Toplam 58 sayfada 3 İlkİlk 123451353 ... SonSon
858 sonuçtan 31 --- 45 arası gösteriliyor
    Üye
    etem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 10 2005

<< arkadaslar bu konuda hic mi bilgisi olan yok ??????????????????? etem bir de bu newyork daki 2500 3000 dolar olan dil okullarında konaklama durumu nasıl onun hakkında bır bılgın var mı?? ]]

konaklama olayımda biraz bulduk kazı yolalım hesabındalar... aile yanında konaklama en uygunu tabiii... fiyatlar els,kaplan,aspect,kaplan gibi oklullar kadar olmasa da yakın,, bi de böle dil okullları kayıt kitap gibi ıvır zıvır paraları çıkarıolar ona 100$ buna 100$... anlıcan bakalım bu hafta beşiktaşa (bi şirkete) gidip tam anlamıyla konuşup vize konusu dahil her konuda garanti isticem ucuz dil okuuları hakkında bilgileri buraya da yazcam.... bakalım bu arada şu bayram tatilinde senin çalışma olayına bakamadım bi okul açılsın, şirketler açılsın araştırıcam umarım olumlu bi cewap yazarım.... buarada dediğin gibi insanlar bu yazıları okuyup aman benim yarıma bişey yokmuş deyip bildiklerini bile yazmadan geçiolar.... neyse iyice küstürmeyelim deneyimli kardeşlerimizi onlara ihtiyacımız war ne de olsa

Etem arkadaşım, ben sana LSI dil okulunu öneririm. (NY) Sanırım ortalama olarak senin söylediğin rakamlara geliyor 6 aylık olarak.Aynı zamanda bu okul eski ve köklü bir okul vize açısındanda problem olmaz.

Üye

Giriş Tarihi
    11 10 2005

saol selman ben de 4500$ civarı dil okullarından lsi dil okluna sıcak bakıyorum ...
    araştırmalara dewam

Üye

Giriş Tarihi
    11 10 2005

arkadaşlar buarada abd ile ilgili diğer deneyimleriniz (iş,aşk,eğitim,trafik,yasalar,şehirler,insanla r,sorunlar,artılar-eksiler vs........) ya da düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz...
    fikirleriniz ve deneyimleriniz abd.ye gidecek insanlara yardımcı olabilir, buna ilave olarak bu konuda bir tartışma acabiliriz...dil olkulları konulu sayfamıza abd ile ilgili tüm soru ve deneyimlerinizi çekinmeden yzabilirsiniz, bana da cekinmeden mail atabilirsiniz...

Yeni Üye
    walmont kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    19 10 2005

Selam arkadaslar,
    walla bn embassy e bu hafta baswurcam,su an için en uygun fiyatlı o gozukuyo.6 aylık 4400$ ama network danısmanlıkta indirim war 4150 ye gelıyo. ayrıca baya arastırdım herkeswtarafından ii bir okul olarak tanınıyo! sadece konaklama cok pahalı, haftalık 300 $!!! konaklama konusunda ban yardımcı olabilecek arkadaslar warsa en kısa zamanda cewap beklıyorum.
    zoni,learn english konsolosluk tarafından sabıkalı gibi gozukuyolar! onları kımse tavsiye etmıyo!!! aman dikkat!!!!!

arkadaslar bende bir dil kursuna gidecem fakat yardima ihtiyacim var ben coloradoda denverde yim yeni geldim ve buralarda yasayan arkadaslardan yardim istiyorum en iyi dil kursu nedir...herkeze bol sans....

Yeni Üye
    cevatcanlilar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    16 10 2005

wasington d.c.deki kaplan dil kursu hakkında ne düşünüyorsunuz bilgilendirirmisiniz

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    16 10 2005

wasigton.dc.de yaşam-barınma-özellikleri-maliyetleri-elektirik-elektronik müh.yükseklisans hakkında bilgisi olanların düşüncelerini öğrenmek istiyorum..

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    16 10 2005

lonelywolf arkadaşım.30 ekimdeki mesajı biraz.açarak geniş tutabilirmisin.özellikle dil kursu ve yurt konusunda

Yeni Üye
    notsaytwice kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    24 03 2004

merhaba etem
    bende gecen yaz ny daki lsi'a gittim. okulun yeri super, heryere ulasimi rahat. okuldaki ortam da gayet iyiydi. hocalari felan ve sosyal etkinlikleri guzeldi bayagi.
    gitmeden oncede yine mezunun roomate arama bolumu var oradan oda arkadasi buldum ve gittim. evi biriyle paylastim ve aylik hersey dahil 600dolar verdim. bazi aile yaninda kalan arkadaslarim memnun kalmamisti. kaldiklari evdekiler buzdolabini felan kilitliyorlarmis felan. tabi yinede iyi birine denk gelebilirsin.
    tek sorun okulun biraz pahali olmasi.
    ayrica yazin ny inanilmaz sicak oluyor. nemde buna eklenince felaket bunaltici oluyor.
    umarim yardimci olabilmisimdir.

Üye

Giriş Tarihi
    11 10 2005

<< Selam arkadaslar,

walla bn embassy e bu hafta baswurcam,su an için en uygun fiyatlı o gozukuyo.6 aylık 4400$ ama network danısmanlıkta indirim war 4150 ye gelıyo. ayrıca baya arastırdım herkeswtarafından ii bir okul olarak tanınıyo! sadece konaklama cok pahalı, haftalık 300 $!!! konaklama konusunda ban yardımcı olabilecek arkadaslar warsa en kısa zamanda cewap beklıyorum.

zoni,learn english konsolosluk tarafından sabıkalı gibi gozukuyolar! onları kımse tavsiye etmıyo!!! aman dikkat!!!!!
    ]]

walmont arkadaşım zoni ve learnenglish hakkındaki görüşlerin doğru gibi görünüyor...embasy.e gelince ewet kaliteli vize sorunu çıkarmıo ama 4100$.ı wermişken bari birkaç $ daha werip en iyisine gitmek istiyorum, zaten lsi,aspect gibi dil okullarında konaklama birkaç $ daha ucuz fiyat nerdeyse esitlenio... benim de son günlerde dikkatimi çeken bir okul oldu...

neyse sen yazın mı gitmeyi düşünüyosun?ben ağustos gibi gitmeyi düşünüyorum..mezunun ew arkadası arama bölümleri felan war buraya da msj yazacaklardır zaten...notsaytwice bu konu hakkında güzel bilgiler yazmış zaten

tekrar görüşmek üzere

Üye

Giriş Tarihi
    11 10 2005

<< arkadaslar bende bir dil kursuna gidecem fakat yardima ihtiyacim var ben coloradoda denverde yim yeni geldim ve buralarda yasayan arkadaslardan yardim istiyorum en iyi dil kursu nedir...herkeze bol sans.... ]]

yaramaz kartal arkadasım ne işin war oralarda yaw neyse herkezin bir hikayesi vardır, çalışma vizesiyle mi gittin oralara,yoksa eğitim olayına mı girdin?....

walla denver dedin zor bi soru sordun...els ve dil okulunun orada şubesi olduğunu biliyorum hatta şuanda bakıyorum 16 haftalık (20 saat) 3384$dio internet

bişeyler bulabilirsem yine yazarım bu arada mezun forumda eyaletlerde denver.da yasayan yok mu die bi sayfa acarsan güzel olur

Üye

Giriş Tarihi
    11 10 2005

<< Merhabalar san diegodaki intrax international institute hakkında bilgisi olanlarınız varmı ?Beni bilgilendirirseniz sevinirim ]]

24 hafta 525 x 6 = 3150 USD fiyatı bu oluyodu galiba (haftada 18saat) fakat kalitesi hakkında bir bilgim yok

Üye

Giriş Tarihi
    11 10 2005

<< merhaba etem

bende gecen yaz ny daki lsi'a gittim. okulun yeri super, heryere ulasimi rahat. okuldaki ortam da gayet iyiydi. hocalari felan ve sosyal etkinlikleri guzeldi bayagi.

gitmeden oncede yine mezunun roomate arama bolumu var oradan oda arkadasi buldum ve gittim. evi biriyle paylastim ve aylik hersey dahil 600dolar verdim. bazi aile yaninda kalan arkadaslarim memnun kalmamisti. kaldiklari evdekiler buzdolabini felan kilitliyorlarmis felan. tabi yinede iyi birine denk gelebilirsin.

tek sorun okulun biraz pahali olmasi.

ayrica yazin ny inanilmaz sicak oluyor. nemde buna eklenince felaket bunaltici oluyor.

umarim yardimci olabilmisimdir.
    ]]

oh be giden birinden adam gibi bir cewap geldi sonunda (bu günleri de mi görecektik )

notsaytwice sen orda ne kadar kaldın, çalıştın mı? (bir işte), okulda çok türk oluyo mu?, (soruları saydırdım ama)

neyse ben de oraya giderken senin taktiği de deniycem ] aile yanında kalmaya ben de sıcak bakmıyorum zaten bakalım ...

yine dikkatini çeken diğer dil okulları, abd.deki olgu we süreçler olursa beni bilgilendirirsin

tekrar saol..çooook teşekkürler

Yeni Üye
    aydingul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    10 09 2005

newyork dusunuyorsun ama ordaki hayat pahaliliginida goz onunde bulundurmani tavsiye ederim.. hersey diger sehirlere oranla cok pahali.. surekli trafik var yollar tiklim tiklim daha guneydeki sehirlerde daha uyguna dil okullari bulabilrsin ayrica universitelerin dil bolumlerine basvurursan vizede daha etkili olur.. siradan community collage'lere kayit yaptirip vizeye gitmek daha riskli cunku amerikada cok onemli sayilmiyorlar..

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •