PDA

Tüm Versiyonu Göster : Turkiyeye temelli Donerken Airport da odemis oldugumuz taxlari geri alabilir miyiz?

ElvedaMeyhaneci
27 05 2006, 18:00
Evet bu ciddi bir konu, sole bir hesap yaptigimiz zaman 5000 dolarin uzerinde tax odemisim buraya..
Bir anda gumrugu batirmak gibi olmasin da taxleri alabiliyormusuz diye duydum alabilen var mi ?

Seden
25 06 2006, 18:00
Maalesef alamiyorsun. turkiye'yle bir anlasmasi olmadigi icin USA'in alamiyorsun. Asagida bana gonderdikleri cevap var.

Hello,

I am sorry but No, she can not get the sale tax back.

Thank you,

Michael C. Henderson
Supervising Revenue Agent

papagan
27 06 2006, 18:00
ben turistik amacli gelenlerin alabildigini duymustum.

papagan
17 08 2006, 18:00
quote:Originally posted by: computer_technician
Yaw Allah Senin iyiligini versin ne diyim sana ben simdi.Hic tax in ger verildigi gorulmus mun.Tax da oyle buyuk bir meblag olsa bisey demicem.Turkiyenin taxindan kacan vatensever millet amerikada taxin alasini oduyor.Kendi vatanina odedigintaxsi istiyorsun yiyosa merikaya odedigin tax i geri istesene bakem

arkadas bilmedigi icin sormus, alinabilen durumlar ve ulkeler var, niye dalga geciyosunuz ki?

computer_technician
17 08 2006, 18:00
Yaw Allah Senin iyiligini versin ne diyim sana ben simdi.Hic tax in ger verildigi gorulmus mun.Tax da oyle buyuk bir meblag olsa bisey demicem.Turkiyenin taxindan kacan vatensever millet amerikada taxin alasini oduyor.Kendi vatanina odedigintaxsi istiyorsun yiyosa merikaya odedigin tax i geri istesene bakem

computer_technician
20 08 2006, 18:00
Bak simdi iyi ya simdi geri alamadigini ogrendi fena mi oldu yahu