PDA

Tüm Versiyonu Göster : BURCUNUZ NE?

Sayfalar : [1] 2

ME-GI
13 02 2002, 18:00
capricorn rules :)

oxyd-06
valla yengecim ama fazla ilgilenmem..daha dogrusu inanmiorum..ara sira gazetelerdeki yorumlari okurum ama bi gün tuttuunu görmedim..zaten bi grup insana "sadece yakin zamanlarda dogduklari icin" nasil ayni özelliklere sahip olduklarini söyliyebilirsiniz ki..

xdoors
ee sey.. ben de teraziyim ayiptir soylemesi.. ama burclara hic inanmam, hikaye hepsi onlarin.. uzaylilarin bir oyunu bize..

xdoors
>>ya bu kadar msj.in icinden bir tane de " ben bir baligim " diyen cikmaz mi >>kardesim !!! yok...yok iste...benden baska BALIK yok...mu? evet ben bir baligim..ciko yani oyle bir atladinki olaya, aklima sey geldi, sezen aksu'nun sezen'i geldi :)

xdoors
mara bence balik vermek yerine balik tutmasini ogretelim..

ciko
...ya bu kadar msj.in icinden bir tane de " ben bir baligim " diyen cikmaz mi kardesim !!! yok...yok iste...benden baska BALIK yok...mu? evet ben bir baligim...hem ooole siradan da degil...tum ozelliklerini tasiyan ve yasiyan bir balik...pisman degilim,yine olsa yine yaparim... :D

ciko
<<ciko yani oyle bir atladinki olaya, aklima sey geldi, sezen aksu'nun sezen'i geldi >>...sagol yaa..ben de dedim ben niye oole arada ziplayip duruyorum?...demek SEZEN'liktenmis... :D

Berkeleyfatihi-06
yengecim, temmuzda dogmusum, ama inanmam burc hikayelerine..

Dreamer
Terazi demeyin bana yav nedir bu terazilerden çektigim...En kil oldugum adamlar da terazi... en sevdigim de... öf bee...Bana gelice ben koçum... Yükselen yay, ay burcu akrep hepsini karistir oldu mu sana hat safhada sinir bozucu bi horoskop :D Çin burcum tavsan. Ben inaniyom walla burçlara. Tarota da inaniyorum. Ama bakani önemli.

Yengec2
bilmem soylememe gerek var mi? :)

Yengec2
amma yengec varmis!!! ben severim yengecleri.. ve inanirimda burclara ne yalan soyleyeyim.. :) :p ;)

muge
ben de bir aslan burcuyum, yukselenim de aslan ve butun ozelliklerini tasiyorum. yukarlarda bir yerlerde basak yok mu hic diye bagiran biri vardi sanirim. esim basak burcu ve evlenilebilecek en ideal burc diye dusunuyorum. her ne kadar aslanlar boga burcuyla anlasir deseler de. bence basak burcu herkesle anlasabilir hatta huysuz aslanlarin hakkindan sadece onlar gelebilirler.(esim diye soylemiyorum :) )Ben de gazetelerde yazan seylerin uydurma oldugunu dusunuyorum universitedeyken burclar uzerine radyo programciligi yapmistim. eger o gunku gazeteler programa yetismezse eski kadin dergileri ile idare ediyorduk ve dinleyicilerden de tahminlerin birebir uygun oldugunu soyleyen de cikiyordu.ama astroloji de bir bilim dali ve arastirilirsa mutlaka burcunuzun ozelliklerini tasidiginizi gorebilirsiniz.

yasin- The Gomser -
yengecim ben de... hatta yükselenim de yengec...

yasin- The Gomser -
maasallah...

yasin- The Gomser -
abi ben tahmin etmistim.... hem oralara bakmana gerek yoktu... sen bana sorsan ben söylerdim :)

yasin- The Gomser -
:D :D :D :D üc yüz metreden tanirim :D

yasin- The Gomser -
ben de kova burcu olsam bende inanmazdim :D

yasin- The Gomser -
burda aslan gibi yengec var ama degerini bilen yok :)

Kar-en.c
Akrebim ..... Kiskanc oldugu seklindeki soylentiler disinda diger ozelliklerin alayini tasiyorum . Kiskanamiyorum yaaaaa.. ???? Yani ne biliim ? Onun disinda okudugumda bende inanmam burclara falan dedim basta ama bu kadar olur yani pesssssssssss./!!!!!!!!!!!!

MAra
<< Yok mu be balik erkegi su koca mezunda? Mumla mi arayacagiz bunlari simdi? Hadi baliklar. Atlayin bakem. ]]Balik yok kova versek olmaz mi :)

Family Man
Bende yengecleri cok severim esimde, oglumda, kizimda yengec 3tarafi yengeclerle cevrilmis bir Kovayim isde :)

Family Man
Ya butun balik ya da akrep erkekleri aynimi oluyorlar? :) yasmine hep dengeli olmaya calisiyorum demissin hep teraziyi dengede tutmaya calismak insanda stress yapmazmi? birakiver arada sirada terazinin bir tarafi hafif sola yada saga kaysin merak etme bir sey olmaz :) Bu arada benimde 1-2 terazi kiz arkadasim var onlarda senin gibi diyorlar hep disariya karsi dengeli gorunmek icin yogun bir caba sarfederken kendimize karsi dengeli olmayi ihmal ediyoruz diyorlar ;) Gordugum kadari ile dogruda bende fala falan inanmiyorum ama astroloji icin bana enteresan ve gercekci gelen taraflari oldugunu soyleyebilirim. By the way bende burcunun ozelliklerini cok yogun olarak uzerinde yasayan tipik bir Kovayim .Ama dedigim gibi her kova ,ikizler ya da balik erkegi ya da kadini aynimi oluyorlar? Genlerin karakterimize yansimalari da soz konusu olamazmi yani? :)

(A)CEMI
ben aslan burcundanim esimde basakne demisler fala inanma falsizda kalmanedenini bilmem ama benim fallarin cogu cikiyorastrolojiyede inanirimburcumun ozelliklerini tasiyorum galiba

NYta bir Turk
&lt;--Balikand proud of it. :D

Yasmine
Ben de teraziyim, memnunum, bir daha dunyaya geldigimde yine terazi olmak isterim :) :) Gazetelerdeki gunluk yazilan fallara inanmam ve okumam ancak dogum gunu, saati ve hatta dogulan yerin (enlem ve boylam acisindan) kisinin karakterini etkiledigini saniyorum.

Yasmine
<< Yasemin,senin imzan benim cok hosuma gidiyor. Teraziler de cok dengili olurlar hani?!?!Yok mu be balik erkegi su koca mezunda? Mumla mi arayacagiz bunlari simdi? Hadi baliklar. Atlayin bakem. ]]Sagol Hazel. Teraziler sanirim hep dengeyi arar ve kaybetmekten korkarlar. Hep dengede kalmaya calisirlar. Bir de su balik erkegi hikayesi :) ne yapacaksin balik erkegini.( balik ve akreplerden cok cektim :) Simdi ne zaman balik ya da akrep gorsem arkama bakmadan kacacagima kendi kendime soz vermis bulunuyorum :) Tabii ki ikizleri de asla unutmamak gerekir. Arkaya bakmadan kacilacaklarin bir tanesi de o :)

ZINDAGO
valla ben teraziyim butun ozelliklerinede sahibim . bukadar birisi net olarak tarif edilir . ayni ben... :D

_Oz_
Akrep... Kar&thorn;&yacute; cinste okudu&eth;uma g&ouml;re yay erke&eth;i akrep bayan&yacute;na en uygun bur&ccedil; imi&thorn; ama bilmiyorum, bazen inan&yacute;r&yacute;m , zevkli oluyor... Bence ikizler ve terazi bur&ccedil;lar&yacute;.

lucille
Fala ya da burclara inanmam ama kova burcuyum.

casper
Ben de teraziyim ve ozelliklerini bayagi tasirim. Hayatinda oncelikli olarak ahenk ve huzur arayan,guclu bir adalet duygusuna sahip ,uyumlu,kararsiz,hassas..Bir de Terazi diyince insanin aklina hemen denge geliyor ama aslinda terazi insani dengeli degil surekli denge arayisi icindedir..Dusunsenize terazinin bir kefesine azicik dokunsaniz denge hemen bozulur..Terazi de duygular arasinda gider gelir,cabucak mutlu olur bir o kadar cabuk da demoralize oluverir...En yakin arkadaslarim da cogunlukla Boga burcundalar,sanirim en iyi anlastigim burc..

froglet
Cin takvimine gore hangi burctansiniz? Benimkisi okuz de :) Hadi bakim gorum burclari :) frog

froglet
Yasin Kardes, senin burcun ne simdi daha cok merak ettim, cin burcuna bakip bizi haberdar edermisin sana zahmet olmazsa :) esprik yeteneginden ben bi tahminde bulundum ama yine de senden duymak isterim. Benim kendimle dalga gecebilmem senin bana kabalik etmeni gerektirmiyor degil mi :) . Okuz ve inek olayina takilmayip sana ozgu esprikler bulabilirsin belki, bir haftadir ayni esprikde takili kaldin gibi ;) frog

KoFTe
ana tek basak ben miyim yaff??

KoFTe
:D :D :D alemsiniz yaf..ama harbi frgolet sende kendini cok belli ediyon baba

KoFTe
<< ben de bir aslan burcuyum, yukselenim de aslan ve butun ozelliklerini tasiyorum. yukarlarda bir yerlerde basak yok mu hic diye bagiran biri vardi sanirim. esim basak burcu ve evlenilebilecek en ideal burc diye dusunuyorum. her ne kadar aslanlar boga burcuyla anlasir deseler de. bence basak burcu herkesle anlasabilir hatta huysuz aslanlarin hakkindan sadece onlar gelebilirler.(esim diye soylemiyorum :) )Ben de gazetelerde yazan seylerin uydurma oldugunu dusunuyorum universitedeyken burclar uzerine radyo programciligi yapmistim. eger o gunku gazeteler programa yetismezse eski kadin dergileri ile idare ediyorduk ve dinleyicilerden de tahminlerin birebir uygun oldugunu soyleyen de cikiyordu.ama astroloji de bir bilim dali ve arastirilirsa mutlaka burcunuzun ozelliklerini tasidiginizi gorebilirsiniz. ]]evet mugee basak yok mu diyen bendim. Ve kesinlikle katiliyorum tam evlenilesi bi erkegim :D :D :D :D :D :D :D

vonda
en sevdigim konulardan biri..tipik bir yengec oldugumu dusunuyorum..bu arada maymunlukta var :D

Hazelnut
Yine uykusuzum bu aksam. Hadi bakalim dokturun. Hangi burctansiniz. Burcunuzu severmisiniz? Ozelliklerini tasirmisiniz? Karsi cins hangi burctan olmali?Ben Inatci bir Oglak'im. Burcumun ozelliklerini garipsesem de tasirim. Ayakalarim acaip bi sekilde yere basar ve de gereksiz bir inatciligim vardir. Karsi cins icin de Balik burcu erkeklerini severim. Nedeni de baliklar romantik olup bayanlarin hislerine duyarlidirlar. Simdiye kadar da sadece bir tane balik erkegi ile tanistim. Azinlik bir grup herhalde bunlar. Sizin burcunuz ne?

Hazelnut
Yasemin,senin imzan benim cok hosuma gidiyor. Teraziler de cok dengili olurlar hani?!?!Yok mu be balik erkegi su koca mezunda? Mumla mi arayacagiz bunlari simdi? Hadi baliklar. Atlayin bakem.

Hazelnut
Frog, ben cin burcuna gore Dragon'um. Acaip yakarim adami animallah. :D

Hazelnut
Katiliyorum Megi Sekil 1-A ve B. :D :)

zimba
tam bir boga kadiniyim, burcumun butun ozelliklerini tasidigima inaniyorum,ozgurluk benim icin cok onemli duygulu,sabirli,yardimsever,liderlik ruhuna sahip,ezilene siddetle karsi koyan,evine bagli,sanati seven biri olarak karsi tarafta kova'yi tercih ederim kararli,iyi bir ev erkegi oluyorlar

ciko
14 02 2002, 18:00
&lt;&lt; &lt;--Balik and proud of it.&gt;&gt;...hehe sadece SEZEN baligi ben degilmisim... :D

joy
selamBen tipik bir aslan burcuyum esim ise akrep..Aslan ile akrep burcunun anlasamadigi soylensede biz oniki yildir evliyiz ve de gayet iyi gidiyor.Ayrica akrep burcunun rahatsiz edici bir kiskancliginida gormedim.Bence pek genellestirmemek lazim galiba..

yasin- The Gomser -
<< merhaba ben koc burcuyum :) ]] :D :D :D ne g&uuml;sel ya... ilk karsilastigim kiza bu sekilde kur yapacagim... merhaba... ben koc burcuyum...

pumpkin
Akrep n&uuml;fusuna katkida bulunup ben de yazayim. :) Burcumdan pek memnun oldugumu soyleyemem, ama akrebin ayricalikli ozelliklerini iyi degerlendirenlerin cok basarili olacagina eminim. Bir kere tutkulu olurlar. Sezgileri guclu, zeki, yaratici, yetenekli, haksizliga dayanamayan, durust(en sevdigim iki ozelligi). Ve analitik d&uuml;s&uuml;nebilen(bu akreplere ozgu mudur bilmiyorum gerci). Gizlilik de en onemli ozelliklerinden biridir. Cekicidirler. Ulkelerin de burclari oldugu soyleniyor. Mesela Turkiye'ninki akrepmis. :D Ne kadar dogru, bilmem. Burclara inaniyorum, cunku etrafimda gozlemledigim kadariyla ayni burctan insanlarin mutlaka ortak ozellikleri var. Uyum konusunda ise gordugum kadariyla uyumsuz denen burclar da gayet iyi anlasiyor. Acaba yukselenleri mi uyuyor, yoksa bu uyum konusu sacma mi?

NYta bir Turk
O da sana &quot;Kocum benim&quot; derse iyisin Gomser :D

NYta bir Turk
Yasmine, ben gormemistim ne yazdigini ki zaten.Balik iyi burctur ama, duygusal muygusal ama ossun.Erkeklerde basak burcunun cok guc bir burc oldugunu duydum.Cok sicak bakmadim bu burc isine aslinda, son bir iki yildir oyle merak edip sorarim.

NYta bir Turk
Arkadasim SEZEN, yani bak gordun mu, bu yuzdenmis bizim sabaha kadar kaynatmamiz. :D Dogumgunun ne zaman?

DaVuL
Aman Hazelnut, benim bir kova erkek arkadasim olmustu, yani sozum meclisten disari ama bu kadar capkin, bu kadar eli iste gozu oynasta bir erkek tipi daha gormedim ben. Cok cekicidir kova erkekleri bu bir gercek ama cok bencildirler ve resmen kendileri icin yasarlar. kova erkeklerine laf yok ... kova'yimda :)

bluestocking
bende baligim :)

Magnolia
Aman Hazelnut, benim bir kova erkek arkadasim olmustu, yani sozum meclisten disari ama bu kadar capkin, bu kadar eli iste gozu oynasta bir erkek tipi daha gormedim ben. Cok cekicidir kova erkekleri bu bir gercek ama cok bencildirler ve resmen kendileri icin yasarlar.

Magnolia
Dreamer, benim burcum Akrep, yukselen burcum da Oglak, ama Ay burcumu ve Cin burcumu bilmiyorum. Bunlari nasil ogrenebilirim ?

Magnolia
Joy cok tesekkur ederim Akrepleri savundugun icin. Tabi kiskanc olanlarimiz da vardir ama butun Akrepler boyle degildir. Ben de degilim mesela. Belki yukselen burcum Oglak beni dengeliyor bilemiyorum ama hic kiskanc degilim, kinci de degilim, hatta birine birsey icin cok kizarim, sonra ya ben buna ne icin kizmistim diye kendi kendime hatirlamaya calisirim ama hatirlayamam bile. Halbuki esim bir Balik ve enteresan bir bicimde hicbir seyi unutmaz. Bir tartismamiz aninda kolayca on sene once soylemis oldugum bir sozu aleyhimde delil olarak kullanabilir. Yani demek ki hicbir burcu genellememiz gerekiyormus. Ben de kendi yaptigimla celismis oldum burada. Hani &quot;Aman Hazelnut, benim bir kova erkek arkadasim olmustu, yani sozum meclisten disari ama bu kadar capkin, bu kadar eli iste gozu oynasta bir erkek tipi daha gormedim ben. Cok cekicidir kova erkekleri bu bir gercek ama cok bencildirler ve resmen kendileri icin yasarlar.&quot; demistim ya, ben de yanlis yapmisim demekki, butun kova arkadaslardan ozur dilerim. Sevgiler...

Yasmine
:)

Yasmine
<< Ya butun balik ya da akrep erkekleri aynimi oluyorlar? :) yasmine hep dengeli olmaya calisiyorum demissin hep teraziyi dengede tutmaya calismak insanda stress yapmazmi? birakiver arada sirada terazinin bir tarafi hafif sola yada saga kaysin merak etme bir sey olmaz :) Bu arada benimde 1-2 terazi kiz arkadasim var onlarda senin gibi diyorlar hep disariya karsi dengeli gorunmek icin yogun bir caba sarfederken kendimize karsi dengeli olmayi ihmal ediyoruz diyorlar ;) Gordugum kadari ile dogruda bende fala falan inanmiyorum ama astroloji icin bana enteresan ve gercekci gelen taraflari oldugunu soyleyebilirim. By the way bende burcunun ozelliklerini cok yogun olarak uzerinde yasayan tipik bir Kovayim .Ama dedigim gibi her kova ,ikizler ya da balik erkegi ya da kadini aynimi oluyorlar? Genlerin karakterimize yansimalari da soz konusu olamazmi yani? :) ]]Dogru soyluyorsun Family Man, aslinda ipleri arasira koparmak lazim :) belki de cokca bunu yapmak en iyisi. Su kisacik yasami cok fazla ciddiye almaya gerek yok aslinda. Ama iste ne yapalim burclar :) Bu arada fal ile astroloji farkli seyler. Astrolojiyi bilim dali sayma yolunda gelismeler var. Bir arkadasim Ingiltere'de bir universitenin astroloji bolumunu bitirmisti. Iyi bir astrolog olmak icin matematik, istatistik,fizik, astronomi gibi konulari iyi bilmek gerekiyor. Ama tabii Turkiye'de herkes astrologum diye geciniyor. Onlara bu isi nerede ogrendiklerini sormak lazim.Burclarin kisiligi etkileme konusuna gelince; Tabii ki sadece burclar kisiligi etkiliyor deseydik 12 tip insan bulunmasi gerekiyordu. Ama dedigim gibi (astrolog arkadasimdan ogrendigim kadariyla) dogum saati ve yeri de kisiligi etkileme acisindan cok onemli. Genlerin kisiligi etkiledigi muhakkak ama astrolojideki yerini bilemeyecegim :)

Yasmine
<< &lt;--Balikand proud of it. :D ]]Sevgili New York'lu arkadasim, arkaya bakilmadan kacilacak burclar, benim acimdan sadece erkek milletini kapsiyor :) Balik, akrep vs her burcun icinden iyi arkadaslarim var. Sadece ikili iliskiler acisindan demek istemistim :)

_Oz_
Kiskanc olmayan bir akrep olamaz karenc :) keske olsa..

_Oz_
Akrepleri savunmak icin bir durum yok, kiskanclik neden hep negatif bir duygu gibi algilanir... bende akrebim.

KoFTe
abi basak erkegi gibisi varmi yaffff....kendimi oneririm herkese :D :D

Hazelnut
Kova erkekleri icin cok ideal derler ama benim kova bir erkek arkadasim olmadi simdiye dek. Basak erkegi de acaip mukemmelci olur. Herseyde mukemmeli arar. Beni bazen kil ederler ama basaklar ile cok iyi gecinirim ben. :) Oglak erkegi ile cikmistim bir ara. Cok komik olurlar. Adamim en cok esprileri aklimda kaldi, ismini bile unuttum. :D Akrep erkegini bilemeyecegim. Hic denemedim. :D Ama bir balik ile tanistim. Yani cok hostu adam. Cok romantik bir tip. Oradan hala ilgimi cekerler. Balik kadinlari da duygusal olur annemden biliyorum. Terazilerinde omurlerini dengeli kalabilmekle gecirirler..Kimse de onlara dengesiz demedigi halde. :D

gulizi
merhaba ben koc burcuyum :)

Selen_
15 02 2002, 18:00
Ben de inanmiyorum ama, boga burcuyum. &Ouml;zelliklerine baktim uyan da var uymayan da... Hikaye bunlar hikaye... ;) Oglakla iyi anlasirmisim boga olarak ama, &ouml;zellikle oglakla anlastigimi saptamis degilim... :)

KoFTe
yok iste yok yok yok....hani nerde?? basak olmak bile yetmiyo :rolleyes:

Hazelnut
Sen de cok ovdun kendini, bir alanin cikmazsa sasarim... :D

Hazelnut
Ha gayret, biraz daha reklam, biraz da ikonunu parlat bakalim illaki basagin alicisi cikar. :D Hic yay burcu arkadasa rastlamadik simdiye dek. Yok mu aramizda yay olan?

A_Programmer_in_LA
16 02 2002, 18:00
Ikizler. Burcumu hic sevmem.

ciko
&lt;&lt; Arkadasim SEZEN, yani bak gordun mu, bu yuzdenmis bizim sabaha kadar kaynatmamiz.Dogumgunun ne zaman? &gt;&gt;...hakikaten yaw...amma kaynattik di mi?...boyle uzun muhabbetlere ancak SEZEN'ler dayanabilir gulum... :D dogdugum gun yaklasiyor...bu ayin 21'inde dogmusum ben...iyi etmisim iyiii... ;)

ciko
...benim tanidigim butun oglaklar cok inatci( sembollerinden de anlasiliyor zaten ),biraz dik basli,titiz,kuralci,duzenli ve guvenilir insanlardi...hala oyleler... :D

muge
ben varim ben...buyuk tesaduf ki ciktigim butun erkekler ikizler burcuydu, takii esime kadar. tecrubeyler sabittir ki ikizler tuhaf, gunu gunune uymayan, beyaz yalanlardan hic cekinmeyen, inanilmaz hayal gucune sahip insanlar.yaziyi okuyan ikizlerden ozur dilerim belki istisnalar olabilir ama benim gorduklerim boyleydi.

irem
kovayim ben de... en cok terazi ve ikizlerle anlasiyorum... ikizler erkegi kadar kotu ve ikizler erkegi kadar harika yani ikizler erkegi kadar dengesiz baska bi burc olduguna inanmiyorum.. niye hala onlarla anlastigimi sormayin bilmiyorum... eminim ki bir suru ikizler kazazedesi arkadas vardir burada...

NYta bir Turk
Bence de terazi erkegi guc.Denge tamamen bir sorun.

Selen_
Akrep burcu her ne kadar bur&ccedil;lara inanmasam da, &ouml;zelliklerini okumus ve &ccedil;ok uydugunu d&uuml;s&uuml;nd&uuml;g&uuml;m bir arkadasim olmustu bir kere... Fiziksel g&ouml;r&uuml;n&uuml;s &ouml;nplandaydi onun i&ccedil;in. Duygusal bir iliski de denemezdi bizimkine pek. Sadece, fiziksel g&ouml;r&uuml;n&uuml;se &ouml;nem veren bir izlenim veriyordu demek istiyorum. Yani senin s&ouml;yledigin basak erkegi gibi m&uuml;kemmelci bir yaklasimla -fiziksel a&ccedil;idan- geliyor... Bu kadar m&uuml;kemmelci bir yaklasim bana &ccedil;ok ters ama, nedendir bilmem &ccedil;ok iyi anlasirdik... :) Esprit&uuml;eldi bunu burcuna mi bor&ccedil;lu bu tartisilir tabii... :) Bana da &ouml;zellikle, Oglak erkekleriyle iyi anlastigim s&ouml;ylenmisti...Ama, tutmadi iste...Fena aldandim... :( :( << Kova erkekleri icin cok ideal derler ama benim kova bir erkek arkadasim olmadi simdiye dek. Basak erkegi de acaip mukemmelci olur. Herseyde mukemmeli arar. Beni bazen kil ederler ama basaklar ile cok iyi gecinirim ben. :) Oglak erkegi ile cikmistim bir ara. Cok komik olurlar. Adamim en cok esprileri aklimda kaldi, ismini bile unuttum. :D Akrep erkegini bilemeyecegim. Hic denemedim. :D Ama bir balik ile tanistim. Yani cok hostu adam. Cok romantik bir tip. Oradan hala ilgimi cekerler. Balik kadinlari da duygusal olur annemden biliyorum. Terazilerinde omurlerini dengeli kalabilmekle gecirirler..Kimse de onlara dengesiz demedigi halde. :D ]]

Selen_
Oglak burcunun inat&ccedil;iligi karakteristiktir bu konuda bogayla yarisiyorlar adeta...Biraz da dedigim dedik olurlar ama, nedense bir sorun &ccedil;ikti mi, &quot;canim ben kuzu gibi adamim. Ne g&uuml;zel oturuyorum surda&quot; gibi masum takilirlar. Sorunu yaratan kendileri bile olsa... ;) :D Boganin ilacidir deniyor ama, hikaye hikaye beni hasta etti hi&ccedil; sanmam nasil ila&ccedil;mis o &ouml;yle!... :confused: :)

otto
oglagim... bildikleriniz nelerdir??? (erkekler icin tabii :D )

otto
ohhom oohhooomm!!!!ben :D baska?

Hazelnut
Ben oglak erkeginin yok iyi bir espri yetenegi oldugunu bilirim. Bunun disinda soylenenlere katiliyorum. Inatci, titiz, vs.vs.

wave
Herkese merhabagecerken ugradim..ben Aslanim,burclarin hasi :) )oglak burcu inatci olur,idealisttir,belki birazda bilmis... :p

A_Programmer_in_LA
17 02 2002, 18:00
yorumcu.com icin tesekkurler.

Yengec2
Bakalim size uyuyor mu? OCAK AYINDA DOGANLAR:Hirsli ve ciddi kisilik, Ogrenmeyi ve ogretmeyi severInsanlarin zaaflarini ortaya cikarmayi sever, Cok elestirir Akilli ve planli programlidir Cok calisir ve uretkendir Duyarli ve derin hisleri olan biridirInsani nasil mutlu edicegini bilir Asiri dikkatlidir Bunyesi kuvvetlidir Zor heyecanlanir Romantiktir ama askini ifade etmekte zorlanir Cocuklari severEvcil ve sadik bir es olur Kolayca kiskanir Sosyal yonden zayiftir SUBAT AYINDA DOGANLARSomut seylere onem verir Degiskendir Sessiz utangac ve agirkanlidir Kendine guveni pek yoktur Durusttur Ozgurlugune duskundur Bazen saldirganlasir Kesin olmayan islerden hoslanmaz Inatcidir Hayallerinin pesinden gider Batil inanclara egilimlidirMART AYINDA DOGANLAR Cekici kisilik Utangac ve tutucu Esrarengiz Comert ve sempatik Rahatina duskunDuyarli Hizmet etmekten zevk alir Kolay sinirlenmez Guvenilir Nezakete onem verir iyi bir gozlemcidir Intikamcidir Seyahat etmeyi sever Dikkat cekmeyi sever Dekorasyona meraklidir Tempolu muzikleri sever Cok degiskendirNISAN AYINDA DOGANLARAktif ve enerji doludur Cabuk karar verip cabuk pisman olur SefkatlidirMantigini dinler Diplomatiktir Insanlari teselli etmeyi sever Dostlarinin sorunlariyla yakindan ilgilenir Cesurdur Maceraperesttir Sevgisini ve ilgisini belli eder Hafizasi gucludur Bas ve gogus hastaliklarina egilimlidirMAYIS AYINDA DOGANLARSert yapili Kolay sinirlenir Kolay ilgi ceker Fiziksel guzellige onem verirMotivasyona ihtiyaci yoktur Sistematik calisir Hayal kurmayi sever Ileri gorusludur Kolay sakinlestirilir Anlayislidir Kulak ve boyun bolgesi hassastirEdebiyat ve sanatla ilgilidir Evde oturmayi sevmez Cocuklari pek sevmezHAZIRAN AYINDA DOGANLARAyni anda birden fazla sey dusunur Nazik ve tatli dillidir HassastirKararsizdir Komik ve eglencelidir Konuskandir Kolay arkadas edinirKolay incinir Gribe yatkin bunyesi vardir Cok inatcidirTEMMUZ AYINDA DOGANLARIyi bir sirdastir Anlasilmasi guc biridir Asiri gururlu Baskalarinin dusuncelerine asiri onem verir Sokulgandir Kin tutmaz Sempatiktir Yanliz olmayi sever Kolay ogrenir Arkadas sikintisi cekmez Mide sorunlari olabilirZor ikna olur Agir isleri severAGUSTOS AYINDA DOGANLARSakalasmayi sever Duyarli ve ilgilidir Korkusuzdur Liderlik ozellikleri vardirRuhbilimle ilgilenir Kolay provoke edilir Dikkatli ve tedbirlidirBagimsizligina duskundur Yol gostermeyi sever Romantiktir EYLUL AYINDA DOGANLARInsanlarin hatalarini yuzune vurmayi sever Detaylarla ugrasir Iyi bir konusmacidir Sadik ve guvenilirdir Sorumluluk almayi sever Bilgi ve kulture onem verir Spor ve seyahati sever Iliskilerinde secicidir Hislerini kendine saklar EKIM AYINDA DOGANLARHerkesle sohbet etmeyi sever Ilgi odagi olmak ister Yalanciligi yapmacikligi sevmez Arkadaslarina cok onem verir Cabuk kirilip cabuk toparlanirBencildir Kendiliginden yardim teklif etmez Baskalarinin dusuncelerine onem verir Duygusaldir Kendine kolay guvenmez Etrafindan cabuk etkilenirKASIM AYINDA DOGANLAREglenceli kisilik Insanlari kolay etkiler Caliskan ve sorumluluk sahibiKontrolu ele almayi sever Enerjik ve cevresini motive eden biridirIyi bir liderdir Icten ve yardimseverdir Adil davranir Surprizleri severHatalari affetmez Iradesi gucludur Derin duygularla severHerkesi oldugu gibi kabul eder Sir saklamayi bilirARALIK AYINDA DOGANLARSadik ve comert Sabirsiz Birlikte vakit gecirmesi eglencelikisilik Azimli Sosyal yonu kuvvetli Dostlarini kendinden fazla dusunurKizginligi uzun surmez Sevildigini hissetmek ister Espri anlayisi gelismistir

Yengec2
otto, emin ol aynen oyle yaptim zaten aksini dusunmek bile cok yorucuuu :D kalbine dikkat!! fazla heyecan yapma... ;)

Yengec2
ben burcumu bilmezmiyim!!! ;) otto, yorumcu.com u bir dene oglak ve digerleri hakkinda cok sey bulabilirsin..

Yengec2
gomserim, haziran kac?

yasin- The Gomser -
HAZIRAN AYINDA DOGANLARAyni anda birden fazla sey dusunur Nazik ve tatli dillidir HassastirKararsizdir Komik ve eglencelidir Konuskandir Kolay arkadas edinirKolay incinir Gribe yatkin bunyesi vardir Cok inatcidir benden bahsediyor... nazik ve tatli dillidir diyor... komik eglenceli diyo... daha ne desin. al da evlen dememis bitek yane :)

irem
dogru muge ikizler erkegi hic cekilmez ama butun yasattigi sinir bozukluklarini bir kac dakikada gonlunuzu almayi basarabilecek konusma yetenegi ve espri gucuyle unutturuverir.. iste bu yuzden de baglanmasi en tehlikeli erkek tipi bana gore... inanilmaz sinirli olarak evden cikar cok neseli bi sekilde eve geri doner cunku evden cikan o degil onun ikizi yani ikinci karakterdir... cunku ikizler cift karakterlidir.. bir yaptigi, bir soyledigi digerini tutmaz... surprizlerle dolu yani... neden oldugunu bilmiyorum ama eger bir toplulukta bir erkegi farketmissem mutlaka ikizlerdir... cift karekterli dedim diye alinmasin ikizler erkekleri cunku etrafta o kadar karaktersiz insan var ki... millet birini bulamazken onlarda iki tane var :)

irem
walla otto konu erkekler olunca guvenilirlik olayina pek girmiyelim istersen :)

irem
??? hepsi ole der zaten... :)

formor
Yengec oldugum soylenir. Dogrudur.

formor
Ikizler kadinlarinin da cekilmez olabilecegi tecrubeyle sabittir.

ZINDAGO
eve baglilik sevecenlik ve bogucu ilgi yengec burcunda var . ama akrepler ve kovalar ideal burclar . e tabi bayanlardada terazi burcu en mukemmel burc . terazi erkegi cekilmez ama ...

otto
o zaman dediklerinizden yola cikarak oglak (erkegi ozellikle) en iyi burctur diyebiliriz di mi :D esprituel, akilli, inatciiii, (tam da iconunu secmisim bu arada tesadufe bakiniz ) vs vs....butun positive yaklasimlariniz icin tesekkur ederim!

otto
e o zaman bu durumda en guvenilir oglaklar oluyor ....dogru di mi? :cool:

otto
ama ama....arada benim gibileri de cikmio degil hani!!! :D

otto
yaaaaaaaa..iremm!!! :)

otto
dogrudur formor!!!!oglak erkegi icin baska neler diyebilirsiniz!!!!beklioom!

otto
yengec umarim copy paste yapmissindir :D tesekkurler!!!bana uyuyor amaaaaa (oglagim) ama cabuk heyecanlanirim..! neden acaba!!! ama duygusal seylerde tabii ki!

otto
ohhh.. bi ic gecirdim derince!!! ;) baska varsa gondersene sana zahmet...ozellikle oglaklar hakkinda!!! (erkek)

otto
no commercials please :D

froglet
neyse Allahtan insanlarin alinlarinda burclari yazmiyor :) yoksa halimiz harapmis

Hazelnut
Programmer niye sevmiyorsun ki sen burcunu? Ikizler insani pek fena olmaz. Ben ikizler kadini tanidim ama erkegini hic bilmem. Anlatsana biraz nasil olur ikizler?

ciko
18 02 2002, 18:00
...&lt;&lt; ufak bir oneri BAL&amp;Yacute;K burcundan sak&amp;yacute;n&amp;yacute;nPhayat&amp;yacute;mda bukadar dengesiz ve duygusal bir burc g&ouml;rmedimmmhayir duygusal olmasi iyide, dengesiz olmasi cekilmiyor&amp;Yacute;stisna bir balik varmi ki acaba? &gt;&gt;...awwww ne ayiiip!!!...bi kerem Balik en dengeli burctur...[kolay olsun diye Baliklari ornek veriim,ne de olsa hepsi Balik burcundandir ]...dengesiz bir balik dusunsene,maazallah yuzemez,kacamaz...mesela kopekbaliklarini dusun,dengesiz dengesiz yuzmeye calistiklarini dusun,valla gelip seni ham yapmalari an meselesi oluverir... :D bu nedenle yuce yaradan ozellikle BALIK'lari dengeli yaratmistir :D ...sen sen ol,hicbir BALIK'a dengesiz deme e mi?... ;) iclerinde oyle $irretleri var ki,ben biliyorum,basina dert alirsin yane...mesela Cekic baligi...git dersin gitmez,vurur durur kafana kafana...[sakin yanlis anlama haaa!! &quot; sen &quot; diyorsam ornek vermek icindi...eger alinacaksan &quot; ben &quot; de diyebiliriz,farketmez]...laf aramizda en favori baligimdir... :D ...hadi kal saglicakla... :)

ciko
&lt;&lt; Karsimdaki dengesizse ben de imansiz olurum.&gt;&gt;...iste dedim de mi?...bak bu abla da Balik,hem de cekic baligi... :D ...Ny'lu bir Turk'um Subat ayinda doganlari okudum da,&lt;&lt;Sessiz utangac ve agirkanlidir Kendine guveni pek yoktur &gt;&gt; kismi haric ne kadar bizi anlatiyo de mi?......o kisim neden haric diye soran olursa,ne kadar cigirtkan,ne kadar girisken,ne kadar kipirdak ve ne kadar Cuneyt!!! cesaretinde insan varsa,bilin ki hepsi baliktir...cogu balik olmadigini iddia etse de inanmayin...ya askere gec gitsin diye ya da usengeclikten dogum tarihi yanlis yazdirilmistir kutuge... :D

Yengec2
ben yakinim 25 haziran ama yengecim!!<< Ben de ikizleriimmm 20 haziran, var mi ayni gun dogaaan?? ]]

Yengec2
fala inanma falsiz kalma :) << amannnnnnn sacma iste bu burc isi ]]

NYta bir Turk
Baligim, adamina gore de dengeliyim.Karsimdaki dengesizse ben de imansiz olurum. :D

NYta bir Turk
Yaniiii... kodummu sitdown durumlari :D

ZINDAGO
EKIM AYINDA DOGANLARHerkesle sohbet etmeyi sever Ilgi odagi olmak ister Yalanciligi yapmacikligi sevmez Arkadaslarina cok onem verir Cabuk kirilip cabuk toparlanirBencildir Kendiliginden yardim teklif etmez Baskalarinin dusuncelerine onem verir Duygusaldir Kendine kolay guvenmez Etrafindan cabuk etkilenir**************EKIM AYI YORUMU DUZELTMES&Yacute;D&Yacute;R:cabuk toparlanamazlar bikere ve hep yardim etmeye calisir sevdiklerine . sevmediklerine bencil olurlar .kendinede gucsuz oldugunu hissettiginde guvenmezler ....bilginize....

KoFTe
EYLUL AYINDA DOGANLARInsanlarin hatalarini yuzune vurmayi sever Detaylarla ugrasir Iyi bir konusmacidir Sadik ve guvenilirdir Sorumluluk almayi sever Bilgi ve kulture onem verir Spor ve seyahati sever Iliskilerinde secicidir Hislerini kendine saklar yav benim tam tersimi anlatmislar sanki...demistim size bu burclar hikaye diye....bi kere kimsenin hatasini yuzune kollay kolay vurmam, iki iyi bi konusmaci deilimdir kotu oldugumu soleyenler bilen var.ok sadik ve guvenliyim :D , sporu ve seyahati herkes kadar severim, evet genelde iliskilerde bayagi seciciyimdir :D amannnnnnn sacma iste bu burc isi

DisiAslan
Ben de ikizleriimmm 20 haziran, var mi ayni gun dogaaan??

wave
ufak bir oneri :) BAL&Yacute;K burcundan sak&yacute;n&yacute;n :p Phayat&yacute;mda bukadar dengesiz ve duygusal bir burc g&ouml;rmedimmmhayir duygusal olmasi iyide, dengesiz olmasi cekilmiyor :p &Yacute;stisna bir balik varmi ki acaba? :)

irem
19 02 2002, 18:00
balik erkegi.. zor.. baliklarin cogunun birden fazla evlilik yaptigini biliyor musunuz?? ustelik bir erkek icin gereksiz fzla duygusal olurlar... baliklarin cogu kolik tir.. ya alkolik, ya cay kolik ama mutlaka kolik... benim bildigim bole en enazindan.....

ZINDAGO
otto &gt; basak ve balik....

ZINDAGO
birde boga... :)

otto
oglak erkegi ile en iyi anlasan (bayan) burc kimdir acaba????

DisiAslan
&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;Baligim, adamina gore de dengeliyim.Karsimdaki dengesizse ben de imansiz olurum.&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; hahahahahahaha :D :D cok guzel yaaaa :D :D

twilight
&quot;idealist, hircin, biraz inatci, eldesi guc bir erkek.. sex olarak guclu oldugu soylenir, ama cok duygusaldir.. birden parlar, hemen yumusar... sevecendir, kadinlarin balik burcu gibi..&quot;Kim bu, hangi burctan? Tahmin edip bilene surpriz odul var!! :) ;)

ciko
20 02 2002, 18:00
...olsa olsa Aslan burcudur...mu?

muge
<a target=new href=http://www.astrolojist.com/yukselenburcbulma/index.htm]yukselen burcunuzu buradan ogrenebilirsiniz. [/url]

yasin- The Gomser -
yengec... :) kedidir kedi :D :D :D

pumpkin
benim tahminim de aslan... yedek tahminim akrep ama bu aslandir aslan... dur bakalim attik ama tutcek mi :)

Hazelnut
Ben yay derim.

ciko
21 02 2002, 18:00
...o zaman oglak diyorum ben...

ciko
...asagidaki linke bi bakiverin,okurken ben eglendim... <a target=new href=http://www.mahmure.com/ana_detay.asp?MainID=366&amp;PID=402&amp;HaberID=9691&amp;HID= 3 ]iste burasi[/url] :)

CaliforniaDreamin
Ben koc burcuyum, soylenenlere gore dunyanin kendi etrafimda dondugunu sanirmisim.. yalan valla ;) :cool:

CaliforniaDreamin
Bu arada sorunun cevabi kedi burcu... mhuahahahah(cok igrencti biliyorum :D )

dolphy
Zindago cumsen bu isten anliyor gibisin, ben de teraziyim, terazi kadini en cok kiminle anlasirmis?

dolphy
valla gomserim bilemiycem, zaten onun icin soruyorum? bilen varsa soylesin :)

yasin- The Gomser -
hangisi? bu aralar pek slk degistirir oldum imzalari. sen animsat ben tekrar yazarim. seni mi kiracaz... ne de olsa economimiz sana emanet :D

yasin- The Gomser -
ikizler... annemin deyisiyle ekizler :D

yasin- The Gomser -
<< Bu arada sorunun cevabi kedi burcu... mhuahahahah(cok igrencti biliyorum :D ) ]]ben hep diyorum ama anlatamiyorum... kedidir kedi... :D

yasin- The Gomser -
dur tahmin edeyim. terazi erkegiyle mi? :D

yasin- The Gomser -
ben yangecim :) ben yengecim :) yengecim :D :D kaderim bu b&ouml;yle yazilmis yazim... hic kimsenin burcunda yoktur g&ouml;z&uuml;m... bir yalnizlik sarkisi s&ouml;yler sazim... ben yengecim... :) ilgilenin teraziler :D

NYta bir Turk
Koc?

Hazelnut
Dolpy,terazi insani ikizler, aslan kova ve yay ile iyi anlasir. Boga, basak, akrep ve balik ile pek iyi anlasamaz. Yengec ve oglaga ilgili olurlar.

twilight
HIMMMMMM :) ;) gercekten, DOGRU tahmini henuz goremiyorum!! (biraz daha beklemek istedim, ama Bayram nedeni ile &quot;surpriz online bir odul&quot; olmasi istegim... acele edin, odul hazir sizi bekliyor....) Bonne Shanssssss ;) ;)

twilight
Gomser, bir onceki imzan pek guzeldi ;) yazacaktim sana, ama hemen degismis!!! bir ara tekrar dene, OK? Ozel istektir!

dolphy
22 02 2002, 18:00
Tesekkur ederim Hazelnut cim, bunu ogrendigim iyi oldu. gomserim nasi ilgi istiyosun, soyle ilgilenelim :) bu arada sen baska bisey yapmiyo musun? ne zaman girsem baglisin valla, bravo :)

dolphy
gomserim sasirdin galiba, ben de uzun sacliyim, farkindaysan terazi kadini kimle anlasir diye sordum :)

dolphy
bana ne kustum iste oynamiyorum :)

yasin- The Gomser -
<< gomserim nasi ilgi istiyosun, soyle ilgilenelim :) bu arada sen baska bisey yapmiyo musun? ne zaman girsem baglisin valla, bravo :) ]]abi sen ilgilenme ya... baska terazi yok mu ya :) s&ouml;le uzun sacli olanlarindan :) kismete bak ya...benim bilgisayar yaklasik 24 saat acik ama 24 saati burda gecirmiyorum arada uyudugum da oluyor :D

yasin- The Gomser -
:) aaaaaa :) ben icona bakinca sey sandim... sen ilgini eksik etme o zaman ya :D

yasin- The Gomser -
kurban olayim :) kizma k&uuml;sme... ne bileyim iste. insan bi g&ouml;r&uuml;ste erkek saniyor seni... sen de kesseydin g&uuml;selim sakallari :)

yasin- The Gomser -
<< Yasin, millete sarkmaktan vazgec artik. :D ]] :D yok g&uuml;selim... kazanova sandin sen beni... ben zaten asigim da maksat yedekleri arttirmak... yok yok simdi kislar vay kadina haklari felam der... ben de asilmak bir hobi halini aldi sanirim... :D

Hazelnut
Yasin, millete sarkmaktan vazgec artik. :D Birinin bir odullu sorusu vardi berilerde bir yerlerde. Cevap veriyorum: Basak mi?

sekerpare
23 02 2002, 18:00
Merhabalar...Bu benim ilk mesajim. Burcum Terazi, yukselen burcum Akrep.Burclarin insan karakterinin olusmasinda etkisi olduguna inaniyorum. Ay'in cekim gucunun gel-git olayina neden olmasini hatirlatacagim...Ve ozellikle Dolunay'in insan biyoritmi uzerindeki etkisini. Ayrica vucudumuzun buyuk bir kismi sudan olustuguna gore, neden etkilenmeyelim ki. Hem butun evrenin bir anlami olmali, oyle degil mi? ;) --------------------------------------------------------------------Dunyada her canli kendine bir es arar. Tas cansizdir; onu da yosun sarar.

sekerpare
Selam, yine ben. Bir de Dervis'in sorusuna yanit vermek istiyorum. Bence de sordugunuz burc KOC. ;) --------------------------------------------------------------------Dunyada her canli kendine bir es arar. Tas cansizdir; onu da yosun sarar.

sekerpare
Selam, bu aciklamam yine Dervis'e. Boga burcu erkekleri icin &quot;hemen parlar&quot; ifadesini hic bilmiyordum. Benim bildigim Boga'lar cok sabirlidir ve zor sinirlenir. Ama bir sinirlendi mi, ortalik toz dumana doner. Bu ozelligi de aklimda tutacagim artik. Cok tesekkurler.

sekerpare
Haaa bir de, odul verileceginin farkinda degildim hic. Odul neydi Allah askiniza?

twilight
Merhaba, herkese.. soruma vevap yazanlara OZEL tesekkur ederim :) :) ama dogru cevap hala YOK :) ) uzgunum! Neden bilemedi kimse?1996 yili icinde, bir gun icq'da konusurken (artik hic kullanmadigimdan, son kullandigimda 1998 idi...) bir kadin yazar burcumu sormustu, ben de &quot;hic inanmadigimi, bilgim ve ilgim olmadigini&quot; soylemistim, ama O israrla burcumu ogrenmek istedi. Soyledim, &quot;Boga erkegi, Mayis ayi ilk haftasi ve 1970 yili&quot;, dedim. O da bana asagidaki satirlari iletti (size gondermistim, odullu ilk soru ile, tamam.. bir kez daha hatirlayalim!) ..&quot;idealist, hircin, biraz inatci, eldesi guc bir erkek.. sex olarak guclu oldugu soylenir, ama cok duygusaldir.. birden parlar, hemen yumusar... sevecendir, kadinlarin balik burcu gibi..&quot;Bu sozler bana hos geldi-geliyor, degil mi? O zaman kaydetmistim bir kenara ve sakladim o gunden beri.. birkac kez ilettigim kisi de oldu, ama biryerlerde hep aklimda idi.. Size de yazdim, hem de ilk merhaba demmeme olanak sagladi.Bu konuda ne kadar uzman, ilgili arkadas var ise, tahminleri dogru cikmadi, tutmadi. Neden? Belki bana yillar once yazan kisinin yorumu yanlis, yoksa baska bir neden mi? Ne kadar dogru bilmek isterdim.. Boga erkekleri boyle midir, degil mi? Oysa ben bu sozlere az da olsa inanmistim :) nes'e verdiginden de sakladim, size de sundum bu ozel ayrintiyi.... Saglicakla, hep &quot;mutlu&quot; burclu gunler.....

muge
24 02 2002, 18:00
dervis, yillarca aklinda kalacak, soyle afilli bir cunle kurmak isterdim ama hic beceremem asagida iki link var boga burcundan bahseden ilgileniyorsan ve merak ediyorsan bek derim.<a target=new href=http://www.astrolojist.com/burclar/boga_ozellik.html]bu birincisi[/url]<a target=new href=http://www.burclar.gen.tr/boga.html]bu da ikincisi[/url]

Hazelnut
Dervis, soruyu sordun cevabi vermedin. Meraktan catlicam. Akrep mi yoksa? Supriz hediye ne zaman sahibini bulacak?

Hazelnut
Dervis buldum. Boga. Hediyem nerde?

yasin- The Gomser -
25 02 2002, 18:00
<< ilk msj cin fena sayilmaz degil mi?? ]]ben sahsen hayran kaldim... :D

yasin- The Gomser -
&ouml;rnegin sende yapmissin :) &quot;Baslang&amp;yacute;&ccedil;ta &quot; :) :D

istanbullu
Kova ;)

Selen_
Merhaba SuPerisi, hosgeldin!... :) Baslang&amp;yacute;&ccedil;ta herkes benzeri hatalar yapabiliyor sorun degil!...Sevgiler!...<< Selam Arkadaslar, bu benim ilk msj&amp;yacute;m say&amp;yacute;l&amp;yacute;r. Az &ouml;nce, kurallar&amp;yacute; okumadan, kendinizi tan&amp;yacute;t&amp;yacute;n bolumune k&amp;yacute;sa bir mail att&amp;yacute;m ama, san&amp;yacute;r&amp;yacute;m bir hata yapt&amp;yacute;m ve yeni bir konu act&amp;yacute;m :( (( Neyse... &amp;Yacute;stanbul'dan&amp;yacute;m ve burcum Yengec. Hemen hemen t&uuml;m &ouml;zelliklerim ortu&amp;thorn;uyor. Mesela yemek yemeyi &ccedil;ok seviyorum...Sevgiler ]]

sekerpare
Dervis, dogrusu ben bu &quot;hemen parlar, cabuk yumusar&quot; ifadesinde hakli oldugunu sanmiyorum. Ustelik Muge'nin verdigi web sayfalarinda Boga burcunun zor sinirlendigi ve ofkesinin korkunc oldugu, uzun surdugu yaziyordu. Oysa yillar once ogrendigin bilgilerin dogru oldugunu soylemekte israrcisin. Ozellikle Koc ve Aslan cabuk sinirlenen kisilerin sahip oldugu burclardir.

sekerpare
Bilmem biliyor musunuz? Yukselen burc dis gorunusumuzu belirler ve 30 yasindan sonra yukselen burcun ozellikleri daha baskindir; oz burcumuzu gecebilir. :o

sekerpare
Ayrintilara dikkat ettigin ve olumlu yanitin icin tesekkurler Dervis. Uzun zaman once (6 yil) astroloji cok sevdigim bir ugras idi. Yildiz haritama kadar hazirlamistim. Hala tanistigim insanlarin once burcunu sorarim. Ama dogrusu eski ilgimi kaybettim. Pek cok ulkede isverenlerin burclari da kriter olarak aldigini biliyorum. Kisilik ozelliklerindeki dezavantajlarin en aza indirilmesi ve avantajlarin etkili bicimde kullanilmasi acisindan yararli olabilir bence de.

Hazelnut
Dervis, sushi' ye eyvallah. Japonya'da Sushi cok pahalli derler ama. Japonya dedik de Japonarin astrolojisi nedir ki?

twilight
ayip ettin, 3-4 mesaj alta bak, goreceksin, cevabi dun falan verdim... Boga erkegi! Sen gec kaldin, ne yapsak ;) ...... sushi, MORI vs vs yazacagim obur taraftaaaa. nede olsa Japonya dan istirak ;) etmekteyim ;) . ve bana yillar once yazan kisinin yorum u dogru imis, cok takdir ettim! websayfalari inceledim, kisaca. Guzel :)

twilight
Burada hersey pek pahali, mekan ve yere gore, ama Sushi buraya ait, ucuz yerler de var! Astroloji benim pek bilmedigim bir konu, ama bundan sonra ilgilenecegim, web sayfasi ve boga ile ilgili yazilanlar ilgimi cekiyor, biraz arastirmakta fayda var. Japonlarin astrolojisi ayri bir konu? Burada yillar Cin takvimine gore bu yil ornegin At yili (uma no toshi), gecen yil yilan idi.. Astrolojiyi biraz arastiririm, senin icin :) ;)

twilight
canim, yazdigin hosuma gitti (icimden geldi, &quot;canim&quot; dedim, yoksa silerim, ok!)Muge'nin verdigi sayfalari kisaca okudum ve o sayfalari detayli incelemek icin kopyeledim, bir gun ozet cikarip iletecegim, tamam, gercekten :) ve yillar once yapilan yorumun geneli dogru, kendi degerlendirmemi yaptim, ornegin Venus'un etkisi ile seks gucu ;) Senin bahsettigin noktaya katiliyorum, dogru ben de cabuk cabuk parlamam, sinirlenmem. HAKLISIN!! ama bu astroloji, fal..... etkile(me)nme ile ilgili, degil mi?(himmm, sen de benim gibi, noktaya virgule dikkat ediyorsun, memnun oldum :)

twilight
O zaman ben yukselenimin etkisindeyim :) :) Merci Beaucoup!!

SuPerisi
Selam Arkadaslar, bu benim ilk msj&yacute;m say&yacute;l&yacute;r. Az &ouml;nce, kurallar&yacute; okumadan, kendinizi tan&yacute;t&yacute;n bolumune k&yacute;sa bir mail att&yacute;m ama, san&yacute;r&yacute;m bir hata yapt&yacute;m ve yeni bir konu act&yacute;m :( (( Neyse... &Yacute;stanbul'dan&yacute;m ve burcum Yengec. Hemen hemen t&uuml;m &ouml;zelliklerim ortu&thorn;uyor. Mesela yemek yemeyi &ccedil;ok seviyorum...Sevgiler

SuPerisi
ilk msj cin fena sayilmaz degil mi??

Stifler's Mom
26 02 2002, 18:00
kimine gore teraziyim kimine gore akrepayoll ben neyimmm aaaaaaaa :)

wave
Ciko ,bende baliklar&yacute;n yuzusunu dusunerek cevap yazdim zaten :) oynak oynak bir o yana bir bu yana :) huyuda oyle :) ama istisnalar vardir tabi :) buarada alinmadim :) emin ol :)

SuPerisi
Ama artik ben junior olmak istemiyorum. cok mu aceleciyim dersiniz. Bu arada &Yacute;lginiz icin tesekkurler Yasin ve Selen :) )

yasin- The Gomser -
27 02 2002, 18:00
zamanla degil yazdiklarinla ilgili. 200 y&uuml;z mesaji gec senior member olursun. ben oldum :D sen de ol diye s&ouml;yl&uuml;yorum :)

yasin- The Gomser -
<< Gomser, yine geyikle ugrasiyorsun anladigim kadariyla. Kolay gelsin! :D Eh huylu huyundan vazge&ccedil;er mi...Hayir b&ouml;yle bir hata yapmamistim ama, yapmak da su&ccedil; degil ya... :) ]]hata yapmissin... ama dedigin gibi suc degil. sonucda yazin oralarda biryerde duruyor g&uuml;selim. gider bakarsan bu sekilde ekranda g&ouml;r&uuml;ld&uuml;g&uuml;n&uuml; anlarsin sanirim...geyige devamhaklisin :) ama bazi konular vardir ki ne kadar ciddi olursan ol konu &ouml;z&uuml; itibariyle geyiktir... ya da s&ouml;yle s&ouml;yleyeyim sana ciddi gelebilen bir konu benim icin geyik benim ciddi varsaydigim bir konuda sana geyik gibi gelebilir... ama dedigin gibi huylu huyundan vazgecmez ve bu folderin bunlarla bir alakasi yok... :D kendine iyi bak...

Selen_
Gomser, yine geyikle ugrasiyorsun anladigim kadariyla. Kolay gelsin! :D Eh huylu huyundan vazge&ccedil;er mi...Hayir b&ouml;yle bir hata yapmamistim ama, yapmak da su&ccedil; degil ya... :) Ben T&uuml;rk&ccedil;e klavyede Ingilizce harflerle yazmaya biraz g&uuml;&ccedil; alistim ama, bu kez de T&uuml;rk&ccedil;e yazmak da zorlaniyorum...Neyse folderin konusu degil...SuPerisi, zaten istemesen de Foruma katilim sonucunda senior olacaksin! Hi&ccedil; &uuml;z&uuml;lme arkadasim!... Sen de yaslanacaksin 200'&uuml; astin mi burada da yaslanma kurali var ne yazik ki... ;) << &ouml;rnegin sende yapmissin :) &quot;Baslang&amp;yacute;&ccedil;ta &quot; :) :D ]]

sekerpare
Arkadaslar, sanirim bir baska folderda aciklamistim. Turkiye'nin oz burcu Akrep, kurulus tarihinden dolayi (29 Ekim 1923). Ulkemizi yonetenler arasinda burcu akrep olan pek cok kisi var. Akrep, pek cok dunya liderinin de burcu.AKREBIN &Uuml;NL&Uuml;LERI Hz. Muhammed, Alain Delon, Rock Hudson, Martin Luther, A1fred Nobel, Pablo Picasso, Marie Curie, Indira Gandhi, Katherine Hepburn, Mesut Yilmaz, M.Kemal Atat&uuml;rk, Necmettin Erbakan, Nazli Ilicak, S&uuml;leyman Demirel, Tansu Ciller, Dostoyevski, Tro&ccedil;ki, Albert Camus, Voltaire, Theodore Roosevelt, Meg Ryan, Goldie Hawn, Jodie Foster

sekerpare
Arkadaslar, asagidaki adreste acilan sayfadaki &quot;Hediye Secimi&quot;ni tiklarsaniz her burc insaninin hediye zevkine ulasabilirsiniz. Ister kucuk hediye isterse pahalisini bulabilirsiniz. Ama okurken gercekten egleneceginizi umuyorum. <a target=new href=http://www.astrolojist.com/burclar/index.htm]iyi eglenceler[/url]

sekerpare
Asagida burclarimiza gore en buyuk hatalarimizi bulacaksiniz. Bakalim size uyuyor mu? KOC : AcelecilikBOGA : InatIKIZLER: GevezelikYENGEC : DikkatsizlikASLAN : OvunmekBASAK : CekingenlikTERAZI : Kendini begenmeAKREP : MerhametsizlikYAY : AlaycilikOGLAK : MerakKOVA : Baskalarini begenmemeBALIK : Kendini kotuleme

sekerpare
Simdi de burclarimiza gore en buyuk arzumuz ;) . Teste devam...KOC : LiderlikBOGA : Buyuk servetIKIZLER: Edebiyat alaninda isim yapmakYENGEC : Toplumda yukselmekASLAN : Sahip olmakBASAK : Iste basariTERAZI : Degerinin anlasilmasiAKREP : Omur boyu guvenYAY : Gezip gormekOGLAK : Basa gecmekKOVA : YardimBALIK : Dunyayi dolasmak

sekerpare
...Ve burclarimiza gore en buyuk idealimiz. :p KOC : ZaferBOGA : UnIKIZLER: YazarlikYENGEC : Maddi guvenASLAN : Zirveye cikmakBASAK : Toplum tarafindan begenilmekTERAZI : Mukemmel dostlukAKREP : ZenginlikYAY : Dunya capinda unOGLAK : BasariKOVA : Ilerlemeyi saglayacak imkanlarBALIK : Rahat etmek

sekerpare
Simdilik son olarak burcumuza gore en belirgin ozelligimiz. :o KOC : CesaretBOGA : DayaniklilikIKIZLER: Sezgi gucuYENGEC : SadakatASLAN : ComertlikBASAK : TemizlikTERAZI : SaygiAKREP : KararlilikYAY : CanlilikOGLAK : InatKOVA : IsbirligiBALIK : Merhamet

twilight
aaaaahhhhhhhhhhh SuPerisi, sen okurken kendimin ARTIK junior olmadigini kesfettim!!! Degilim, heyyttt, Neden degisti, ne oldu??? Ne kadar suruyor member olmak?... himm 1 ay kadar once kayit oldum, evet Ocak son hafta idi, ve simdi &quot;member&quot; gozukuyorum, bu zamanla mi ilgili? sanirim oyle!!!!! yakinda bekle bir ay gecsin sen de olursun :) ... ;) en guzelide, artik yazdiklarimin noktasina, virgulune bilmemnesine bakmadan, aklima gelenii yazabilirim,... heyyttttttttttttttttt :p :eek:

ogeday27
28 02 2002, 18:00
Selam sekerpare,Bende yeni sayilirim,bu arada bir akrep olarak en b&uuml;y&uuml;k hatan&yacute;n &quot;merhametsizlik&quot; oldugu bana &ccedil;ok ters geldi.Kendimi test ettim ama sadece sevmedigim ve hoslanmadigim kisileri hayatta sevemem. 1 gunde pluton gidip gelse bile.

Radova
28 02 2002, 18:00
merhabalar kova burcuyum bildi&eth;im tek &thorn;ey kova ile o&eth;lak burclar&yacute;n&yacute;n pek anla&thorn;amad&yacute;klar&yacute;d&yacute;r.Kendi ad&yacute;ma bu durumla s&yacute;k&ccedil;a kar&thorn;&yacute;la&thorn;&yacute;yorum... :D

Intermec
21 03 2002, 18:00
Yay ;)

Hazelnut
Buyrun Oglaklar, burcunuzun tipik ozelileri. Oglaklara dair cok guzel yeni yazilar buldum, bi dahaki sefere ekleyecegim. Diger burclarla da yenilenmek uzere, Oglaklar ile ilgili sohbeti aciyorum. Esleri, isleri oglakla ilgili olanlar, dokturun bakem. :D December 22 - January 19Capricorn, the tenth Sign of the Zodiac, is all about hard work. Those born under this Sign are more than happy to put in a full day at the office, realizing that it will likely take a lot of those days to get to the top. That's no problem, since Capricorns are both ambitious and determined: they will get there. Life is one big project for these folks, and they adapt to this by adopting a businesslike approach to most everything they do. Capricorns are practical as well, taking things one step at a time and being as realistic and pragmatic as possible. The Capricorn-born are extremely dedicated to their goals, almost to the point of stubbornness. Boy, those victories sure smell sweet, though, and that thought alone will keep Capricorns going.The Goat symbolizes Capricorns, and an apt mascot it is. Goats love to climb to the top of the mountain, where the air is clear and fresh. In much the same way, Capricorns want to get to the top of their chosen field so that they can reap the benefits of success; namely fame, prestige and money. Getting to the top isn't always a walk in the park, however, so it's likely that Goats will ruffle a few feathers along the way. These folks can indeed be domineering, even egotistical, on their route to the top. They'll tell you it's part of being a leader with bright new ideas (in keeping with the Cardinal Quality assigned to this Sign). Capricorns are industrious, efficient, organized and won't make a lot of waves. They are scrupulous with details and adopt a rather conventional posture in business and in life. These folks feel best playing it safe, since this is a fail-safe way to get to the top -- eventually.Thankfully, Capricorns are patient, too, and are happy to wait for their ship to come in. The flip side to this staid behavior is that Goats can become quite unforgiving of those who aren't as diligent or ambitious as they are. Capricorns need to remember that they do need allies along the way, ambitious or otherwise. In any case, once Capricorns receive the recognition and social status they so fervently crave, it's likely that all will be forgiven.

yasabir
Ayybende Oglak burcuyum.ne ozelliklere sahipmisimde haberim yokmus yahu bilgileriniz icin tesekkurler arkadaslar.

dolphy
22 03 2002, 18:00
hadi ya ben de teraziyim, cazibeli mi oluyoruz simdi? :)

dolphy
hissetmekle alakasi yok, ayrica cazibeli olmak biraz tehlikelidir :) 4 kefeli terazi? ne alaka anlayamadim ?

eRiN
ayy bende balik :)

Hazelnut
Erin, baliklarla ilgili yazim yakinda geliyor. Stay tuned. :)

Hazelnut
Terazilerin ozellikleri:LibraSeptember 23 - October 22Libra is the seventh Sign of the Zodiac, and it is at this point in the Zodiac that we start to see a shift. While the first six Signs of the Zodiac focus on the individual, the last six focus on the individual's contact with others and with the world. Librans are first and foremost focused on others and how they relate to them. We can call this the Sign of partnership with a capital 'P' because these folks do not want to be alone! For a Libran, everything is better if it's done as a pair. Librans are good when paired up, too, since they epitomize balance, harmony and a sense of fair play. While they are true team players at work, their favorite partnership is at home: marriage. Librans feel most complete when they are coupled up with their lover, forever.It's the Scales which symbolize Libra, and just like that balancing mechanism wants to stay even, Librans want to be on an even keel. Think of the Scales of Justice and how they work at striking the right balance. Likewise, Librans are objective, just and want to do what's best for everyone. It's possible, though, that this penchant for fairness is for a different reason: Librans abhor conflict. The Scales study every possible angle in the hopes of achieving peace and harmony, so much so that others may see them as fickle and indecisive. If that's what it takes to avoid a confrontation, that's fine with the Scales. The Libra-born are keen strategists, organizing groups with poise and getting the job done (in keeping with the Cardinal Quality assigned to this Sign). Further, you can expect the Scales to be companionable, sociable folks.

rooted
Terazien cazibeli kadinlar terazilerden cikar zaten keh keh

rooted
walla sen kendini hissedemiyosan oyle ben ne soylimki artik istersen 4 kefeli terazi ol anacim

rooted
o isin kinayesi . yok hicte tehlikeli degil walla ne yaptigini biliyosan :)

Gorgusuz_gutup_ayusu
ayy bende balik kiz erincim :)

behran
23 03 2002, 18:00
ben ko&ccedil; burcuyum.birthday-&gt;29 mart :)

Manu
merhaba!ben de koc burcuyum. Behran, benim de dogum gunum 29 mart! :) koc hakkinda neler bilyorsunuz?bir de yukselen burcumu ogrenebilecegim bir web adresi falan biliyor musunuz? daha once bir kac yerden bakmistim yukselenime, yay ya da oglak ama kesin olarak bilmiyorum.

a_eti
ben ikizler, bizi pek seven cikmaz nedense :D

DisiAslan
24 03 2002, 18:00
<< ben ikizler, bizi pek seven cikmaz nedense :D ]]hehehe zeka timsaliyiz de ondan ;)

DisiAslan
24 03 2002, 18:00
<< bir de yukselen burcumu ogrenebilecegim bir web adresi falan biliyor musunuz? daha once bir kac yerden bakmistim yukselenime, yay ya da oglak ama kesin olarak bilmiyorum. ]]www.yorumcu.comBu adresten ogrenebilirsiiin ;)

behran
25 03 2002, 18:00
<< merhaba!ben de koc burcuyum. Behran, benim de dogum gunum 29 mart! :) koc hakkinda neler bilyorsunuz?bir de yukselen burcumu ogrenebilecegim bir web adresi falan biliyor musunuz? daha once bir kac yerden bakmistim yukselenime, yay ya da oglak ama kesin olarak bilmiyorum. ]]Manu bana ozelden ulas konusalim burcumuzu :) 29 mart saat kac? benim 17 civari

DisiAslan
meyve veren agac taslanirmis eticim ;)

a_eti
ben tam olarak bilmiyorum disiaslan ama bununla cok karsilastim.

sekerpare
05 04 2002, 17:00
Onceden bir arkadas yukselen burc sayfasi web adresi vermisti. Ilgilenenler icin ben de bir tane veriyorum.<a target=new href=http://www.muneccim.com/yukselen_burc/yukselen_burcunuz.html]Yukselen burcunuzu bulun[/url]

donee
17 04 2002, 17:00
Bir ikizler olarak burcumdan derhal baska bir burca tranfer olmak istiyorum... Bir insan bukadar mi kararsiz olur yaw... Soyle dengeli bir burc zamani dogsaymisim ya Kova gibi terazi gibi mesela...

donee
Ikizler oldugum yetmiyormus gibi birde yukselenim yengec yani ne yapsam fayda yok..

ciko
arkadaslar ben koc burcuyum varmi bisi bilen...koc iyidir iyi...biraz tembeldir ama zekidir... ;)

Berkeleyfatihi-06
Bu folder a ilk kez bakiyorum, yengec burcuyum :p

NeydimnolduM
bendeniz yengec olmakla birlikte diger yengec arkadaslara basarilar dilerim :)

pumpkin
<< ee baska :D bu arada thanks yazdigin icin en sonunda biri takti da yazdi beniiiii... ]]Gulizi, <a target=new href=http://www.astrolojist.com]astrolojist.com[/url] a&ccedil;ar seni. Ama asiri ciddiye alma. Bilhassa uyumlu bur&ccedil;lar kismini.

casper
Donee,yagmurdan ka&ccedil;arken doluya yakalanabilirsin..Dengeli olmak ve terazi burcu..nerdeee :confused: terazinin iki kefesini d&uuml;s&uuml;n,birine azicik dokunsan denge bozulur :rolleyes: Tabi bu durum m&uuml;kemmel bir burc oldugumuz gercegini degistirmiyor :D

sekerpare
<< Donee,yagmurdan ka&ccedil;arken doluya yakalanabilirsin..Dengeli olmak ve terazi burcu..nerdeee terazinin iki kefesini d&uuml;s&uuml;n,birine azicik dokunsan denge bozulurTabi bu durum m&uuml;kemmel bir burc oldugumuz gercegini degistirmiyor ]]Sevgili Casper, burcumuz da ayniymis demek.

DisiAslan
Aaaa donee teessuf ederim yani en guzel burctansin daha ne istiyosun, zeka sende, enerji sende, hersey sende! Ayrica ikizler kararsiz degildir oyle, yukseleninin etkisi vardir, yukselen burcun ne?

DisiAslan
<< bendeniz yengec olmakla birlikte diger yengec arkadaslara basarilar dilerim :) ]]Amaaann Yengeeeecc :o Allah muhafaza, benden uzak Allaha yakin olsunlar, ozellikle erkekleri... Neydimnoldum ustune alinma sen e mi canim arkadasim? ;)

DisiAslan
uffff o olmadi iste donee :)

gulizi
arkadaslar ben koc burcuyum varmi bisi bilen..

gulizi
ee baska :D bu arada thanks yazdigin icin en sonunda biri takti da yazdi beniiiii...

DisiAslan
18 04 2002, 17:00
Sekerpareyle casper yakinda akraba cikacak arkadaslar :D

gulizi
18 04 2002, 17:00
<< << ee baska :D bu arada thanks yazdigin icin en sonunda biri takti da yazdi beniiiii... ]]Gulizi, <a target=new href=http://www.astrolojist.com]astrolojist.com[/url] a&ccedil;ar seni. Ama asiri ciddiye alma. Bilhassa uyumlu bur&ccedil;lar kismini. ]]tamam bakiyorum simdi :)

otto
20 04 2002, 17:00
miriba!!!oglak erkegi ile ikizler kadini uyumlu burc mu sizce????

donee
21 04 2002, 17:00
Valla cok dogru ben baktim da sayfaya kesinlikle dogru...Otto sana bir ikizler olarak tavsiyem yol yakinken ikizlerden kac derim... ;)

CaliforniaDreamin
Ben bir bakayim otto..

CaliforniaDreamin
Biraz uyumluymussunuz, oglak cok fazla calisirmis, ikizlerde cok disa donukmus vs vs :rolleyes:

CaliforniaDreamin
Ama tabi inanmamak lazim bunlara :)

CaliforniaDreamin
Selam OttO :) Ben sana sayfanin adresini veriyim :) <a target=new href=http://www.astrolojist.com/burcuyumlari/ogliki.html]oglak-ikizler uyumu[/url]

otto
hello california dreaminng!!!bence bu dedigin dogru!!!acaba daha genis bi bilgiyi nerden alabilirim!!bana daha ne diyebilirsin??? :) evet dogru kesinlikle disa donuk!!! ben de calisiyorum!!! ama bu kadarcik mi????tesekkur ederim!!!

donee
22 04 2002, 17:00
Disi aslanin dusuncelerine siddetle katiliyorum inatci oglaklar insani hep fitil etmistir...

ciko
...&lt;&lt;kiz arkadasimi acaba sen basaksin aslinda die inandirmaya mi calissam?? ya da boga???&gt;&gt;......valla Ottocum bence bir dene...Nasreddin hoca hesabi &quot; ya tutarsa?!&quot;...eger tutarsa, salla salayabildigin kadar...kim tutar seni!... :D

CaliforniaDreamin
ehuehue :)

CaliforniaDreamin
Siz de hemen inaniyosunuz bu burc isine :)

CaliforniaDreamin
Bitti disiaslan, ama su tatil bitince yine baslayacak.. Durum vahim benim tarafta da :rolleyes:

CaliforniaDreamin
Ben bi bakayim :)

CaliforniaDreamin
Boga ve basaklarla anlasabilirmissin otto..

CaliforniaDreamin
Bence inanmaz..

CynIc
Oglak erkeklerini hep girtlaklamak mi istiyorsun? Gulp !!!CynIc

sekerpare
Eeeeee, icinizde Casper'la benden baska Terazi yok mu? Bu arada benim yukselen burcum Akrep.

otto
yandim ben yaw!!! :) tesekkurler cal. dreamin'donee&gt;&gt; belki de yukseleni farklidir!!! yoksa degil midir?

otto
yapma yaaw!!!durum vahim desene :)

otto
o o oooooo ne gusel bi gulus oyle!!! :D yani hayran kaldim!!

otto
kim o inanan!!!neler war yaa!!! :D

otto
taam taamm ikizleri gecelim isterseniz!!! uyusmuos anlasildie peki ya en uyumlu burc kimdir OGLAK erkegi icin...???kimdir? kimdir?

otto
ama inatci oldugum kadar yakisikliyimdir da hani :D saol cal. dreamin'himsss ne yapmali simdi yaw???kiz arkadasimi acaba sen basaksin aslinda die inandirmaya mi calissam?? ya da boga???need a solution!! :)

DisiAslan
<< miriba!!!oglak erkegi ile ikizler kadini uyumlu burc mu sizce???? ]]Otto sahsen bir ikizler burcu bayan&yacute; olarak su ana kadar karsima cikan inatci oglak erkeklerini hep girtlaklamak istemisimdir :p :D

DisiAslan
<< Siz de hemen inaniyosunuz bu burc isine :) ]]kis sen nirelerdesin bitti mi sinavlarin bakim :) :)

DisiAslan
<< Oglak erkeklerini hep girtlaklamak mi istiyorsun? Gulp !!!CynIc ]]evet cynic, cok inatci oluyolar, sen de kacmaya basla eger oglaksan :p Yaa california yaaa, keske senin yerine o sinavlara girebilsem :( :( Sen de benim yerime ise gelecen ama... :p

xdoors
23 04 2002, 17:00
e bende teraziyim :) disiaslan, taraftar kitlesinin amip gibi cogalabilmesi icin guclu bir lobi olusturmamiz lazim.. ilk atki olayi sadece oncu tatbikatti, atki tak II operasyonu daha israrci gececek bence :)

CaliforniaDreamin
19-20 f ankara,koc.Daha yeni 20 ye girdim alisamadim :) )

CaliforniaDreamin
:o saolDisiaslanda oyle, az daha galatasarayli oluyordum sirf onun icin :)

Yasmine
<< Eeeeee, icinizde Casper'la benden baska Terazi yok mu? Bu arada benim yukselen burcum Akrep. ]]Ben de teraziyim :)

otto
ciko.... :D saol destegin icin!!durum anlasildi geregi dusunuldu!!!gittigi yere kadar gidecek iste!! ;) belki de yukseleni farklidir.....yani farkli olmasi gerekiyor!!yok yok kesin farkli!yaw bu arada ben sizleri tanimiom...kisaca hemencecikben ottoizmir, yas 28ya sizler?ha bi de oglak burcu! ;)

otto
yas kemale erdi arkadasim ..sorma gitsin!!! :)

otto
saol ama benim soru kaynadi gitti walla!!! :)

otto
saol disi aslan!