Toplam 39 sayfada 39 İlkİlk ... 29373839
579 sonuçtan 571 --- 579 arası gösteriliyor
    Üye
    DENVER-CO kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    08 04 2004

Efecan abi yazdiginizi okudum ben de izninizle bir konuda nacizane fikrimi belirtmek isterim, ucak biletleri ucuzsa eger diger aylarda daha da ileriye atabiliriz demissiniz ama, zaman cok onemli biliyorsunuz, iki ay gec gelip mesela 1000 dolar tasarruf edeceginize, siz buraya bir an once gelip ise basladiginiz zaman o parayi iki haftada kazanirsiniz zaten,ne kadar erken gelirseniz o kadar faydali olur bence sizin icin......Saygilarimla...

Yeni Üye
    nickenick kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    18 04 2004

benim bildigim kadari ile lufthansa Frankfiurt uzerinden KLM ise Amsterdam uzerinden geliyor toplam 11 saat mi oyle bir sey cekiyor ve evet direk bulamazsinizBilet fiyatlari Mayis 31 den sonra firliyor Eylul 1 de dusuyor ama cocuklarin okulu demissin o zaman senin yaz ayinda gelmen lazim birde yaz ayi burada cok sicak olur. Ama abartildigi kadar degildir havuzlar klimalar zaten bu isi dengeliyor.Simdi okul meselesine gelince bizim burada bi TUrk marketi var orada bunun muhabbeti hep olur o kadar cok Turk varki sasarsin hepsininde cocugu sizin durumunuzda, bir de Turk mahallesi dedigim yerde cok Turk aile var. Sen buraya gel bi burada hepsini halledersinhe bu arada gruba uyeyseniz bence oraya mesaj atmaniz daha iyi olur cunku benim bildigim bana ait hani oraya 354 kisi uye oradan cokdaha fazla bilgi cikar.Gelince gorusuruz

Üye
    area51 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    01 01 2004

ya o 400 dolar gidiþ-dönüþ deðil dimi?bu kadar ucuz deildir heralde gidiþ dönüþ...bende vizeyi alabildiðim takdirde houstona hangi havayoluyla gitceðimi planlamaya baþlýcam...

Kıdemli Üye
    EfeC@n kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    26 09 2003

Nicknick abi, slm.Abisi verdigin bilgiler icin tesekkür ederim. Tabiiki sizin mail grubunuza uyeyim. Simdiye kadar okadar guzel bilgiler verdinki, dogrusu gruba mail atmak aklýma gelmedi Ancak tavsiyene uyarak gruba da mail atacagim. Rainface, Arpacay, sizlere de katkilarinizdan dolayi tesekkur ederim. Saolun. Saglýcakla kalin............................................. ................................................SE RRIN DEGÝLDE "MUHABBET FEDAILERI" OLABÝLENLERE NE MUTLU............................................. ...............................................AYD AN SOYLENEN ILK SOZ "HOUSTON" (1969)............................................ ...............................................NIC KNICK'IN SOZLERINI YABANA ATMAYIN CANLAR

Üye

Giriş Tarihi
    08 04 2004

Efecan abi, biz Colorado'da yasiyoruz,Houston u gormedim ama ben gerek dogu gerekse bati Amerika eyaletlerinin bir cogunu gordum.Texas gibi bir eyaleti secmekle ozellikle cocuklar icin cok iyi dusunmussunuz gercekten,biz de esimle beraber bu ay sonu gidicez Texas'a insallah.Ben orayi gormedim ama az cok nasil bir yer oldugunu tahmin edebiliyorum...Ben de yillardir bu eyalet hakkinda hep olumlu seyler duydum..Bizim burda yani Colorado da okullar Agustos'un ikinci haftasinda aciliyor,assagi yukari butun eyaletlerde ayni olmasi lazim,siz Temmuz ortalari gibi burda olsaniz cok iyi olur bence,bir de sizilk geldiginizde kalacak yer temin ettinizmi bilemiyorum ama,benbir otel biliyorum, aynisindan bizim yasadigimiz sehirde de va.rhttp://www.intownsuites. Hem temiz hem de fiyatlari cok uygun, haftalik 150 dolardan basliyor, Televizyon,internet hersey var icinde.

Üye

Giriş Tarihi
    08 04 2004

Birsey daha eklemek istiyorum, siz hic korkmayin bu kutlur soku hakkinda,inanin boyle bir sey yasayacaginizi sanmiyorum,buralarda gercekten cok ama cok guzel ortamlar, cok guzel arkadaslikla var, mesela bu cuma gunu bizim burda arkadaslar var 23 Nisan icin cocuklara eglence duzenlemisler oraya gidicez, gerek bayram kutlamalari, gerek Ramanaz aylari, dini gunler, hepsi cok guzel bir sekilde yerine getiriliyor, o yuzden tekrar diyorum kultur soku felan hic ama hic korkmayin,geldiginizde kendiniz gorerek bu dedigimi daha iyi anlayacaksiniz.

Talking

Nicknick e katiliyorum arkadaslar , diyer eyaletlden gelen yada yasiyan turk arkadaslar anlatiyorlar . Anca geciviyoruz diyorlar bir nevi istanbulun varoslari gibi , istanbulda yasiyon ama sadece yasiyon yilda bi kere denizi goremeyenler var bee :)

Banned

Giriş Tarihi
    02 05 2016

Alıntı nickcnick tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    valla benim kim olduguma ne yaptigima ya da ismimi falan merak ediyorsaniz buyrun buraya bakinhttp://groups.yahoo.com/group/Turksinhouston/amacimiz Houston i butun Amerikadaki ve Amerikaya gelmeyi dusunen Turkiyedeki arkadaslarimiza tanitmak gelebilenlere yardimci olmakgruba 350 den fazla kisi uyedir kurulali 6 ay oldu hicbir ucret veya hicbir gruba uye olmak zorunda degilsinizgelen arkadaslardan halihazirda Houston da yasayan obur Turk arkadaslarla kaynasmalari icin elimden geleni yapmaya hazirimBen hic bir zaman hickimseye is bulacagim demedim amacim yalnizca Houston gibi guzel bir sehiri daha cok turke tanitabilmekBu satirlari okuyan turkiyeden olsun Amerikadan olsun tum turk arkadaslara sesleniyorumbu dosyadaki Houston disindaki yazilari lutfen kaale almayiniz eger Houston hakkinda sorulariniz varsa cok cok ozel olanlar haric lutfen buraya yazin elimden geleni yaparimanlayisiniz icin simdiden tesekkurler

Merhaba . Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler

Varsayılan mehaba

merhaba,

gecen hafta bir Amerıkan vatandası ile evlenerek Houstan a tasındım
    esim bır senedır burada calısıyor ve sehre hıc alısamamıs
    neredeyse nefret edıyor, bir New Yorklu olarak hak vermiyor degilim

Humble da oturuyoruz, muhtemelen kentin en tuhaf gelisim alanı

Hemen tum paylasımlarınızı dıkkatle okuyarak oldukca olumlu bır
    ızlenım edindim.

beklentıler her bırey ıcın tabi ki farklı

her türlü union-reunion faaliyetine katılmak isterim
    güzel bir hafta diliyorum