Registration

Mezun Forum Forum Sitesine Üye Olun

The Facebook Platform

Gerek Duyulan Bilgi

Please enter the name by which you would like to log-in and be known on this site.

Kullanıcı hesabınız için bir şifre giriniz. Not: şifrenizi yazarken dikkat ediniz, ilk girdiğinizin aynısı olmalı.

Lütfen doğru bir e-posta adresi girin.

Additional Required Information (profile)

Doğum tarihiniz ve yaşınız forumdaki bazı yerlerde görünmektedir. Eğer aşağıdaki gizlilik seçeneği ile gizlemeyi tercih ederseniz, doğum tarihinize sadece forum yöneticisi ulaşabilir.

Ekstra Bilgi

Eğer burayı size bir kullanıcımız önerdiyse lütfen buraya kullanıcı adını girin.

Dünyanın farklı bölgelerinde zaman çizelgesinin farklı olması nedeniyle lütfen bulunduğunuz bölgeye göre zaman aralığınızı seçin.

Zaman değişikliklerinin otomatik olarak ayarlanmasını seçebilirsiniz.

Zaman zaman site yöneticisi sizlere e-posta gönderir.

Eğer bu e-postaları almak istemiyorsanız bu seçeneği iptal edin.

Forum Kuralları

Devam etmek için, kuralları kabul etmeniz lazım:

Mezun Forum Kural ve şartları nelerdir?

"Mezun Forum", Mezun üyelerinin belirlenen genel konular çerçevesinde bilgi, birikim ve tecrübelerini; yorum, eleştiri ve düşüncelerini paylaşmaları için oluşturulmuş bir serbest kürsüdür. "Mezun Forum" sadece Mezun üyelerinin takibine ve kullanımına açıktır. Forumu takip etmek ve/veya mesaj postalamak için Mezun üyesi olmak zorunludur.

Mezun Forum, herhangi bir şekilde toplumsal genel geçerlilik kalıplarına uymayan, ahlak dışı, politik görüş bildiren, kanunlarca yasaklanmış ifadeler içeren, üçüncü şahıslara herhangi bir şekilde zarar verme ihtimali olan veya tartışılmakta olan konuyu saptıran postalar üzerinde her türlü moderasyonu uygulama yetkisine sahiptir; fakat "Mezun Forum"a postalanan mesajların içeriğinden tamamen kullanıcının kendisi sorumludur, Mezun.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. "Mezun Forum" aracılığıyla ticari veya ticari olmayan herhangi bir kurumun, herhangi bir şekilde reklam çağrıştıran ve/veya forum amaçlarına aykırı mesaj postalaması ve/veya özel mesaj göndermesi yasaktır.

Mezun.com, yukarıda belirtilen tanıma giren posta sahiplerinin "Mezun Forum"daki varlığı ve Mezun.com üyeliği ile ilgili gerekli gördüğü tüm yaptırımları uygulamakta serbesttir. Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde ve yasaların el verdiği ölçüde kanuni yaptırımlar da uygulanabilir.

"Mezun Forum"da bilgilendirici ve/veya eğlendirici olmayan, polemik veya tartışma yaratan, altında açıldığı kategorinin amacına hizmet etmeyen, üçüncü şahısları ilgilendirmeyen tüm mesaj ve konular değiştirilecek veya silinecektir. Üçüncü şahıslara herhangi bir yararı olmayan ikili görüşmeler, eleştiri ve tartışmalar özelde devam ettirilmelidir. Tüm Mezun Forum Kural ve şartları tüm kullanıcılar tarafından dikkatle incelenip titizlikle uygulanmalıdır. Kural dışı durumlarda mesaj silme, mesaj değiştirme, belli bir süre kullanım durdurma, üyeliği askıya alma ve üyelik iptali gibi yaptırımlar uygulanacaktır.

"Mezun Forum"un genel kullanıma açık bölümlerinde verilen kişisel bilgilerin kullanımından doğacak sorunlardan şahsi bilgilerini gönüllü olarak yayınlayan kullanıcının kendisi sorumludur.

Mezun.com, yukarıda belirtilen tüm kural ve şartlar üzerinde gerekli gördüğü zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yukarıda belirtilen tüm kural ve şartların yorumlanmasında geçerli tek mercii Mezun.com'dur; kuralların yaptırım ve uygulanmasında insiyatif tamamıyle Mezun.com'a aittir.

"Mezun Forum"u kullanan kişiler tüm Kural ve şartları kabul etmiş sayılırlar ve bu kural ve şartlara uygun hareket edeceklerini taahhüt ederler.

Bu foruma kayıt ücretsizdir! Forum kesinlikle bilgi paylaşımı üzerine kurulmuştur ve başka amaç güdenlerin kayıtları silinecektir. Eğer esas forum kurallarını okuduysanız ve kabul ediyorsanız lütfen 'Kabul Ediyorum' seçeneğini, işaretleyip 'Kayıt' düğmesine basınız. Eğer kayıt olmak istemiyorsanız, buraya tıklayarak anasayfaya geri dönebilirsiniz.

Forum sahibi, moderatörleri ve yöneticileri mesajları herhangi bir sebep vermeden silip - düzenleyip - değiştirebilir.