7 sonuçtan 1 --- 7 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    xtc kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 11 2003

Varsayılan Malta da Ingilizce Egitimi

Merhaba ,
    Malta da bulunan Aspect isimli dil okuluna gitmeyi dusunuyorum.Fakat listening konusunda suphelerim var. Malta da Ingilizce egitimi gormus olan arkadaslar var sa ve bu konuda bilgilendirilerse cok sevinirim.
    Arzu .

O kursu bilmiyorum ama Malta da ingilizce egitimi gayet iyidir. Yuzde doksandokuz ingilizce konusur. Bir miktar Arap vardir. Bir suru de Ingiliz Turist. Listening konusunda herhangi bir problemin olmaz. St.Julians da oturdum ben. Valetta College a gittim.
    Malta iyidir hostur, gece hayatina kaptirmazsan kendini.

saygilar..

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    25 11 2003

Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim.Yani tabiki oraya kursa gidiyorum turistik amacli degil .Studio ev kiralama olanagim varmis(kursun yerlesim olanaklarina bakmistimda.) Tek basina yasayan biri icin guvenli bir yer mi ?
    Bu konuda fikriniz var mi?
    Arzu BT

Malta guvenilir bir yerdir. Barlarda diskolarda gece gec saatlerde sorun cikabilir. Uyusturucu, icki muhabbeti yani. Onun haricinde gayet guveniir bir yerdir. Benim sana tavsiyem, eger de dil ogrenmeye gidiyorsan, hic ev, studyo islerine bulasma. direk git bir host family bul. super rahat. sana veriyorlar bir oda, odanin icinde ozel banyosu vs var. Anahtari da veriyorlar. Oldukca rahat. Ben gunlugu 6 Malta Pound una super host famiuly bulmustum. Arkadaslarla eve cikinca daha sonra isin civigi cikti.St.Julians Valetta nin gobegidir. Iyiu bir yerdir. luks bir yerdir.

Üye
    mbi4u kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    22 06 2002

selam
    bu malta hakkında pek bir bilgim yok fakat orda bulunan ingilizce eğitimi almış arkadaşlardan bu konuda bilgi beklityorum bu malt hakkında inanın çok değişik şeyler söyleniyor... bunun nedeni ne...kimi diyorki aman ha gitme sefillik ingilizce felanda öğrenmezsin...kimi iyi diyor...gerçekten nedir... ne değildir...

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    25 11 2003

<< Malta guvenilir bir yerdir. Barlarda diskolarda gece gec saatlerde sorun cikabilir. Uyusturucu, icki muhabbeti yani. Onun haricinde gayet guveniir bir yerdir. Benim sana tavsiyem, eger de dil ogrenmeye gidiyorsan, hic ev, studyo islerine bulasma. direk git bir host family bul. super rahat. sana veriyorlar bir oda, odanin icinde ozel banyosu vs var. Anahtari da veriyorlar. Oldukca rahat. Ben gunlugu 6 Malta Pound una super host famiuly bulmustum. Arkadaslarla eve cikinca daha sonra isin civigi cikti.St.Julians Valetta nin gobegidir. Iyiu bir yerdir. luks bir yerdir. ]]

tekrar tesekkur ederim iyi gunler.
    Arzu BT

Yeni Üye
    Ne_isem_O kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    23 09 2003

Merhaba arkadaşlar;

Malta da dil kursuna gitmiş Toefl veya ielts 'ye hazırlanmış arkadaşlar varsa bizle tecrübelerini paylaşabilirler mi acaba?

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •