Toplam 5 sayfada 5 İlkİlk ... 345
64 sonuçtan 61 --- 64 arası gösteriliyor
    Yeni Üye

Giriş Tarihi
    26 08 2011

Alıntı metin1606 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    sirket sahibi adamlar 1 kurusun hesabini yapar manyak mi seni yurtdisina gonderecek, bir de avustralya ingiltere diyosun, 1 senede yapilan masterdan hayir mi gelir, kendi kendini kandiracan, o okullara dunyanin parasini vereceksin..Ilk 500 u neye gore degerelendiriyor, onu inceleyeceksin.Ilk 500 diye okul ariyorsan istanbul universitesine git.
    arkadaşım avustralyada master 2 senedir ve sonrasında 18ay yasal çalışma izni verir, iş bulabilsende kendi alanında bulamasanda!! bu şekilde izin veren au, canada ve yeni zelanda var; amerika ve ingiltere yasal izin vermez, sadece amerikada sana verilen 6 aylık süre içerisinde ancak alanınla alakalı bir iş bulabilirsen 1 sene yasal izin verir, zaten ingiltere bi halt vermiyor!! ilk 500 sıralamasına belli bir yerden bakmıyorum bir çok farklı yerin yaptığı sıralamadan bakıyorum!! acaba sorduklarımı gerçekten bildiğin için mi yazıyorsun yoksa heves kırmak için mi anlamadım doğrusu

Kıdemli Üye
    metin1606 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 04 2010

Alıntı tobiq tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    arkadaşım avustralyada master 2 senedir ve sonrasında 18ay yasal çalışma izni verir, iş bulabilsende kendi alanında bulamasanda!! bu şekilde izin veren au, canada ve yeni zelanda var; amerika ve ingiltere yasal izin vermez, sadece amerikada sana verilen 6 aylık süre içerisinde ancak alanınla alakalı bir iş bulabilirsen 1 sene yasal izin verir, zaten ingiltere bi halt vermiyor!! ilk 500 sıralamasına belli bir yerden bakmıyorum bir çok farklı yerin yaptığı sıralamadan bakıyorum!! acaba sorduklarımı gerçekten bildiğin için mi yazıyorsun yoksa heves kırmak için mi anlamadım doğrusu
    dostum basvurdugun butun okullardan ret almissin bunlar hevesini kirmiyorda benim dediklerim mi hevesini kiriyor. Ben paran cebinde kalsin diye ugrasiyorum.

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    26 08 2011

Alıntı metin1606 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    dostum basvurdugun butun okullardan ret almissin bunlar hevesini kirmiyorda benim dediklerim mi hevesini kiriyor. Ben paran cebinde kalsin diye ugrasiyorum.
    herkesin parası kendisini enterese eder, bence sen bu konuya fazla kafa patlatma senin para konusunda söylediklerini herkes düşünebilir buraya insanlar farklı bilgiler bulmak için gelirler, parası olmayan zaten düşünmez yurt dışını, sen tutturmuşsun bi para gidiyosun yani... ayrıca dünyada 5-10 tane okul yok, biri almazsa biri alır beni böyle saçma sapan tökezlemeler kırmaz benim hevesimi.

akileus
    Guest

senin gpa cok kotu hoca sen bunu yukseltmezsen sansin olmaz bunun en guzel yolu burada bir yuksek lisansa gir bilgisayar muhendisligi olabilir burada ii oku gpa yi yuksek tut sora amerikaya yada en guzeli kanadaya basvur bioteknoloji masteri icin sikinti cekmessin dier turlu ilk 500 le bu is olmaz en kotu ilk 100 150 ye girmeli odedin okula gitmekle turkiede bir okulda okumak ayni sey sayilir bioistatistik fln da dusun istatistik veya bilgisayar ustune master yap sen hoca sora bioinformatik yada bioistatistik takil aklima bunlar gelior tabe masterde gpa i kasman gerek illa ben amerikada olcam diorsan ii okullar var ilk 100 de bunlara nondegree basvur yane master yapmican sadece ders alcan hocalarla taniss fln 1 2 donem oku ii yerlere gec yada avustralyada master var sirf ders gosterilior 1 yillik hazirlayici fln oblara katil bi sekilde o gpa yi kas yoksa isin cooook zooor
    Last edited by Mezun Moderator KP : 05 09 2011 tarihinde saat 12:39

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •