Toplam 58 sayfada 58 İlkİlk ... 848565758
858 sonuçtan 856 --- 858 arası gösteriliyor
    Banned
    pinky300 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    22 09 2003

Ucuz we kaliteli...himmm. 1 tane biliorum. LSİ .fiyatlar icin ********************** den bilgi alabilir siniz.

Varsayılan Ekonomik ve Kaliteli Dil Okulu

Merhaba,

Los Angeles dusunuyorsaniz Hollywood College`i gozum kapali oneririm.
    Okul fiyatlari da inanilmaz cazip bu aralar.Ayrica mezun.un dil okullari kismindan da bakabilirsiniz.

www.hollywoodcollege.net

Basarilar

Varsayılan Amerikada Çok ucuz olmayan çokta pahalı olmayan Dil Okulu aranıyor...

Üniversiteden yeni mezun oldum ALES'ten ilk girişimde 80 aldım Öğretim görevilisi yetiştirme progr***** katılmak için dilimi iyi bir seviyeye getirmek istiyorum şuanki seviyem pre-intermediate,intermediate aralığında 12 aylık bir kurs düşünüyorum kursun sonunda hedefim TOFEL'dan iyi bir derece almak

ikici olarak sınavdan başarılı olursam orda yüksek lisans yapma durumumda olabilir,bunu o anki durum ve madi şartlara göre değerlendirmek üzere ikinci planda tutuyorum.

Amerikada belirli bir bölge veya şehir aklımda yok sadece boston, newyork, chicago gibi yerlere baktım bölge olarak yaşam şartlarının cok pahalı olmaması ama cokta varoş bir yapıda olmaması tercihimdir çünkü inglizceden çok latinlerin ispanyolca konuştukları bölgeler var bu bölgelerde hem bozuk aksanlı ingilizce konuşulduğunu duydum hemde biraz bölgesel problem oluyormuş.

Bütcem çok kısıtlı değil ama cokta yüksek değil ortahalli bir yere yeteceğini düşünüyorum.

Bu şartlar altında bana dil okulu önerebilecek tecürebelerini paylaşacak arkadaşlar arıyorum...

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •