisiyorsunuz?

unista
    Guest

kentakili gibi kufurbaz ve dedikoducu kadife kaleli hemsirelere karsi dikkatli olun.
    bunlar amerika da calismaya g.tu olmayan durmadan aglayan turkiyedeki gibi hastanelerde caylar kekler dedikodular arayan tipler. dikkat

Banned

Giriş Tarihi
    02 05 2013

83paylasim icin tesekkurler

Arkadaşlar merhaba ben Türkiye'de üniversite hemşirelik öğrencisiyim. mezun olduktan sonra fransada hemşirelik yapmayı düşünüyorum.Bu mümkün mü mümkünse aranan şartlar neler bana bu konuda yardımcı olursanız seviniriM

Varsayılan fransada hemşirelik

Arkadaşlar merhaba. ben türkiyede üniversite hemşirelik öğrencisiyim.mezun olduktan sonra fransada çalışmak istiyorum.bu mümkün mü mümkünse aranan şartlar neler? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Varsayılan ebelik öğrencisiyim yurt dışı çalışma olanakları nedir

merhaba ben ebelik öğrencisiyim ebelik kariyer olanakları ile ilgili sunumumuz var yurt dışı ebelik çalışma olanakları nedir cevaplarsanız çok sevinirim

Alıntı uscenk tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhabalar,

California Üniversitesinde hemşirelik ile ilgili çok güzel bir program var. 9 aylık kurstan sonra okul 1 senelik size işe buluyor senelik 40.000$ ücret ile çalışmaya başlıyorsunuz. (Tabi bu kurs burada hemşire olarak çalışan kişiler için geçerli) Bu kurs hakkında bilgi almak isterseniz [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Merhabalar ben turkiyede 4 yillik lisans hemsirelik mezunuyum fransada gorevimi yapmak istiyorum yardimci olutsaniz sevinirim

Alıntı farhat.12 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    benim cevremde TR den cok gelmis hemsire var bunlarin bir ikisine yardim etmek ve arkadasliklar sonucunda proseduru baya iyi ogrendim ben Houston dayim bu arada

isteyenler benimle MSN den irtibata gecebilirler

[email protected]
    Merhabalar ben turkiyede 4 yillik lisans hemsirelok mezunuyum fransada gorevimi yapmak istiyorum yardimci olirsaniz sevinirim

Alıntı fatttma tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar merhaba. ben türkiyede üniversite hemşirelik öğrencisiyim.mezun olduktan sonra fransada çalışmak istiyorum.bu mümkün mü mümkünse aranan şartlar neler? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ayni durum benim icinde gecerli neden kimse bize cevap vermio

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •