PDA

Tüm Versiyonu Göster : Donuyorum...Voltaj, Ucak Bilgisine Ihtiyacim var...

Artizzz
09 01 2005, 18:00
Backpack olayini bilmiyorum ama voltaj ile ilgili sunu soyliim:amerika'daki tum aletler 110 voltla calisiyor senin de bildigin gibi.Turkiye'de kablo aldigin zaman direkt olarak takip calistiramazsin.Mutlaka bir adaptor alman gerekecektir..Bu da sana en fazla 5 YTL ye malolur..Yani 3.5 dolar gibi bir sey.Yazicioglu pasajinda enes (ya da emes tam hatirlamiyorum) elektronik var orada mutlaka bulursun.Kolay gelsin..iyi yolculuklar..

MERTAKALIN
09 01 2005, 18:00
Merhaba Ocak 20 de Turkiyeye donuyorum...San Francisco dan NYC aktarmali Istanbul ucagindayim..Deltadaki gorevliye sormama ragmen pek acik birsey soylemedi...San Franciscodan Ic hatlara mi gitmem lazim dis hatlarami? Umarim dis hatlardir cunku programa gore ben NY indikten 55 dk sonra istanbul ucagi kalkiyor..Tekrar orada valiz olayina girersem ucak kesin kacar...Bu arada buradan laptop, lcd monitor falan aldim...Bunlari carry on ile ucakta yanima alicam sormak istedigim carry on ile breaber back pack ta alabilimiyor muyum yanima? Bunu disinda Turkiyeye donunce mesela monitore uygun kablo bulsam adaptorsuz calistirabilirmiyim?

Herkese sevgiler...

K2
11 01 2005, 18:00
Merhaba ,
Ucaga binerken yaniniza iki parca alabiliyorsunuz, yani back pack + carry on , yada laptop cantasi +carry on. Giderken Ic hatlardan check inyapiriyorsunuz, ancak valizleriniz Istanbul'a kadar etiketleniyor yani Ny indigiizde tek yaopicaginiz sey kosmak !!!
Iyi yolculuklar size :)