PDA

Tüm Versiyonu Göster : Londra'ya dil okuluna gittim 2 sene once ve orda 3-4 ay kaldim yaklasik !...

applyusavisa
21 07 2006, 18:00
Slm Arkadaslar !... Ben 2 sene once yazin Agustos ayinda ingiltereye vizeye basvurdum.Central London'daki bir dil okuluna 5 haftaligina kayit yaptirdim.Mulakata bile girmeden 6 aylik ogrenci vizesi almistim...Ilk olarak 5 hafta St. Giles dil okuluna gittim.Sonra orasi bitince arastirdim ve bir Turk dil okulu buldum.Oraya kaydoldum ve Londrada yaklasik 3-4 ay kaldim.En sonunda Turkiyeye geri dondum ve kaydini 1 sene dondurmus oldugum universiteme su an kaldigim yerden devam ediorum...Oralari merak eden varsa,yardimci olabilirim...Kalin saglicakla... ;)

applyusavisa
31 07 2006, 18:00
Hello Merlin,you have been in London for a long time ha? But how long ? Are u studying there right now ?

Merlin-london
31 07 2006, 18:00
guzelmiydi oralari anlatsana etrafi diyecem ama cok uzun oldu kok saldik buralarda iyidir hosdur london bazen gelselerde uzerine.

computer_technician
20 08 2006, 18:00
Ooo o iki sene onceydi be kardesim simdi git bakem gidebilirsen.Adamlar artik vize vermemek icin kicini yirtar oldu.Unutmayin AMERIKA INGILTERE KANADA EN ZOR VIZE VEREN ULKELER
bir dost tavsiyesi bu ulkelere gitmeden once turistik amacli yunanistan malta gibi kolay vize veren ulkelere gidip gelirseniz daha sonra ingiltere amerika ve kanadaya daha kolay gidersiniz haberiniz ola