PDA

Tüm Versiyonu Göster : IsTeKK VaKFi mezunlari

DoLcE3
29 01 2003, 18:00
PA yakinlarinda okuyan IStekk mezunlarina duyrulurr!!!!
Philadelphia'da okuyan istek mezunlari toplanip tum isteklileri biraraya getirmek icin bi club actiklarini duydum bnmde pek bilgim yok ama eger dogruysa super olur!!BU konu hakkinda bilgisi olan mes atsin plsss! Ankara'da bilkenti kusattigimiz gibi Amerikayi'da kusatalim cunku cagdas egitimde ornek olan istek vakfi gencleriyiz biizzz! :D

Diver in Maryland
02 02 2003, 18:00
Selam Belde 94 mezunuyum. Maryland'de yasiyorum. Bana ozelden e-mail adresini yollarsan mesajlasabiliriz. Senin ozelin acik degil galiba o yuzden e-mailimi yollayamadim.

Diver in Maryland
02 02 2003, 18:00
Acikmis, yolluyorum mesaji :)

Arnie
08 02 2003, 18:00
bende istekliyim. her ne kadar keskek gunlerine gitmesemde amerikadaki bu olusumdan haberdar olmak isterim.

Diver in Maryland
09 02 2003, 18:00
Soguk pilav keskek gunleri ;)
Arnie, sen hangi okuldansin?

Arnie
10 02 2003, 18:00
tarabya mezunuyum. 1 sene balmumcuda okudum.

Magna
13 02 2003, 18:00
Merhaba bende Tarabya mezunuyum....92 yilinda mezun oldum. Siz nerelerdesiniz Amerikada? Bu arada 6-7 sonra solugu Philadelphiayada alabilirim orada boyle bir organizasyon varsa iyi olur simdiden bilmek. Bu arada su anda Minneapolis/St.Paul de yasiyorum. Arnie bu arada Tarabyanin pilav gunleri ne zaman oluyor biliyor musun?

Arnie
14 02 2003, 18:00
mayis civariydi sanirim. telefon aciyolardi. gazteye ilan veriliyor haber vermek icin. mezun olduktan sonra 1 sefer gittim 1 saat kaldim. yuzlerce kez onunden gectim iceri girmedim. ben San Francisco dayim.

Diver in Maryland
14 02 2003, 18:00
Maryland'deyim

Arnie
16 02 2003, 18:00
benim uye oldugum iki email grubu var. ama tum okul degil herkes kendi donemi icin olusturuyor. millet birbirini taniyor. bir yerlerden cikar aslinda. yada internetten arastir. ben cok eski birkac arkadasimi bulmustum bu sekilde.

Magna
16 02 2003, 18:00
Bilgi icin sagol Arnie. Tuh be Mayis cok erken. Ben ancak Haziran sonunda gidebilirim bu taz TRye. Neyse artik baska bir yaza kalacak bu is desene. Cok arkadasim var izini kaybettigim onlari tekrar bulmak icin gitmek istiyorum, tabi onlar gelirlerse.

Arnie
07 03 2003, 18:00
niye sinirlenmistinki ?

Arnie
dosyayi acan DoLcE3 yazmis ve kacmis bi daha ugramamis bile.

Ozzy_Ca
Ben Istek Vakfi Acibadem Mezunuyum,her ne kadar zamaninda cok sinirlenmis olsakta okulumuza istek acibadem li ve tum istek lilerin msjlarini bekliorum.

mehmetgurmen
08 03 2003, 18:00
Belde 95 - Los Angeles'dan selamlar...

Ozzy_Ca
08 03 2003, 18:00
Arnie
Okulda yapilan bazi hasizliklar, ve dalan in yaptiklari. Eski mezunlar pek bilmez o sikintilari son yillarda isler hep sarpa sardi. Yeditepeyi yapicam die liseleri mahvettiler. Ogretmenlerimizin 2 sene de %90 inini kaybettik yerine 22 yasinda yeni mezun stajyer bozmalari dolustu. Kimse hocalari cidditye almioo hoca dencek yasta diiller. Dogal olarak ta ucuza calisiolar. Dalan da doldurdu hepsini. Butun koklu super hocalar gitti. Kimi maasin dusuk oldugundan , kimi magasi verilmedigi icin, kimide cocuk yuvasina donen ogretmenler odasini gormek istemedikleri icin. Ayrica istek acibadem e 4 sene once gelen istanbul erkegin vukuatli muduru, okulumuzu mahvetti. En sevdimiz hocamiz mudur yardimcisi artik istek acibademle butunlesmis olan Taner hocayi kendisiyle ters gidio die, ki taner hoca dogruyu uapio du isten cikardi. Yerine baska bi istek ten uyuz birini getirdi. Pilav gunlerinde pilavi artik bir tek hocalar yiyo cunku eski mezunlarin okulda tanidigi biri yok berbat bir halde, kimse gelmiyo.

DoLcE3
09 03 2003, 18:00
Size yazdigim PA'da olucak olan bulusma arkadasimdan duyduguma gore gerceklesmemish. benimde yeni hbrim oldu. yani o olayda cancel edilmish zaten olsaydi sasardim.
Buarada Ozzy_CA sana katiliyorum ben fazla yeni mezunlardan sayilirim(atanur oguz'02) ama bende senin anlattiklarini yasadim gerci son yillarda ogretmen durumu duzelmeye baslamishti ama harbiden 2 senem bosh gecmishtir bnm! Mat. hocam sadece 22 yasindaydi ve kimse sallamiordu liselerin mudur muavini 28 bile yoktu komikti yani ama cok eglenmisizdir o yillar :) Okuldan cok herseye benziodu atanur...

pinko
09 03 2003, 18:00
MERHABA ISTEK BELDE 96 MEZUNUYUM...NYDAN SLMLAR.

Arnie
11 03 2003, 18:00
hortumcular her yerde...

dalanin vakifin kurucu baskani oldugunu vede baskanliginin epey bir sure (omur boyu da olabilir) garanti oldugunu vede maasini bileniniz varmi acaba ?

yada belediye baskanligi doneminde arazileri vakifa bagislayip yada ucuz fiyata satip daha sonra kendi vakfi icin okul diktigini bilen...

ben bitireli uzun zaman oldu. unuttugum seyler bu folder saysinde aklima geldi.

Arnie
13 03 2003, 18:00
sorunlari yakindan bildigine gore sende hala bi sicaklik var. ben arayi iyice actim ustunden cok zaman gecti. sinif arkadaslarimi bile unutur oldum dodo yu falan bilmem. zaten beni bilmeyeni hic bilmem.

Ozzy_Ca
13 03 2003, 18:00
Kesinlik le acibadem in de son 4 senesi berbattt benim Atanur Oguz dan arklarim var bide bizim okula atanur oguzdan DODO geldi, dogukan bilmem taniyomusun

Arnie
14 03 2003, 18:00
benim kopmam amerikadan dolayi degil aslinda.
zamanla haftada bir gorustuklerin ayda bire , ayda birler 3ayda bire daha sonralari da kopmalara donusuyor. elene elene bikac dost kaliyor geriye. onlar da yetiyor zaten. kimler geldi kimler gecti...

sanki dodoyu tanimam lazimmis gibi oldu. kimki o ?

DoLcE3
14 03 2003, 18:00
DODO'yu tanimaz olurmuyum cnm bnm o! :) sevdigim eski bir arkimdir ama buraya gelince biraz koptuk anca icqdan falan gorusebiliorum...sen nezaman mezun oldun?

Arnie ya sen nekadardir burdasinki bukadar koparmissin kendini insanlardan?Gerci haklisin buralara gelince eski arkadasliklar bitiyor.ya bizler unutuyoruz ya da onlar bizleri...

meyve
15 03 2003, 18:00
Selam Millet !!!

3 aydir Los Angeles tayim ! Istek Kemal Ataturk mezunuyum bu arada !!! Partiye gelicem sanirim !!!!

DoLcE3
17 03 2003, 18:00
Arnie- Dodo Ozzy_ca nin okulunda bi cocuk seninle alakasi yok ben ona yazmishtim mesaji...buarada sozlerine katiliorum nerde oldugun farketmiyor okul bitince ister istemez kopuyorsun dost bildigin insanlardan.hele bide buraya gelince muhabbetlerden uzak oldugun icin artik isimleri bile unutmaya basliosun...neyse ya belki boylesi daha ii

Meyve sen hangi partiye gidiosun cok merak ettim. nerde soyle bizde gelelim :) )