PDA

Tüm Versiyonu Göster : 6alatasarayli eziklerin FB kompleksi nerden geliyor

Sayfalar : [1] 2 3

X_X
28 12 2004, 18:00
Eger butun boyuh devlet adamlar fenerlyse, o zaman gs y sz devlet yardm aldnz dye suclamayacaksnz. baksana szn kulubun taraftar olan devletluler verms yardm

KYMNOTIZE
gerçekten bunu merak edyorum,bu ezkler ş gücü yokmuş gb bzmle uğraşmaya çalışıyorlar

bu kompleksn nedenler neler,benm aklıma gelenler

tarhlernde her zaman bze yenlmeler,,ve FB nn ezc üstünlük sağlaması

-kend sahalrında bze 4-0 kadıköyde se 6-0 yenlmeler

-üst üste 3 sezon bzden 5 gol yemeler

-bzm dünyaca ünlü stadımız varken 55.000 kşlk onların 18.000 kşlk br harabe boyanmış gece kondularını olmaları

-Fenerum un yıllık crosunun 14 mlyon dolar gs store nn se 3.5 mlyon dolar gelr bırakması

-FB nn her maçı ortalama 35.000 seyrcye oynaren gs nn 4000 kşye oynaması

-tessler bakımında 1000 yıllık br farkın olması

-FB nn kupa sayısının gs den yaklaşık 3 kat daha fazla olması

-bütün devlet adamlarının ve büyük kşlklern FB l olması

g nedenler aklıma gelyor sznde hanglr gelyorsa yazın please

faatehmania
ohoooooooooo
yazıklar olsun
fenerbahceyle cımcımelerın takımı mukayese bıle edılemez
fenerbahcem cok buyuk takımdır

jawsSs
katılıyorum sana kardeşm mağdur gör galatasaraylıları nekadar bell etmemeye çalışsalarda farkında olduklarına emnm üstünlüğümüzün bence şu dünyada değşmeyen tek gerçek vardır oda FENERBAHÇEMİN üstünlüğü :)

Savasan Sahin
29 12 2004, 18:00
vaaaaaaaaaaaaaay... Kym gelms :D :D :D :D :D :D :D

delkanl, 12 Aralk'tan ber gorunmuyordun ortalklarda... :D :D :D :D

travma nasl travma? :D

En son km koydu? :D :D :D

KYMNOTIZE
29 12 2004, 18:00
bz hep buradayız ama şmz gücümüz olduğu çn yazamıyoruz yoksa hep burdayız,burada olacağız ;)

----

yukarıdak arkadaş madem declet adamları FB l neden gs y desteklyorlar gb brşeyler yazmış

FB l syasetcler le gs ller arasında dünya kadar fark var,,,gs llern heps şke şabe ve üçkağıda bulaşmış nsanlar,, poltkacaıları böyle örenğn mesut yılmaz,,mehmet agar ve dğerler ama FB l syasetclere baktığında heps TC de çığır açmış nsanlar, lk Cumhurbaşkanı Atatürk son başbakan Tayyp erdonağa kadar

farkı anladınmı ezk şabel gazsaraylı arkadasım :D

Savasan Sahin
30 12 2004, 18:00
[]laf aramızda nasıl açılıyor bu kutu :D [] Br blene actrt kutunu Kym :D :D :D :D :D :D :D

crespo
fenerbahce y sadece fenerbahce oldugu cn sevmemz....yan kupa-basar endeksl br taraftar ktlesne sahp olmamamız....

KYMNOTIZE
[]fenerlı kardesım

kymnotıze ne demek

keske soyle fenerlı dıye bır nık alsaydım kendıne

cımcımelerı keyfını bozmaktan baska bır ıs yapmıyorsun forumda da o yuzden dıyorum

ama bak bana

bır elım ewlı hatun guruhları ıcın yazıyor

dıger elım nettekı sapsal kızlar ıcın

sonra dıger sporlarla da ılgılenıyoruz

bır kerresınde badc abılerın dosyasına dadanmıstım

ama adamlar saglamlar walla

ne olur ne olmaz dıye onlardan ber durmustum

hakkat sen ne ıs yaparsın hocam

ozelın de kapalı senın

senı ölene dek wector gıbı bır kurt mu bılecez bızzzzzzz[]

bzmde nette şmz futbol,,arasıra hatun şlernede bulaşırız ama en büyük eğlencemz bu ezklere haddn bldrmek ve onları sahp oldukları tek yere yan çöplüğe gdeceklern göstermektr
aslında nsanlar mezuna hayaller çn gelr tıpkı bzmk gb,,ama FB aşkı yüzünden burada ble futboldan konuşmak zorunda kalıyoruz tıpkı üye olduğumuz 8 forumda oldugu gb :)
ne nz ne cn ,,özl msj kutum kapalımı blmyordum walla,,laf aramızda nasıl açılıyor bu kutu :D

faatehmania
fenerlı kardesım
kymnotıze ne demek
keske soyle fenerlı dıye bır nık alsaydım kendıne
cımcımelerı keyfını bozmaktan baska bır ıs yapmıyorsun forumda da o yuzden dıyorum
ama bak bana
bır elım ewlı hatun guruhları ıcın yazıyor
dıger elım nettekı sapsal kızlar ıcın
sonra dıger sporlarla da ılgılenıyoruz
bır kerresınde badc abılerın dosyasına dadanmıstım
ama adamlar saglamlar walla
ne olur ne olmaz dıye onlardan ber durmustum
hakkat sen ne ıs yaparsın hocam
ozelın de kapalı senın
senı ölene dek wector gıbı bır kurt mu bılecez bızzzzzzz

faatehmania
Bu ne bçm Aslan?

100. yıl logosuna tepk yağıyor. Taraftarın km logodak aslanı ayıya, km de krpye benzett....

Cmbom'da logo şoku... 100. Yıl Çalışma Komtes'nn başında bulunan 2. Başkan Turgay Kıran dün, 100. yıl çn hazırlanan logoyu tanıttı. 100 rakamı ve aslan fgürüyle hazırlanan logo camada tepkyle karşılandı. Grafk dünyasında duayen kabul edlen Bülent Erkmen'n tasarladığı logoyu beğenen kmse çıkmadı. Özellkle eleştrler, aslan fgürünün ayıya ya da krpye benzedğ ve renklern kötülüğü üzerne yoğunlaştı. Logonun tanıtımdan sonra Turgay Kıran, Yaşanan sıkıntının bz de farkındayız. Gerekrse değşklk, oynama yapılır ded... Dolaylı yoldan başka br savunma se kulübün resm stesnde yapıldı.

Nakışa uygunmuş!..
Logonun baskıya, nakışa uygulanablr olması gerektğ, seçm yapılırken bu unsura da dkkat edldğ anlatıldı. Ancak bu sözler taraftarı yatıştırmaya yetmed. Herkes logonun çok kötü olduğu konusunda brleşt. Şmd yönetmn ne yapacağı merakla beklenyor.

faatehmania
[]Br blene actrt kutunu Kym []
sen nıye tarıf etmıyorsun kutunun nasıl acılacaını sawasan abıcım
sen hayırlı ıslerı sewersın
bılmez mıyız

sinner
31 12 2004, 18:00
dunyada cmcmey en cok yenen takm olmamz..hemde evre cevre... yen m yemen m cmcme...

X_X
[]bz hep buradayız ama şmz gücümüz olduğu çn yazamıyoruz yoksa hep burdayız,burada olacağız ;)
----
yukarıdak arkadaş madem declet adamları FB l neden gs y desteklyorlar gb brşeyler yazmış
FB l syasetcler le gs ller arasında dünya kadar fark var,,,gs llern heps şke şabe ve üçkağıda bulaşmış nsanlar,, poltkacaıları böyle örenğn mesut yılmaz,,mehmet agar ve dğerler ama FB l syasetclere baktığında heps TC de çığır açmış nsanlar, lk Cumhurbaşkanı Atatürk son başbakan Tayyp erdonağa kadar
farkı anladınmı ezk şabel gazsaraylı arkadasım :D [] Ben gassarayl deglm. Bu cografya da herkes braz ezktr KYM, fazla zorlamamak gerekr...

KYMNOTIZE
bzm kutumuz kapalı sznk gb açık değl,,sznkn açan açmış zamanında ,, yoksa bzm açılışı yapmıştık 6 kasım da :D

bunların 100.yılında ayı eşek karışımı brşey var,,han samyen boyayıp yen stad dye yutturdularya bu ezklere,,yıllardır sze stad yapıcaz dye kandırarak,,şte eşek smges oaradan gelyor,,ayıya hç değnmeye gerek yok zaten bunların hamurunda mevcut,ayse hatun önalın da dedğ gb :D

KYMNOTIZE
01 01 2005, 18:00
yde bz sadece sportf bazda konusuyos ;)

yne ezkler ezdk 80-69 basket derbsnde :D

DÜZÜLEDUR

sinner
03 01 2005, 18:00
onlar alsk...

kanaria
Ilgnc br statstk :)

Son 20 ylda FB 9 macta 6S'ye 4 ve ustu gol atmstr. Bu maclarn 5 nde kalec Hayrettn'dr. Buradan Hayrettn'e sayglarmz tekrar letrken, Turk spor tarhnde en cok blnen tezahurat olan Hayrettn, Hayrettn .. ... kaybettn veczesn hatrlatalm nostalj olsun :) :)

Bu arada FB-6S bayanlar basketbolda dun mac yapms, sonuc 82-47...Azz Baskan sakn tur bndrmeyn dye tembhlems :) :)

bAdEm-AgAcI
Antu.comun baslg harkayd. lk basta sasrdm ama sonra cok guldum.

100. Yl Kutlamalar devam edyor :D :D hem erkek hem bayan basketbol takmlarmz 6Sye yuzuncu yl hedyes verms :D futbol takm da kadkoye saklams hedyesn. :D

dobi
en büyük cm bom :D

anadoluyigidifaateh
dobı
cık aradan
karısma erkek ıslerıne
gs nın hatun takımı oldugu dobıden basbellı
bu kızlar gs yı tutuyor her ne ısse
femınen ruhlu bır takım ondandır herhalde

bAdEm-AgAcI
04 01 2005, 18:00
fath bozma eglencelern. adamlarn yuzuncu yl. paralar yok ama sevncler var. krp gb logolar var :D bak basketbol takmlarna, ks de guzel brer hedye verd yuzuncu yl ansna :) sen de kbar ol arkadaslara

spy-s
artk b nedenler daha var :D

Sadettn Saran n (FB esk yonetcs) dunyaca unlu B.Dortumd un en buyuk 5. hssedar olmas :D
aslnda bazen uzuluyorum galatasarayllar cn,napsnlar onlar da stemezd bu kompleksle yasamay ama kader ste.onune geclemyor :)

KYMNOTIZE
ezkler her yerde ezyoruz

erkek basktbol FB :80 gaysay: 69

bayan basketbol FB : 87 cncon :42

AYI YAZ 1905 e GÖNDER 100.YILIN AYISI CİP TELEFONUNA GELSİN :D

100.yılında da düzüledur...

Fenerliboy
06 01 2005, 18:00
Basketbolda dagttk adamlar yav,bdahak sefere paf takmmz cksn :D

KYMNOTIZE
09 01 2005, 18:00
100.yıl hedyes hem erkeklerde hem bayanlarda fark attık :D

bugünde ezkler spartak moskovaya yenldler hemde 6 yedler,hç yabancı gelmyor değlm bu skor :D

KYMNOTIZE
11 01 2005, 18:00
hayır bence bursa:5 çaykur :5 : 10 - 4 :6 dan dolayı anladın sen anladın :D

Fenerliboy
11 01 2005, 18:00
6 rakam Gazsarayn cok sevdg br rakam'dr.
6 deynce aklarna lk gelen sey ne acaba merak ettm(yoksa FB6-GS0'm) :D

KYMNOTIZE
13 01 2005, 18:00
cmBOMBOŞlular hayatları boyunca hep mahkumlar FB nn büyüklğü altında ezlmeye ;)

ama kuşum aydın başkanları olursa belk düzeleblrler :D

Fenerliboy
13 01 2005, 18:00
Smd daha y anladm tesekurler :D
Umt davala 6-0'lk soku atlatacaktk bu kez'de 4 yed w.bremen'le :)
Bazen kendme soruyorum:allahm ney bu GAZsarayllarn FENERBAHCE'DEN cektg :D

Baykush
14 01 2005, 18:00
muahahahahahah yavrum Anelka'y Marslya ald beya, sen epey uzak kalmssn spor camasndan ya da kahve kulturuyle buyumussun...

KYMNOTIZE
ezkler dardanelden topcu almaya dursun,bz dünyanın en ünlü futbolcularından Anelkayı alalım
şte aradak dünya kadar fark..100.yıl şenlklernde buluşmak üzere ;)

KYMNOTIZE
yavrum ya sen uzayda yaşıyorsun yada tv n bozuldu :D

imam61
FENERBAHCE KESKE GOL ATTIKTAN SONRA SECDE YAPAN MUSLUMAN BIR YABANCI OYUNCU ALSIN(ARAB YA DA AFRIKALI BIR OYUNCU OLABILIR)
O ZAMAN SAMPIYONLUK DAHA KUTSAL OLUR :)

KYMNOTIZE
15 01 2005, 18:00
mam dn spora karıştırma :D

(hem Anelka 1 yıl önce müslüman oldu ;) )

---------------------------

dedğn gb sorunlu br futbolcu dyorlar ama bence FB tavz vermez km olursa olsun,eğer yaptıgı hareketlere devam ederse FB de de o zaman blet keslr ama klasına yakışacak şeklde top oynamaya devam ederse şte o zaman bz kmse tutamaz
zaten dünyanın en büyük oyucularından kurulu br kadromuz war,herkes bz tanımış ve görmüş olur

Fenerliboy
15 01 2005, 18:00
Ya ben kend fkrm olarak Anelkann gelmesn stemem cunku o acayp br tp varms,her sey kend kafasna gore yapyor.Anlayacagnz o pascal noumadan ble berbat

KYMNOTIZE
16 01 2005, 18:00
tam br yıl ble olmadı 8 ay önce müslüman oldu ve syah oldugu çnde Blalı Habeşnn smn aldı,,artık duruldu denyor,esk haylazlıklarını br kenara bıraktı sadece şyle lglenyor dyorlar,nşallah başarılı olur,dosta düşmana büyüklüğümüzü gösterr !!!

Fenerliboy
16 01 2005, 18:00
Artk dn'de spor'la karstryorlar, olurmu.<mg src=expressonsface-con-small-sad.gfborder=0]
Anelkann musluman oldugunu blyordum ama 1 yl once oldugunu blmyordum, ma ben ynede gelmesn stemem. :)

Fenerliboy
17 01 2005, 18:00
Demek adam musluman olmus, sonra hareketler degsms
Smdye kadar gelmesne karsydm ama bu dedklernden sonra gelsn be ;)
Dedgn dogru: dosta dusmana buyuklugumuzu gosterr

Ya abcm burda turkce yaznda herkes anlasn
:)

Fenerliboy
18 01 2005, 18:00
Fener stedgn alr ama bence gerekmez, aslnda nhat olursa y olur.

KYMNOTIZE
21 01 2005, 18:00
Fenerlboy nedr bu adamların bzden çektğ,,kendmz kınıyorum :D

KYMNOTIZE
22 01 2005, 18:00
he ya nyed o dünk maçın hal,,bursa resmen şov yaptı 2. br 5 -0 vakası olucak dedm ama olmadı :D

bugün angaraya 5 sallıyalım sonra çeyrek fnalde bu ezklere 5 sallarız :D

Fenerliboy
22 01 2005, 18:00
Yaw adamlar cle bûlbûlû oldular :) Ya adamlar ustunlugumuzu cekmeye mecburlar.

Dunku maca baktnm.Gs dokuldu valla sonucu vereym (mondragon:1-bursa:0)tek kale mac oldu,yaw gs acayp sansl; normal bursa 2lg takm.Eger baska takm olsayd GS'ye en az 5 atarlard :)

Ya bugun macm vard gtmeyecem sanl FENERIMIZIN macna bakacam

Smartms
28 01 2005, 18:00
Ya ben bu mustafa sargulu gs l blrdm.....
han gs maclarn olmpyattan sslye aldrmak cn bayag ugrasmst...

Ama gs l deglms... Bugunku kurultayda esk gs yonetcs su ank bakrkoy beledye baskan ates unal erzene acayp br yumruk sallad... erzen hasteneye kaldrlms...

vay be sargul de megersem bzden ms .....

KYMNOTIZE
31 01 2005, 18:00
mustafa sarı lacvert gül :D

BattalGazi
04 02 2005, 18:00
hahahaha :D

KYMNOTIZE
05 02 2005, 18:00
duydunuzmu rbery 10 alex edermş--bunu çok tuttum,,,yılın esprs walla :D

KYMNOTIZE
06 02 2005, 18:00
Cavusoglunun dedğ gb Anelka nın bonusu bu adam :D

BattalGazi
06 02 2005, 18:00
Ne dyosun sen ya,rbery:10alex,15tuncay,20anelka eder :D
Saka byana adam sakatms,4 hafta oynayamyacakms

BattalGazi
07 02 2005, 18:00
Demek fener anelkay bonus cardla aldk yannada rberry bedava :)

KYMNOTIZE
08 02 2005, 18:00
yok bonus card değl kocbank FB kred kartıyla aldı :D

Midnight
08 02 2005, 18:00
Oynaynca gorursunuz sanl Rdvan'dan daha y bu adam.

Ah brde Rdvan gb ucan saclar olsa...
Hosgeldn Rbbery...Ucan adam

KYMNOTIZE
09 02 2005, 18:00
rıdvan ve rbery hea,,bunların tek ortak yanı smlernn r le başlamısıdır herhalde :D

BattalGazi
09 02 2005, 18:00
Ya ne rdvan ya,sz hayalnzde gorursunuz rdvan . Ne futbolcuydu be ,onun gb daha gelmemstr vede gelmyecektr.Ama kendn yakt, adam antrenmanlara ckmyordu havasndan,ama sonra ne oldu kendn batrd

BattalGazi
10 02 2005, 18:00
Hahahahaha dogru dyorsun :D )))))

MadChild
13 02 2005, 18:00
Szn bu ezk muhabbetnz hç anlamıyorum dogrusu.
Nasıl br beyn yapısıyla düşünüp böyle sonuçlara varıyorsunuz hayretler çndeym.......
Senede, sznde hayret edecegnz şeklde 1 veya 2 kere Galatasarayı yenyosunuz nasıl yendgnz GS'l olarak bende anlamıyorum ya zaten szn hç anlamamanız normal.... Öyle br şşryosunuzk kendnz dışardan bakan ecnebn br sz dünyanın en büyük futbol takımını yenmş Dünay Kupası , süper Kupa , Kıtalar arası kupayı alıp müzesne koymuş zanneder. Ama tuhaf olan szn de böyle sanmanız. Ezklk bu şte hçbrşeye gücünüz yetmyor pe sapa gelr br başarınız yok, konuşma özürlü br başkanınız var saygısız futbolcularınız var formasını yere atar yne takıma grer hatta br kısmının zekasındanda şüphelym örnegn anelka adam geld FB çok büyük takım (had buna bş demcem) hersene avrupa kupalarına katılıyor başarılı br takım demezm yuhhhhhh yan. Adam gelmeden nternet dye bş var b bakar nedr bu takım dye.
Ben daha yenldg zaman konuşmayan oturup uslu puslu evet yenldk dyen br FB lye rastlamadım yaaa kardeşm dünya yüzünde btane blem yok şöyle aklı başında FB'l Mancester maçından sonra ble fenerllern yorumları şok ett ben ortak kanıları ney blyormusunuz Mancester szn elnzden zor kurtulmuş.
Yaaa bırakın bzle ugraşmayı asıl EZİK olan szsnz bununda farkındasınız hepnz blyorsunuz hersene b.... gb para harcıyorsunuz bntürlü adam alıyosunuz stat yapıyosunuz ama hç br br şe yaramıyor sadece topçularınız ceb parayla doluyor zengn oluyor.......Şmdye kadar bu takım sze ne verd başınızı dk yürütecek ne yaptı haaaaa sz şmd dersnz GS ye 6 çektk olum çekn geçt gtt burda 3-5 tane yada kaçtane taraftarınız varsa sevndnz ama yurtdışına gdnce hepmz bütün ülkey rezl kepaze ettnz.
Asıl ezklk szde GS adını duymak ble sz ezyor. Ne lsemz Ne ünverstemz nede dünya çapındak başarılarımızı çekemyosunuz bunların hçbr szde yok BİRŞEYİ OLMAYAN BİR TAKIMA KARŞI EZİKLİK HİSSETMEMİZİN MANASIDA YOK ZATEN AMA SİZİN HERŞEYİ OLAN TAKIM GİBİ TAKIMIN KARŞISINDA EZİK DUYMANIZ İÇİN SAYISIZ NEDEN VAR hepnz blyosunuz bunları.
Kend kendnz kandırmayın görün dogruları artık.
Şöyle braz vakt harcayın lgler araştırın sz gazladıkları GS'ye karşı konuşmaya yetecek br üstünlügünüzde yok zaten bakın kendnz görün araraştırın braz.
BEYLER KUSURA BAKMAYIN YUKARDA GÜŞÜNCELERİMİ ANLATIRKEN BİR KAÇ UYGUNSUZ KELİME KULLANDIM.......

BattalGazi
13 02 2005, 18:00
Anelka lk golunu att, devam gelr nsallah :)

kanaria
14 02 2005, 18:00
Madchld, smd durduk yere ezklk konusunu acmssn. Sen 6S'nn nesn savunablyorsun anlamadm. Konusma ozurlu baskan, pslk futbolcular demssn kmdr bunlar onuda anlamadm. Sen 5 yl oncek hasblkader bugun Avrupa'da kmsenn hatrlamadg kupayla yasamaya devam et arkadasm, bu arada bz 50,000 kslk mabedmzle, TR lgnde su ana kadar yaplamams derecedek dunya starlarn takmmza toplayalm, $100M butce pesnde kosalm, her dalda sampyonluk ddsnda olalm, Avrupa'da Bay,bayan Basketbolcularmz fnal four'a br adm uzakta olsun, olmpyatlarda madalya alms sporcular takmmz bunyesnde olsun, sz oturun 5 yl once sansa aldgnz UEFA kupasyla ovunun. 100 yl gecse ble agznza cklet olacak o kupa szn. Lg tarhne bak demssn baktm ben hatrlataym, FB onumuzdek 10 yl butun 6S maclarn kaybederse ancak o zaman saylar estlenyor, gozunden kacms herhalde.
Sana son olarak futbolda dun yoktur, bugun ve 6 Kasm vardr dyorum.
Hag'nn, Bulent'n, Arf'n, Saban'n oynadg takm destekleypte gelp burada serefsz FB futbolcular muhabbet yapma butun Turkye guler bu lafna...

kanaria
Ah Badem Agac nerelerdesn??? guzel aslan terbye edyordun sen, bz vakt ayrpta cevap yetstremyoruz. Smd arsvlere grp ckartacagm kac mac fark aramzda goreceksnz. 10 ylda 2 derb yaplacag hesabyla 20 cvar mac onde olmamz gerekyor, oncek sayfalardan bulup yazacamda usenyorum.

Taraftar 5 sted attk, sonra 10 sted vakt yetmed :) Serhat Nyaz Akn, 6 Kasm'da Kadkoy S.Saracoglu Stad'ndak roportajndan

MadChild
Kanara kardeşm, geçmşle yaşanmayacagı açık. Bu tesbt yapablmene sevndm , ama b zahmet szn geçmşte yaşadıgınızıda tesbt edeblsen....... Yazdıklarınızda hep 6 kasım ve lkokul çocuklarının yaptıgı bast kelme oyunları.......Sz zaten futbolda kötü gtsenz baskette yz dersnz futbola bakmıyoruz bz dersnz , basketnz futbolunuz kötü olsa bu sene voleybol var bz öbürleryle lglenmyoruz voleybolda nasıl yendk dersnz , oda olmasa bzm adam ger ger yüzeblyomuş dersnz... Bunları kafamdan uydurmuyorum öyle Fb'l arkadaşlarımdan duyuyorum bunları ve sze söylüyorum. Szn önce UEFA kupası takıntısından kurtulmanız lazım yan 5 yıl önce 1000 yıl önce o kupayı almış olmamızı sndremednz hala kötülemek çn elnzden gelen ardınıza koymuyosunuz kmse hatırlamıyor dyosunuz onu hatırlamak stemeyen kafasından slp atmak steyen br tek szsnz. Ama nafle UNUTAMIYOSUNUZ. Para konusunda haklısın Yasal Slah Kaçaksısı başkanınız bayagı kalkındırdı takımınızı.... Ama sevgl arkadaşım ortada gene gene gene bş yok hç bş yok futolcularınız para kazanıp duruyo szn başınız hala önde.... Sz şunlara cevap vern bu kadar durumunuz parlaksa ortada lafı edlcek br başarınız varmı. Bz nasıl oluyoda gazetelerde okadar para derd o dert bu dert var yazarken msler gb devam edyoruz. Geçen sene nasıl tesadüfen şampyon oldugunuzu blmeyen yok oda br kş sayesnde oldu szde eksk olmayın onu kapınn önüne koyuverdnz.
Son br soru şuna br cavap verrmsn bana.
Farzedelm sz bu sene yada busene olmasın 10 yıl önce UEFA kupasını almış olsaydınız (şu ank en büyük başarı bu o yüzden bu kupayı örnek veryorum yoksa bunu sadece bzm aldıgımızı tekrar tekrar tekrar hatırlatmak degl nyetm) ne gb konuşmalar geçerd aranızda b bana canlandırırmısın.
Mesela 1-2 örnek verm ben ; hıııhh Gs m sz önce b UEFA kupası alında sonra bzmle muhatap olun Bz kend lgmz kuruyoruz sadece UEFA kupası alanlarla oynıcaz bzm annenzn lgnde şmz yok
Lgdede aramızda statstk olarak önemsz br rakam var. fath term zamanında öne ble geçmştk ama braz straha çeldgmz çn bu aralar sz 1-2 sayı öndesnz.

BattalGazi
Arkadaslar tartsablrsnz ama kufur etmeyelm lutfen

BattalGazi
Arkadaslar han tsunam magdurlar cn yardm mac yapldya ,aslnda aynsn bde galatasaraya yapmak lazm
[b]6 Kasm 2005 : Galatasaraya yardm mac, butun Turkyey beklyoruz[b] :)

KYMNOTIZE
15 02 2005, 18:00
gs ye yardım maçı hea güzel fkr yardın ben yne :D

bence brleşmş mlletlere haber verelm,, açlık ofun ayırsınlar ,bunların açlığı bz aşar walla :D

BattalGazi
15 02 2005, 18:00
Bunlar en ys IMF'den para alsnlar :D

MadChild
17 02 2005, 18:00
Hello mllet nerdesnz yawwwwwwwwww.
Sz konuşurdunuz ne oldu rahatsızmısınız. Ah elmzden kaçırdık , fark atıyoduk , satılmış hakem , deplasmanda fark atcaz flan demyecekmsnz.... Had ama konuşmayan FB'lye alışık deglz kaldıramıyoruz bz.
Bakın ne dcem Davt BECKHAM'ın tv de futbol ders verdg br program var , sz aslında dün aldınız güzel br ders 3-5 senede br avrupaya gdyosunuz sürekl ders alıp gelyosunuz ders çn aslında pahalı br yol benm TV'de tanıdıklarım var Beckham'ın kasetlern steyp sze ulaştırablrm szde Klübün demrbaşına aldırırsınız.
Blgnze.........
Daum'a bunları seyrettrmenzn br faydası yok lers çn şnze yarar sz Daum'a braz KOKO alın yeter kendde takımıda uçurur.......

Haaaaaa şmd jeton düştü sz bugün hastasınız ve şlernze güçlernze gdemednz dm ehh artık yarın bşler yazasınız sabırsızlıkla ve dört gözle beklyorum.

Yalız br anlaşma yapalım 6 Kasım 6-0 salak muhabbetn yapmayın bakalım söyleyecek ne bulacaksınız. Zekanızı görelm braz......

crespo
18 02 2005, 18:00
tamam anladıkda...bu dedklern neden galatasaraylı ezklern FB kompleks nerden gelyor adlı konu altında yazmayı terch ettn?

oortega
18 02 2005, 18:00
bu ezklk br yerden gelemez onlar..onlar hep ezk...

KYMNOTIZE
25 02 2005, 18:00
samsun koydu e zklere artık ortalıklarda gözükmezler

6s l olmak ayıp değldr yeterk çaktırma

:D

KYMNOTIZE
06 03 2005, 18:00
demode olcek ama nasıl koyduk 6 tane :D

KYMNOTIZE
06 03 2005, 18:00
[]Hello mllet nerdesnz yawwwwwwwwww.

Sz konuşurdunuz ne oldu rahatsızmısınız. Ah elmzden kaçırdık , fark atıyoduk , satılmış hakem , deplasmanda fark atcaz flan demyecekmsnz.... Had ama konuşmayan FB'lye alışık deglz kaldıramıyoruz bz.

Bakın ne dcem Davt BECKHAM'ın tv de futbol ders verdg br program var , sz aslında dün aldınız güzel br ders 3-5 senede br avrupaya gdyosunuz sürekl ders alıp gelyosunuz ders çn aslında pahalı br yol benm TV'de tanıdıklarım var Beckham'ın kasetlern steyp sze ulaştırablrm szde Klübün demrbaşına aldırırsınız.

Blgnze.........

Daum'a bunları seyrettrmenzn br faydası yok lers çn şnze yarar sz Daum'a braz KOKO alın yeter kendde takımıda uçurur.......
Haaaaaa şmd jeton düştü sz bugün hastasınız ve şlernze güçlernze gdemednz dm ehh artık yarın bşler yazasınız sabırsızlıkla ve dört gözle beklyorum.
Yalız br anlaşma yapalım 6 Kasım 6-0 salak muhabbetn yapmayın bakalım söyleyecek ne bulacaksınız. Zekanızı görelm braz......[]

sadece sz ve bz baz alırsak

FB gallbyet 132 gs :109

en farklı galbyet: 6-0

gs nn kend evnde en farklı malubyet gs: 0 FB: 4

hala utanmadan buraya yazıyorsunuzya kardesşm,,ama rezllğn br bn para :D

MadChild
09 03 2005, 18:00
Slm mllet nasılsınız? 6S'nn tek ses burda bakıyorum statstkler dökülmeye başladı.
Br yere kaçtıgımız yok şöyle gerye çeklp ne yazıyor ne dyorsunuz dye bakm dedm ama aranızda düzgün cevap verecek aklı başında br yok..Üzgünüm......Bu arada düzeltym madem eskden kurtulamıyorsunuz varınız yogunuz geçmşnzdek önemsz 3-5 şeynz hemen düzeltym bende, tarh mühm degl szn çn br anlamı yok zaten takılmıyosunuz bu konulara szn çn szn yaptıklarınızın yan bzle oynadıgınız maçların tarhler öneml (eee anlı şanlı br avrupa takımı nede olsa oynadıgınız 1-2 maçta fazladan yendgnzde aşırı mutlu oluyosunuz onun çn yadırgamıyorum gayet normal) onun dışında başka hç kmsenn bşeyn merak etmedgnz çn tarh konusuna takılcagınızı sanmıyorum. En farklı galbyet GS-7 , FB-0 maç şükrü saraçoğlunda oynanıyor malum blyosunuz bz butarafta sz otoraftasınız eskden böyle bütün takım toplanıp kampa grp otobüsle maça gtmezmş herkez sabah kalkar evnden çıkar kend mkanlarıyla maçın oynanacagı sahaya gdermş türkyenn her yernde böyle Ogün hava çok kötü bzm futbolcuların br kısmı bogazı geçp karşıya gdemyor sadece 7 kş stada varablyor ve bz 7'ye 11 maça başlıyoruz (haaa lg maçı bu arada bu) ve maçı 7-0 kazanıyoruz.
NOSTALJİ BÖLÜMÜ BU KADAR uydurmuyorum bunu meraklısı varsa bakablr.
YAAA Bİ RİCAM DAHA OLCAK SİZİN ŞU SİLAH KAÇAKÇISI BAŞKANINIZLA ARASI İYİ OLAN BİRİ VARSA ÇOK TEŞEKKÜR ETSİN BENİM ADIMA ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN ANELKA'NIN BONUSUYLA RIBERY'İ ALARAK BİZE ÇOK BÜYÜK BİR İYİLİK YAPTI AZİZ AMCA NE OLUR BAŞKA BONUSLARINDA VARSA BİZE 1-2 KİŞİ DAHA ALIRMISIN NE OLUUUUURRRRRRRR....
Evet sanırım smdlk cevap verlcek mevzular bunlar...
Top szde beyler... Şut antrenmanına başlayın kaledeym.

BEYLER BU ARADA ŞUNU SÖYLİYİM HERNEKADAR KARŞILIKLI ATIŞSAKTA BİRBİRİMİZİ KIZDIRMAYA ÇALIŞSAKTA LÜTFEN KÜFÜR SEVİYESİZLİGİNE DÜŞMEYELİM YAZDIKLARINIZDA BENZETME İÇİN UFAK TEFEK ABSÜRT KELİMELER OLABİLİR AMA.....
LÜTFEN KÜFÜR OLMASIN...

MadChild
10 03 2005, 18:00
Hç fena degl gerçekten hç fena degl......

UEFA kupasını aldık btt lafınıda etmyoruz zaten...... Br k ler fanatk GS l dışındada bundan kmse bahsetmez zaten sadece sze hatırlatmak stemştm......

Beyler bu forumu km açtı böyle br başlıkta forum açma htyacını km duydu forumu açan arkadaş hala takp edyomu bu forumu...... Bana bu forumun amacını br ara açıklarmı acaba.

crespo
bu 7 ks le 7-0 yenldgmz macın tarh ne zamandı?aynı olay 2001 de oldu 8 ks m ne kalmıstı cncon ama bu sefer 7-0 yenememst galba...rapac m ne ole manyak br gol mu ne atmıs mıy d k?

KYMNOTIZE
ben açtım ve halada takp edyorum,gayet de eğlencel :D

KYMNOTIZE
CİNCONSUN SEN BİZİM CANIMIZ
BORDO TURUNCU AKAR KANIMIZ
OKŞUYORUZ SENİ TA EN DERİNDEN
CİNCONSONSUN SEN KUTUP AYIMIZ

100.YIL BESTESİ....AYI YAZ 1905 E GÖNDER 100 YILIN AYILARI CİP TELEFONUNA GELSİN :D

BattalGazi
Selam arkadaslar:
Ben braz ordak Gsl arkadasmzn soyledklerne degnecegm:
- 7-0 kazandgnz macta bzm kalec sakatlanms ve futbolcular teker teker kaleye gecms,kaleclkszlgn ne kadar kotu oldugunu herkes blr.Eger o macta 11 ks olsaydk herhalde o mac 10-0 bterd.Soylemey unuttum o mac amator lgde d.
- Mad gordugume gore senn matematgn braz zayf.Orada FB:132galbyet GS:109 sende arada 1-2 mac farkllg var dyorsun.Eger y hesaplarsan arada 23 mac fark var :)
- 6-0 muhabbetn yapmayn demssn,o zaman szde uefa kupasn ortaya sokmayn kardesm,zaten kupay ucakta krmssnz :)
-brde bu metn oktayn FB macnda aglar deldg mac var,arkadaslarm hep bundan bahseder,bende dyorumk gdn sz macn rovansna bakn kend sahanzda 4-0.

BattalGazi
11 03 2005, 18:00
[]100.YIL BESTESİ....AYI YAZ 1905 E GÖNDER 100 YILIN AYILARI CİP TELEFONUNA GELSİN []

Yazdm ;brsey gelmed, yoksa ben kandryormusunuz :D

KYMNOTIZE
12 03 2005, 18:00
sen 1905 yazıcağına 1903 yazmışsın :D

y de bu durumda cp telefonuna öküz logosu gelmedm,öküz tüpçü başkanın logosu :D

FENERE SELAM YOLA DEVAM

imam61
21 03 2005, 18:00
SUCUK DEGIL DE PASTIRMAYI SEVERIM BEN SAHSEN
KAYSERININ PASTIRMASI MESHURDUR BILIRSINIZ

BattalGazi
22 03 2005, 18:00
[]kayser bu hafta bu eşeklerden sucuk yapacak []

Yok ya Kayserde takmm yaw,kayser yenemez

KYMNOTIZE
27 03 2005, 17:00
kayser takım değl ama gs de takım sayılmaz,bence berabere bteblr :D

düşünün b,bzm 6-0 yendğmz takım olan sakaryayı penaltı le zar zor 1-0 yendler,bzm 7-0 yendğmz kaysery hç yenemezler :D

br nev kahrolsun kayser eşeklere özgürlük olayı :D

KYMNOTIZE
11 05 2005, 17:00
evet kompleksin nedenleri anlaşıldı meğersem 6 gol çok güçleri gitmiş,onun için böyle davranıyorlarmış :D

KYMNOTIZE
12 05 2005, 17:00
iyi dikkate alırız ama önce 3 yıldır 6 nın kompleksi altında kalıp başlık açanlara yaz bence bunları ;)

MercaN9
12 05 2005, 17:00
heyyaa heyyaaa heyyaaa heyyaa
cildir cildiirr, cildirmayan cinconluuu
heyyaa heyyaa heyyaaa heyyaa. . . :D :D :D

Savasan Sahin
13 05 2005, 17:00
<< heyyaa heyyaaa heyyaaa heyyaa

cildir cildiirr, cildirmayan cinconluuu

heyyaa heyyaa heyyaaa heyyaa. . . :D :D :D ]]Onun aslı soyledır Ashlıe:

Zıpla Zıpla
Zıplamayan Fenerlı...

Sımdı, dunyanın ve hatta El-Cezıre kanalıyla tum dunyanın sahıt oldugu bır gercek var: Kupa macında Galatasaray 5 fener 1 bahceyı BES defa zıplatmıstır.

Bu su demek oluyor:

BES defa zıplayan 5 fener 1 bahce artık GALATASARAYLIDIR! :D :D :D :D :D :D :D

BattalGazi
13 05 2005, 17:00
Simdi bunlar aslinda 6-0 ocunu almak istiyorlar ama olmuyor ne yazikki :)

BattalGazi
14 05 2005, 17:00
6 kere zipladiginiz gunleri unutmussunuz,hatirlatmakta yarar var :D

KYMNOTIZE
13 08 2005, 17:00
acaba neden :D

BattalGazi
14 08 2005, 17:00
Daha tam net olarak cevabini bulamadik,ama yakinda cozuyoruz :D

friendly
15 08 2005, 17:00
aslinda bircok cinconlunun fener kompleksi yoktur
evet evet, sasirmayin yoktur
onlar takimlariyla ozdeslesmislerdir

fb kompleksini belli eden savasan gibiler ise aslinda bir turlu tuttugu takimla ozdeslesemeyen, ama bu saatten sonra kendilerine donek denmesin diye fbye saldirmaktan baska birsey yapamayan kardeslerimizdir..onlari anlamaliyiz..

bu aslinda ozunde gs mayasi bulunmayan kisilerin fb komplekslerinin bir suru sebebi var tabi en belirgin olanlarini belirteyim...

1. ve en bastaki sebebi cinconun renkleri ve genel itibariyle bir kari takimi olmasi fenerin ise erkek takimi olmasi

2. cinconun devamli olarak miziklayan tarafi temsil etmesi fenerin ise has delikanli - efendi olmasi

(ornek: cinconun futbolcularina bakin..bulent korkmaz fenerde olabilir mi? apo fenerli olabilir mi? olamaz..)

3. cinconun fransiz ekolunden gelmesi fenerin ataturkun takimi olmasi

daha sayilabilir tabii ki saha sonuclarinda ve taraftar sayisinda da fenerin ustunlugunu cekemiyorlar

Savasan Sahin
17 08 2005, 17:00
e sana YUH diyorum friendly.. Ezikligini ve buzuklugunu bu kadar acik bir sekilde ilan edebilmen karsisinda ne diyecegimi sasirdim. Bu kadar da aleni bir sekilde bunu belirtmek zorunda miydin? Simdi burda artik friendly de insan sayilir, onu sosyal hayata kazandiralim denildiginde seni savunacak hicbirsey birakmadin bize.
Bunu da fenerle ozdeslesmene baglamaktan baska birsey elimden gelmiyor. Ezikligin ve buzuklugun sadece ve sadece tuttugun takimdan dolayi ne yazik ki. Keske daha akilli olsaydin da, SANLI SEREFLI VE TARIH YAZAN GALATASARAYI tutabilseydin. Ama ne yazik ki, herkesin bir kapasitesi var, ve senin kapasiten ancak bu kadar... Herseye ragmen, seni seviyoruz.
Unutma ki, erkek adam kanatli takim tutmaz. Erkek olmayanlar kanatli takim tutarlar. Bunun bir cok sebebi var. (orkid ve always gibi mesela)
Mahallenin mizmiz delikanlisi kim diye sorsalar, Azize secilir... Ne de olsa, kendisinde merdiven fobisi olup, butun merdivenleri bos gorme egilimindedir. Ayrica BES'i BIR gece kendisinin en fazla GALATASARAY sampiyonlugu goren beles febes baskani oldugunu hatirlamasi, bu mizmizlanma krizlerine sebebiyet veriyor. :D yazik ya, acidim simdi adama...
Ama sana soyliyim, bu sezon mizikci beles febesi cok dinleyecegiz. Takim kotu olunca, her bi tarafa bahane bulmaya calisacak beles febesliler... :D Biz de gulucukler dagitiriz herhalde... :D :D :D

Ataturk beles febesi tutmuyordu! kendinizi kandirmayin boyle aptalca budalaca seylerle...

friendly
18 08 2005, 17:00
I$GAL KUVVETLERI KOMUTANI GENERAL HARRINGTON'A GORE FENERBAHÇE ANADOLU'YA

SILAH KACIRAN CETELERLE GIZLICE I$BIRLIGI YAPIYORDU

I$gal kuvvetleri genel komutanI Ingiliz Generali Harrington Fenerbahçe'den $iddetle ku$kulanmaktadIr. Fener camiasInIn
Anadolu'ya silah kaCIran millici Cetelerle i$birliGi yaptIGI, hatta bu i$i
birlikte DereaGzI'ndan becerdikleri yolunda ihbarlar almaktadIr.

I$gal zaptiyesi, 1920 yIlInIn haziran ayInda Fenerbahçe'nin Ku$dilindeki kulUp
binasInI basIp sIkIca bir arama yapar.

AramanIn ardIndan kulUp bo$altIlIr ve kapIsI mUhUrlenir. AramayI yapan Ingiliz
subayI idareci Omer NazIm Bey'in eline bir karar metni tutu$turur. General
Harrington'In imzasInI ta$Iyan kararda $Oyle denilmektedir:

1. Fenerbahçe Spor KulUbU, Ittihat ve Terakki FIrkasI'nIn bir $ubesi olup, spor
maskesi altInda siyasi faaliyette bulunmaktadIr.

2. Fenerbahçe mUttefik kuvvetlere kar$I dU$manca duygular beslemekte ve bunu
her fIrsatta ifade edip, ahaliyi kI$kIrtmaktadIr.

3. KulUpte yuvalanan bazI kimseler, Anadolu'daki asilere silah ve mUhimmat
sevketmektedir.

4. GOrUlen lUzum Uzerine Fenerbahçe Spor KulUbU sUresiz olarak kapatIlmI$ ve
azalarI her tUrlU sosyal faaliyetten men edilmi$tir.

friendly
Kulubumuz kutuphanesinde bulunan resmi kaynaga gore, Ataturk 3.5.1918 tarihinde kulubumuze yaptigi ziyaretinde su satirlari yazdi:

Fenerbahçe Kulübünün her tarafa mazhar-i takdir olmus bulunan asari mesaisini isitmis ve bu Kulübü ziyaret ve erbab-i himmeti tebrik etmeyi vazife edinmistim. Bu vazifenin ifasi ancak bugün müyesser olabilmistir. Takdirat ve tebrikatimi buraya kayd ile mübahiyim.

ORDU KUMANDANI
Mustafa Kemal

Atatürk, 10 Agustos 1928 günü, 3-3 berabere biten Gazi kupasi maçindan sonra üçü Galatasarayli ve ikisi Fenerbahçeli olan bes kisinin önünde sunlari söyledi:

- Burada üçe üçüz...Çünkü ben de Fenerbahçeliyim!

Bu arada, 5 Haziran 1932'de Kulübümüzün Kusdili'ndeki binasi yaninca, ilk bagis yine büyük kurtaricimiz Atatürk'ten geldi. Bu önemli olay, kulubümüzün tarihinde gerçekten apayri bir yere sahiptir ve bizi sonsuza kadar mutlu kilacaktir.

friendly
O yillarda i$gal altInda gururu kIrIlmI$, bir zamanlar dostCa geCindikleri azInlIklar
tarafIndan bile itilir kakIlIr hale gelmi$ olan Istanbul ahalisinin tek
teselli kaynaGI Fenerbahçe'nin, arada bir Galatasaray ve AltInordu'nun
yabancIlara kar$I aldIklarI futbol galibiyetleri oldu.

I$ Oyle bir hale geldi ki, bu futbol maClarInda sadece top oynanmIyor, her
seferinde vatanIn asIl sahipleri ile i$galciler hesapla$Iyordu. Fenerbahçe
Kuvai Milliye ruhunun adeta sembolU olmu$tu.

Bunun ba$lIca iki sebebi var.

Birincisi Fenerbahçe'nin i$gal takImlarI ile oynadIklarI maClardan -ki bunlarIn
sayIsI ellinin Uzerindedir- bir ikisi hariC tamamIna yakInInI kazanmasI. Ne
yazIk ki aynI ba$arIyI Galatasaray ve AltInordu gOsterememi$. Fenerbahçe
Cumhuriyeti adlI deGerli bir CalI$masI bulunan yazar YalCIn DoGan'In
kayItlarIna gOre Fenerbahçe i$galcilerle 50 maC yapmI$, bunlardan 41'ini
kazanIp, 4 maCta berabere kalmI$, sadece 5 maCta yenilmi$. AttIGI 193 gole
kar$I, 47 gol yemi$.

Benim tespitlerime gOre bu hesap sadece i$gal takImlarI ile yapIlan maClarI
iCine alIr. Ermeni ve Rum karmalarI ile yapIlan maClar iCinde yoktur. Fener'in
hiC yenilmediGi bu maClar da hesaba katIldIGI zaman -ki 16 maC yapmI$tIr-
ba$arI yUzdesi daha da bUyUr.

Ikinci Onemli sebep de Anadolu HarekatI'nIn ba$Indaki Mustafa Kemal'in
Fenerbahçeli olmasi.

The_Last_Ninja
Dokunmayin, atesle hic yaklasmayin. Zira ruh sagligi pek yerinde degil arkadasin :)

KYMNOTIZE
işte bu bravo :D

Savasan Sahin
19 08 2005, 17:00
2 haftadir kimlerin ruh sagliginda problem oldugunu biliyoruz...

Asil sen Rize'den gelecek olan radyasyonlu caylarin beles febes uzerindeki etkilerini simdiden dusunmeye basla :D :D :D

Savasan Sahin
24 08 2005, 17:00
Bur-sa-li-sin

KYMNOTIZE
24 08 2005, 17:00
Piliç

Ayı lton

KYMNOTIZE
30 08 2005, 17:00
Bursalılar öpsün seni part II :D

tıpkı Nobre nin 6S yi öptügü gibi :D

MercaN9
17 09 2005, 17:00

Larsen
24 09 2005, 17:00
ya arkadaslar ofansıf olarak algılamayın ama actıgınız folderda konusanların yuzde 90 ı fenerlı kalan gsliler ise gayet saglıklı insanlar gibi takımlarını sevdiklerini gösteriyorlar.Siz de habire gs yi eleştiriyorsunuz ezik diyorsunuz komplekslerden bahsediyorsunuz ama gercek gs liler işlerini yapmakla mesgul

ayrıca turkiyede sporda akıl almaz şikeler dönüyor.Siz kuzu kuzu bir takımı savunurken yöneticileriniz neler yapıyor aklınız almaz bütün o paralar nereden geliyor sanıyorsunuz bir düşünün bakalım.(kesinlikle atmıyorum bir fenerbahce yöneticisinin agzında tamam hakemleri ben hallederim cümlesini duydum [bu yazdıgımı açıklayamam o insanla aramda bir çeşit sır ]).Tüm bu şikelerin göstergesi ise türk futbolunun uluslararası turnuvalarda öne çıkamaması .Sakın bana dunya kupasında 3.oldugumuzu soylemeyın cunku orada tek bir avrupa takımıyla oynamadık. İşte böyle bir ülkede galatasaray tek uluslararası başarıya sahip 2000 eufa kupası .Biliyorum pek sevimiyorsunuz bu 2 kelimeyi 2000 ve uefa herneyse ...

galatasarayın yılda 100 milyon dolar borc odemesi gerektiğini ve fenerbahcenin ise yıllık hasılatının en az 100 milyon dolar oldgunu dusunerek iki takım arasındaki imkanları ucurumlarına bakarsak ve uzun donemli basarılara bakarsak galatasaray turkiyede ki en sürekli başarıya sahip takım .birde fenerdeki karaparanın gs da oldugunu dusunun.

6-0 olayına gelince eğer tek bir macla bir takımı elestirmek istiyorsanız bu alandada galatasarayı yakalayamıyorsunuz.Yakın bir tarihde olmamasına karsın galatasaray feneri 7-0 gibi ezici bir skorla yenen bir takımdır.Ha yakın bir tarih mi istiyorsuuz 5-1 ...

birde fenerbahce son 2 sezondur basarılı kabul ediliyor(?) ama FENERBAHCE TAKIMI DEGİL ALEX , ANELKA , wanHOİDONK GİBİ İSİMLER VE AZİZ YILDIRIM BAŞARILI.Böyle bir başarıyıda fenerliler malesef takım başarısı olarak nitelendiriyor.Bence yıllardır şampiyonluga ac acıların takımının taraftarı olmak bu tur başarılar mutlu olmalarına yetiyor.

bu olaya o kadarka kaptırıp tartısmamak gerekiyor.özet olarak para kimdeyse dudugu o calıyor AMA GALATASARAY O DUDUGU BES PARASI YOKKENDE CALABİLİYOR!!!

koykuncbiycanavay
26 09 2005, 17:00
<< ya arkadaslar ofansıf olarak algılamayın ama actıgınız folderda konusanların yuzde 90 ı fenerlı kalan gsliler ise gayet saglıklı insanlar gibi takımlarını sevdiklerini gösteriyorlar.Siz de habire gs yi eleştiriyorsunuz ezik diyorsunuz komplekslerden bahsediyorsunuz ama gercek gs liler işlerini yapmakla mesgul ]]

Sanırım sen onlardan biri değilsin, ki hayır biz ezik değiliz tadında bir açıklamaya ihtiyaç duymuşsun.
<< ayrıca turkiyede sporda akıl almaz şikeler dönüyor.Siz kuzu kuzu bir takımı savunurken yöneticileriniz neler yapıyor aklınız almaz bütün o paralar nereden geliyor sanıyorsunuz bir düşünün bakalım.(kesinlikle atmıyorum bir fenerbahce yöneticisinin agzında tamam hakemleri ben hallederim cümlesini duydum [bu yazdıgımı açıklayamam o insanla aramda bir çeşit sır ]). ]]

:D yaw bak hiç güleceğim yoktu. Demek aranızda bir sır ve sen bu sırrı saklıyorsun. Sen bu kadar kendi takımının fanatiğiyken, bizim yönetici sana hakemleri ben hallederim dedi demek. bir de bu sırrı saklamanı istedi :D sadece merak ettim Akıl Oyunları adlı filmi seyrettin mi? seyretmediysen seyret mutlaka kendini göreceksin.

<< Tüm bu şikelerin göstergesi ise türk futbolunun uluslararası turnuvalarda öne çıkamaması .Sakın bana dunya kupasında 3.oldugumuzu soylemeyın cunku orada tek bir avrupa takımıyla oynamadık. İşte böyle bir ülkede galatasaray tek uluslararası başarıya sahip 2000 eufa kupası .Biliyorum pek sevimiyorsunuz bu 2 kelimeyi 2000 ve uefa herneyse ... ]]

Şİke diyorsan arkadaşım 98. dakikalarda atılan penaltı gollerini Ankaragücünü 8-0 yenmelerinizi, Haluk Ulusoy Federasyonunun katkılarıyla cebren ve hile ile aldığınız ve çaldığınız puanları da düşünün. Merak ediyorum, madem elimiz bu kadar uzun,neden bir cips poşeti yüzünden sahamız kapatıldığında engel olmadık, veya stadyumda bir taraftarın yaralanmasıyla kapatılan sahamızın kapanmasına engel olamadık? yok engel olabilenler var da o bakımdan. Ayrıca, eziklik konusunda kendi kendini düşürmüşsün söylediğin şeyle. Bir tane salak yazar Avrupa takımıyla oynanmadan gelen başarı kabul edilemez demiş peşine de bir sürü kişiyi takmış. Düşünün bakalım, Dünya Kupasına gitmek için hangi kıtanın takımlarıyla mücadele ettik de katılma hakkı kazandık? Brezilya gibi dünyada futbolun birinci markasıyla iki kere karşılaşmışız, birinde galibiyeti kaçırmışız, öbüründe ezilmemişiz mücadelimizi vermişiz. Turnuvanın en zor takımıyla iki kere oynadığımız halde üçüncü olmuşuz ama yok kabul edilemez! neden? akıllının biri buyurmuş ki avrupa takımıyla oynamadan üçüncü olmak sayılmaz. Peki Avrupa takımıyla oynayıp da üçüncü olsak ne olacaktı? ikinci falan mı olacaktık?

<< galatasarayın yılda 100 milyon dolar borc odemesi gerektiğini ve fenerbahcenin ise yıllık hasılatının en az 100 milyon dolar oldgunu dusunerek iki takım arasındaki imkanları ucurumlarına bakarsak ve uzun donemli basarılara bakarsak galatasaray turkiyede ki en sürekli başarıya sahip takım .birde fenerdeki karaparanın gs da oldugunu dusunun. ]]

Arkadaşım güzel fakir edebiyatı yapıyorsun ama atladığın çok nokta var. İki takım arasındaki finansal mücadeleye en güzel örnek aptal ağustos böceğiyle, çalışkan ve azimli karıncanın hikayesidir. Avrupa kupalarından bir sürü para aldınız, Cem Uzan 28 milyon Dolara Jardeli aldı hediye etti. Elinizde bu imkanlar varken, ne bir altyapı projesi yaptınız, ne de mantıklı bir transfer politikası benimsediniz. 28 milyon dolara aldığınız jardeli 3-5 milyon dolara sattınız. basiretsiz ve kabiliyetsiz yöneticleriniz galatasarayı yalnız değil kendi firmalarını bile batırdı. Faruk Süren örneğini hepimiz biliyoruz. Yani siz elinizde imkan varken yokluğa düştünüz. Bakalım Fenerbahçe ne yapmış. Okochayı aldıgı fıyatın 3 4 misline satmıs. Baliçi 22 milyon dolara satmış, borçlanmasına rağmen hem altyapı tesislerine hem de stada yatırım yapmış. hem de devletin onun bunun kıyagı olmadn. Ne olmuş sonucunda? Oyle gun gelmiş ki stadyumdaki bir maçtan 1-2 milyoın dolar hasılat elde edebilmiş Fenerbahçe. Fenerium diye bir mağaza kurmuş tek başına diğer kulup magazalarını 3e 4 e katlamış. Biz de bu akıllı yonetim ve bu gelir kaynakları varken sen hala kara paradan bahsediyorsun. Sana ispatın varmıdır diyecem, diyeceksin ki sizin bir yönetici bana söyledi, aramızda sır olduğu için söyleyemem. Ben de sana gülerim ve bizim yönetici ne muzur adammış da bu şekilde insanları makaraya sarıyormuş derim.

Ayrıca aramızda bu kadar fark varken biz böyleyiz, bir de biz zengin olsak neler olurdu demen hem fakir hem de siyah beyaz Türk filmi edebiyatının çok güzel bir örneğini yaşattı. Bizdeki imkanlar sizde olamaz. Neden mi? çünkü sizde bizdeki gibi akıllı işbilen bir yönetim ve bizdeki gibi vefakar bir taraftar yok. Ne zaman ki bu ikisi oldu, o zaman belki...

<< 6-0 olayına gelince eğer tek bir macla bir takımı elestirmek istiyorsanız bu alandada galatasarayı yakalayamıyorsunuz.Yakın bir tarihde olmamasına karsın galatasaray feneri 7-0 gibi ezici bir skorla yenen bir takımdır.Ha yakın bir tarih mi istiyorsuuz 5-1 ... ]]

ben de sana derim ki en son ve en çok kim yendi :D bir de toplamda atılan ve yenilen ve gollere bakmanı isteyebilirim :D
<< birde fenerbahce son 2 sezondur basarılı kabul ediliyor(?) ama FENERBAHCE TAKIMI DEGİL ALEX , ANELKA , wanHOİDONK GİBİ İSİMLER VE AZİZ YILDIRIM BAŞARILI.Böyle bir başarıyıda fenerliler malesef takım başarısı olarak nitelendiriyor.Bence yıllardır şampiyonluga ac acıların takımının taraftarı olmak bu tur başarılar mutlu olmalarına yetiyor. ]]

:) yaw utanmasan bütün takımı sayacaktın. Sen yanlış takımı takip etmişsin arkadaşım. çünkü serveti, önderi, ümiti, tuncayı, nobreyi, anelkayı, serkanı, serhatı, ve daumu ve diğerlerini unutmuşsun. :) bak eziklik diyorlar bundan diyorlar. yaw senin takımın hiç mi bireysel yeteneklerden maç kazanmadı? ben kaç maç biliyorum haginin serbest vuruş golüyle 1-0 kazandığınız. diğerlerini silecekmisin hemen 3-5 kişi sivriliyor diye? boşuna yıldız demiyoruz onlara biz :)
<< bu olaya o kadarka kaptırıp tartısmamak gerekiyor.özet olarak para kimdeyse dudugu o calıyor AMA GALATASARAY O DUDUGU BES PARASI YOKKENDE CALABİLİYOR!!! ]]

arkadaşım beş paran var veya yok bu senin yönetiminin sorunu. benim yönetimim akıllı adamlarla dolu, hatta o kadar fazla ki bazen mecburen yöentim kurulundan atıyoruz rekabeti hepten bozmayalım diye bir de nazar değmesin diye :D ayrıca paramız da çok çünkü gelirimiz çok, yıldızlarımız da çok üstüne üstlük. hem de öyle sırf transfer yapmış olmak için alınan yıldızlar değil. 2-3 milyon dolara alınabilecek, Türkiyedeki topçuların 3 katı daha iyi oynadığı topçular da değil. Ayrıca bize bu kadar kıl olmanızı da anlıyorum. 100 yılımızda şampiyonluğu elimizden alırsanız, hem de bunu sizinle oynadığımız maçta yaparsanız, biz de sizden nefret ederiz haberiniz olsun :D

5-1lik mağlubiyetimiz sonrası aldığınız Türkiye kupası ve 1-0lık maglubiyetiniz ardından 100.yılınızda çok arzu ettiğiniz şampiyonluğu bizim almamız. iki olayın ehemmiyet ilişkisine dair çok güzel bir hadise var tarihte.

1571 yılında Kıbrısın Osmanlı İmparatorluğu tarafından fethinden önce İnebahtı savasında Venedikliler Osmanlı Donanmasının bir kısmını yakmışlardı. Akabinde ise Osmanlı Donanması Kıbrısı 1571 yılında fethetmiştir. Fetih sonrasında Sokollu Mehmet Paşa Venedik elçisine siz bizim gemilerimizi yakarak sakalımızın yarısını kestiniz. Biz ise Kıbrısı alarak sizin kolunuzu kestik. Kestiğiniz sakal yerine gelir ama kestiğimiz kol yerine gelmez.

anladın sen anladın :D ;)

crespo
27 09 2005, 17:00
Iste bu...
cinconlu yazarlardan birisi soyle demisti...eger hemen buyuk takimlar onlem almazsa fenere yakin gelecekte kimse rakip olamayacak...yukarda fenerbahce nin atilimlarini goz onune alarak bekleyelim ve gorelim...acaba yazarin yaptigi bu yorum gercek olacakmi yoksa olmayacakmi...

Larsen
27 09 2005, 17:00
fenerli canivir

olm varya hiç güleceğim yoktu yarıldım gülmekten ikinci paragrafta yazdıklarından süper bir espri kabiiyetine sahip olduğunu anladım sizin gibil masum ve takımını seven insanların fenerbahceye yatırdıgı parayı catır catır yiyip sonrada karaparalarla onları yerine koydumuzu sözlesemde olayı dansöz gibi kıvırıp , cem yılmaz tadında yavşatmışsın.

istanbulda mı oturuyorsun?

koykuncbiycanavay
28 09 2005, 17:00
Danimarkanın postmodern eşkıyası, mazlum bir aslana sevdalı civanmert delikanlı...

bizim verdiğimiz paraları yerine koyduktan sonra her isteyen yiyebilir. hatta yönetim kurulundaki kankana söyleyecem sana da yedirsin o paradan ama yerine koymazsan sorarız hesabını. Sonuçta kim yemiş paraları, kim geri koymuş, kara para mı ak para mı koymuş ben bilemem. Maliye bakanımız var koskocaman (tamam cüssesi bakımından biraz kısa olabilir ama kürsüden konuştuklarıyla koskocamanmış hissi uyandırıyor) ve bu ak para kara para işi Kemal abinin çözeceği bir iştir ;) . benim baktıklaırm tesisleşme ve spor kulübü olarak (dikkat etmişsinizdir futbol demedim, zira biz her branşta zirveye oynuyoruz) başarılardır. Bunlar olduğu sürece verdiğim parayla isterlerse Aksarayda alem yapsınlar. çok banal bulursanız, o zaman da Reinada havai fişek patlatsınlar o parayla :D ama bana başarı getirsinler.

yok istanbuldan değilim larsen, yani hem ordanım hem değilim. :)

Fenerimin PSV maçını izleyen galatasaraylı bir arkadaşa sordum maç nasıldı diye (benim izlemediğimi sanıyordu), aynen aktarıyorum.

Olm Fener şahane oynadı, Final maçı gibiydi, son dakikaya kadar enerjik ve disiplinli oynadı takım. rakibe 3 gol attı, 3 tane yüzde yüzlük kaçırdı ve rakip sadece 1 gol şansı yakalayabildi.

ben artık yorum yapmayayım :)

Yarın (artık bugündür aslında) güzel haberleri beşiktaş ve galatasaraydan da bekliyoruz.

crespo
28 09 2005, 17:00
ulke puanimiz duzelsin biraz...ne kadar daha ezeli rakip olursak olalim...yarin basarilar iki takimada

playboy
30 09 2005, 17:00
tromso den

crespo
02 10 2005, 17:00
ya soylemeyim diyorum ama bu eziklik degildir de nedir?

Yapmayın beyler!

Anelka’nın golünü protesto etmek için, G.Saray'lı futbolcuların Trabzon maçı öncesi ısınırken voleybol oynamak istedikleri ortaya çıktı...

Sahada iki gruba ayrılıp...
Anelka’nın Konya’ya elle attığı golün geçerli sayılmasını protesto etmek isteyen Galatasaraylı futbolcuların, Trabzonspor maçı öncesi kendi aralarında müthiş bir plan hazırladıkları ortaya çıktı! Sarı-Kırmızılı oyuncuların planı ısınmak için sahaya çıktıklarında iki gruba ayrılıp bir süre voleybol oynamaktı.

‘Pankart var, bildiri yayınladık’
Bu tarihi protesto eylemi yönetimin durumu öğrenmesiyle suya düştü. Futbolcularla yaptıkları görüşmede, “Protesto için pankart hazırlandı. Sahaya onunla çıkacaksınız. Ayrıca ortak bildiri de yayınladık. Böyle bir şeye hiç gerek yok” diyen idareciler, oyuncuların öfkesini yatıştırmayı başardı.

<a target=new href=http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/GS/Haber.asp?PID=303&HID=8&HaberID=322019]yapmayin beyler[/url]

balikci
03 10 2005, 17:00
Ergun Gursoy Floryadan cikarken GS formali genc bir taraftar haykiriyor..
Korumalar cocugu itmek uzereyken gerceklesen diyalog aynen soyle ..

-Birakin konussun
-Ergun Abi sana saygimiz var ama nedir bu olanlar yeter artik abi
-Senin oy'un var mi ?
-Ne oyu abi ben GS liyim.
-Sen satilmissin..

KYMNOTIZE
24 10 2005, 17:00
ergun gürsoy :

FB bizi ezdi gecti bu yüzden bizimde taraftarımızında sinileri bozuldu

İŞTE KOMPLEKSİN ANA NEDENİNİ KENDİ BAŞKANLARI AÇIKLADI :D

brbr
04 11 2005, 18:00
turkıye superlıgınde ezık bı takım varsa oda fb ne bjk tır.tarıhınde ne bı avrupa basarısı bırakın basarıyı katılmaya bıle son yıllarda basladı acaba bu kadar arkadas var amerıka olsun dıger ulkeler olsun kım tanıomus yurt dısında acaba fenerı yada besıktası gıt sor o ne be der herkes.ama GALATASARAYIN adına devlet torenlerı kutlamalar yapılıo sokakta adama sor calıfornıasından new yorkuna adamlar sana sırayla futbolcuları sayar.madem avrupayı onemsemıosunuz o zaman avrupada basarı ıcın tunuzu yırtmıcaksınız her sene yonetıcılerınızden gelen kara parayla saa sola saldırıp adam almaya kalkmayın.lıg sampıonluunda bıze daa yenı yetıstınız dıe havalanmayın turkıye kupasında sporyazarlarında aramızda daalar kadar fark var lıg kupasuındada 2 senede en gec gene bız ondeyız.besıktasa hıc deınmıorum bıle masa bası oyunlarıyla aglayarak federasyona saa sola aldılar 2 sampıonluk onla bıle daha 2 yıldızları var her zaman ezıkler omur boyu daha bızım rutbemıze yukselmelerıne asırlar var

KYMNOTIZE
05 11 2005, 18:00
TROMSO balıkcıları :D :D :D

koykuncbiycanavay
06 11 2005, 18:00
Biz geçmişimize bağlı yaşamıyoruz. Dolayısıyla ne başarısızlıklarımız ne de başarılarımız bizim hedeflerimizi etkilemiyor. Bizim planlarımız, hedeflerimiz geleceğe yönelik. Dolayısıyla siz bizim ve kendi geçmişinizi yaşamaya devam edin.

Bu arada o kadar bahsettiğimiz süper stadyumumuzun elektrikleri kesilmişti. Ne kadar da kötü bir stadyummuş. Tasarım faciası bir stadyum. Hatta bir keresinde tuvalette sifon çalışmamıştı. Ne kadar da kötü bir stadyum yaw. Aziz Başkana iletmek lazım bunları. :D

Ne zamanki mantıklı gerekçelerle geldiniz bizi eleştirdiniz, o zaman ezik adını ağzınıza alın ve konuşmaya başlayın. Stadyumun mükemmelliğini herkes kabul etmişken, senin gelip 3 sene önce elektriklerin kesilmesini söylemen, acizane bir kaçıştan, kaynaksız bir bahaneden öteye gitmez. En azından bizim stadyum her an yıkılır diye maçlarımızı başka stadyuma aldırmadık. ;)

brbr
bız bı takıma elendısek sız tarıh boyu bole elenmelere mahkum olan bı takımsınız ayrıca o ove ove bıtıremedıınız stadınızda barcelona macında elektrıklerın kesıldıını daa kımse unutmadı.

KYMNOTIZE
Bizim mahalleden şöyle 11 tane sağlam adam seceyim TRoMSO KÖY TAKIMINA 5 ÇEKER :D

oooo tarihi deşersek sizin neleriniz var :D

bgm
hemşo ayıp oluo ama ;)

uzatmaya gerek yok EN BÜYÜK GALATASARAY!!!
ÖPTÜM SİZİ, O KADDAAAAARRRR......

koykuncbiycanavay
07 11 2005, 18:00
siz bazı şeyleri karıştırıyorsunuz işte. biz geçmişimizle övünmediğimizi söylemiyoruz. Biz sadece geçmişte takılı kalmadığımızı söylüyoruz. Şu anki çalışmalarımızda 1 seferlik bir başarı üzerine değil, kalıcı başarılar üzerine. Eğer bir zamanlar stadyumunuz boş arsaydı, gecekonduydu diye mantıklı! bir açıklama yaparsan; sizin stadyumunuzun dünya yaratıldığında da var olduğunu düşüneceğim :D . neden sırf karşı tarafa laf atmak için mantıksız cümleler kurmak zorundasınız ki? stadyumumuza laf atmak için elektrikler kesilmişti demeniz, bugun, yok işte öncesinde gecekondu vardı üzerinde demeniz... :) eğlenceli oluyor ama devam edin.

geçmişte avrupada başarılıydınız, çeyrek finali bırak UEFA kupasını aldınız. Ama bugun içinde olduğunuz duruma baksana? açın gözlerinizi, iliç ve heinz diye iki süperstar aldınız devre arasında yollayacagınız yazıyor gazetelerde. Song gidecek deniyor, topcular para alamıyor dneiyor, kulup borc batagında denıyor. kadrosu sözleşmeli balıkçılardan oluşan bir takıma avrupadan eleniyorsunuz, ve bu kadar kötü şeylerin ardından bir çıkış yolu bulmak yerine 20 yıl önce oynadığınız çeyrek finali 5 sene önce kazandıgınız UEFA kupasını söylüyorsunuz. fanatik gazetesinde galatasraya borc veren bir iş adamının haberi var. O haberde galatasarayın kurtuluşu için söylenenlere bakın. o söylenenlerin hepsini biz şu anda hayata geçirmiş bulunmaktayız. Kabul edin artık bazı şeyleri

şampiyonluk konusuna gelince... daha zaman var, her an herşey olabilir. Milan hezimeti konusunda ise, dünyanın en iyi kadrolarından birine sahip adamlar. İLk maçta yenildik ama mücadele ettik. Bu maçta da ezilmeyiz. Yenilsek bile sonraısnda gs maçı var toparlanırız hemen. :)

brbr
07 11 2005, 18:00
gecmısını unutan adam bır hıctır kımse unutmasınkı bız 100 yıllık bır kulubuz ve her zaman gecmısımızle ovunuruz sen gecmıse onem vermıosan o zaman o stada ayrıca o stadın gecekondu olduu da herkesce bılınen bı gercek tapusumu var be koymayacaksın eskı aldıın kupaları lefterı stada getırıp odul vermıceksın daha sız avrupanın a sını bılmezken bız sampıyon kuluplerde ceyrek fınal oynuyoduk neden konusuyosun be bunları hatırlamıcazda bunlarla ovunmıcezde sızın gıbı sıkeyle konyayı antebı sıvası zorla yenerekmı ovuncez ayrıca sanmayınkı buna ramen busene sampıyon olabıleceksınız ılk acı hezımetı ılk once mılandan sonrada ALI SAMI YEN de bızden alıcaksınız sızın kaderınız bu

crespo
08 11 2005, 18:00
12 haftadir fener hakkinda konusan sissiniz...cunku yapilabilecek baska bir sey yok...ligin namalup takimiyiz ne saibesi...sunu ben kabul ediyorum...galatasarayin lobisi daha etkili o yuzden tek isiniz konusmak....birde saibe hakkinda en son konusacak olanlar sissiniz!!!sizin devriniz gecmis cok fazla cirpinmaya gerek yok...tromso yu eleyin ondan sonra salke ile oynarsiniz...ee birde tabi sampiyonlar ligine katilmis olmak lazim...

brbr
08 11 2005, 18:00
bızım bazı zorluklar cektıımız dorudur ama bız GALATASARAY kulturuyle yogrulduumuz ıcın bununla mucadele etmekten aslanlar gıbı gurur duyuyoruz.bızım anlı sanlı 100 yıllık kulubumuz sızınkı gıbı kısılerın elınde oyuncak olmus nereden geldıı bellı olmayan paralarla dıktatorluk seklınde yonetılen kısılerın kendı dusuncelerını bıle acıklamaktan korktugu daha dorusu sındırıldıgı daha lıgın 12 ıncı haftasın da tum turkıyenın aldıgı macların saıbesının tartısıldıgı bır utanc abıdesı (tabı anlayana) dııldır.kendı yonetıcınız bıle ezıklıkten fıkırlerını acıklıyamamakta ve adeta bır dereveylık gıbı yonetılen kulupten hıc bır oylama olmadan tek kelımeyle kovulmaktadır.sız fenerbahcenın cagdas taraftarlar tarafından desteklenen bır kulup olduunu mu sanıyosunuz yazık fenerbahce azız yıldırımın parayla hukmettıı oyuncaadır.kısa zamanda herkes gorecek ve sahıd olacakkı GALATASARAYIMIZ (BIZIM GALATASARAYIMIZ) sampıyonluklardan sampıyonluklara kosacak ve avrupa lıglerınde turkıyenın gururu olmaya devam edecektır.sen bence daha fazla konusma ortalıı bos bulup desteksız sallama senın o kadrosu ıyı dedıın mılanı bız hem san sıroda hemde ALI SAMI YEN de yendık sen anca son dakkada gol yedık son dakkaya kadar basabastı dıye avunursun GALATASARAY salkeyle su halıyle 10 mac yapsa 9 unu kazanır sızın avrupa hakkında konusmaya hakkınız yok ayrıca senın heınz ılıc dedıın adamlar nobreye 5 basar nobre hayatında mıllı takım yuzumu gormus kacırdıı gollerle kalıtesı de ortada zaten sen ıstedıın kadar kendını zorla mılandan 6 yedıkten bızede ALI SAMI YEN de eslık vazıfenızı yerıne getırdıkten sonra ıstesende konusamıcaksın

crespo
09 11 2005, 18:00
ahmet cakar in yorumumu...neymis yorumu?
birde siz turkiye ligini niye begenmezsiniz bu ilginc gelir bana...turkiye ligi sampiyonu yada ikincisi olmadan sampiyonlar ligine gidilmiyor biliyosun degilmi?madem turkiye ligindeki takimlar siradan,siz 3 senedir neden sampiyon olamiyorsunuz yada 4 kere ustuste sampiyon oldugunuz senelerdeki takimlar mi daha gucluydu yada zayifti?her takim icin turkiye ligi sampiyonlugu en buyuk basaridir...(tabi turkiye ligindeki)
ama anliyorum seni mesela fener simdi uefa da oynasa kesin alirdi kupayi cunku siradan takimlar var :) senin mantigina gore boyle olmasi lazim...
birde cincon macinda yenilsek ne olacak ki?bu sene fener yine en buyuk sampiyonluk adayi bir yenilgiyle tepetaklak gidecegini sanmiyorum...ama gorecez bakalim

brbr
sen ahmet cakarın onun bunun yorumlarını yaz sevın kendın bısey ureteme o namaluplugunuz tek dıleım gs macına kadar devam eder sonucuda hep beraber goruruz acaba cok merak edıorum ne basarınız varda bızım devrımız kapanmıs sızınkı acılmıs sız kendı kendınıze lıgde sıradan takımları yenın sevının

KYMNOTIZE
Geçmişiyle yaşayanlar gelecegiyle yüzleşemez

AHMET ÇAKAR ında dediği gibi

gs ts bjk ninde tek sorunu,yönetimlerini istifaya davet etmelerinin ana nedeni biliçaltında yatan FB neden bu kadar büyüdü neden bu kadar başarılar sorununun kıskançlıgıdır

ERGUN GURSOY:

FB bizi her kulvarda ezdi geçti bu hem bizim hem de taraftarlarımızın sinir sistemini acayi bozdu

bakın itiraf ettiler bile,suc bizim değil her zaman tek büyüktük tek büyük olarak kalacagız

FENERBAHCE EN BÜYÜKTÜR KİMSEYLE İTTİFAK YAPMAZ - AZİZ YILDIRIM...

onlymurty
Kahrolsun PKK Kahrolsun Fe5es ve bolucu taraftarlari

ps critical reasoning sorusu gibi degilmi

which of the following assumption if true *absolutely true* does the author made

koykuncbiycanavay
10 11 2005, 18:00
onurrasım fakir ama gururlu delikanlım

Aziz yıldırım yönetimini başarısız bulman için mantıklı sebepler bulman lazım. Ayrıca iddialarını da kanıtlaman lazım. Tüm şubelerde başarılıyız ve hedefimiz şampiyonluk, şampiyon olamadığımız branşlarda bile hiç olmazsa zirvedeyiz (bazıları gibi yüzüncü yıl hediyesi olarak küme düşmüyoruz). Demek ki sportif anlamda başarılıyız ki bunda yönetimin de payı tartışılmaz. Tesisleşme dersen, Türkiyede en önemli atılımları biz başlattık ve biz devam ettiriyoruz. Stadyumumuz, antrenman sahalarımız, diğer branşlar için yapılan yerler vs. bunu medyada bile inkar edebilen yok. Mali açıdan da Türkiyenin en büyük kulübüyüz. 2010da hedeflediğimiz 100 milyon dolarlık bütçeyi 2004te gerçekleştirdik. 2010 hedefi çıktı 200 milyon dolar bütçeye, onu da bir iki seneye yakalarız. önce Celal Doğan dedi ki, 10 sene sonra tek Fenerbahçe ayakta kalır herkes gider. Sonra da sizin asbaşkanınız, Ergun Gursoy dedi ki Fenerbahçe bizi her alanda geçti, bu da sinirlerimizi altust etti. Yani objektif bakan herkes farkı yakalayabiliyor.

Aziz Başkan Mafyaymış, Kulübü kendisi yönetiyormuş, Kara paraymış vs gibi martavallar okumayı bırakın. İspat edemediğiniz şeyleri uydurmaktan rahatsızlık duymuyor musunuz? kara parayla yönetiliyor dediğin kulüp bir şirkettir ve biraz işletme bilgin varsa biliyorsundur; şirketler her türlü girişi çıkışı kaydederler ve buna mukabil vergilerini öderler. Hele ki futbol kulüpleri gibi gözönünde olan şirketler, sürekli teftiş altındadır. Ayrıca Fenerbahçe en çok vergi veren spor kulübüdür, kara para olsa nereye kaydediyorsun, nasıl vergisini veriyorsun? hem sadece geçen galatasaray maçından önce feneriumların 2 milyon dolar ciro yaptığını (1 günde) söylememe gerek yok sanırım. Siz hala kendinizi kandırın. Karaparadır yoksa nasıl bu kadar zengin olsunlar ki??!

galatasarayı (sizin galatasarayınızı) (eziklerin galatasarayını) bu sene ligde göreceğiz. Zamanında milanı yendiniz demek, su anda da schalkeyı yenersiniz demek. Hmmmm Tromsoyu elemiş olsaydınız bir parça adam yerine koyar cevap vermeye çalışırdım ama maalesef :D 15 tane balıkçı 2 tane tayfa 1 tane kaptandan oluşan takıma elendiniz. hem de adamları yenemeden. Ben olsam susardım daha fazla rezil olmamak adına.

Heinz ve İliçin Nobreye beş basması için 5 tane sebep söyler misin bana? Yaw tamam Nobre Adrianoyu Ronaldoyu kesemiyor, Milli takıma çağrılmıyor. Heinz ile İliç galatasarayın 11ine ya giremiyor ya zarzor giriyor :D hem son flas transferimiz Anelka ve Appiahtır. Onlarla kıyaslama yapsana :) Bu arada Heinz ile iliçi göndermeyi düşünüyor muşsunuz. :) bıraksaydınız yaw daha karpuz keseceydik. :D

Şu anda 3 puan önünüzdeyiz. sizin maça kadar namağlup çıkarsak ki öyle olacak, sizden 3 puan önde çıkacaz. Size yenilsek ne olur? puanlar eşitlenir averajla da olsa yine önünüzde oluruz. 1-2 haftaya kadar da yine açarız arayı. Ama ya sizi yenersek? :D o zaman bakalım yönetim mi kalıyor, gerets mi, yoksa taraftar mı?

Sana tavsiyem aç gazeteleri oku. Riva arazisinde 40 milyon dolarlık haciz borcu var yazıyor. Divan kurulunda üyeler galatasarayın bitiş noktasına geldiğinden şikayet ediyor. Kulübün hisseleri, 1 tane galatasaraylı üyenin elinde dolaşıyor. Şansınıza adam vefakar biri olmasa, kulübün ipini çekebilirdi. Song Hakan Şükür birbirine giriyor, yabancı oyuncular para alamadıkları için isyan ediyor gitmek istiyor. He tabi satılmış medya, yalancı medya. Ama ya gerçekse yazdıkları?

siz asılsız iddialarınıza devam edin. Biz somut örnekler veriyoruz siz schalkeyle 10 maç yapsak 65ini kazanırdık, milanı yenmiştik biz, 100 yıllık kulübüz, vs... ona bakarsan beşiktaş 102 yıllık kulüp, ne olacak şimdi? galatasaray batıyor açın gözünüzü artık, kral çıplak yaw hem de çırılçıplak!!!

koykuncbiycanavay
yahu ben milanla maç yapacam, ligde durumum zaten iyi düşünmeme gerek yok, hesabım avrupayla ilgili, kim ne etsin galatasaray kaymakamını?

büyüdükçe büyük düşünüyoruz biz. ne 1 maçla dünya şampiyonu oluruz, ne de dünyaları kaybederiz. Tabii ki en büyük dileğimiz samiyende galatayı yenmek ama şampiyonluk yolunda pek de sorun olmayacaktır kaybetsek bile.

He eğer bana Fenerbahçe galatasaray takımları arasındaki ezeli rekabetten bahsedersen, git istatistiklere bak derim. 5 yıl üstüste bizi aralıksız yenseniz daha eşitliği sağlayamazsınız.

Biz zamanında Kötü takımlara yenilirdik ama şu anda en güçlü kulüplerle kafa tutuyoruz. Siz zamanında en güçlü kulüplere kafa tutuyordunuz ama şu anda Tromso Balıkçılar odası spor kulübüne eleniyorsunuz. Farkı anlayabilmen için daha fazla açıklamaya gerek var mı? Biz eksiden artıya gidiyoruz, sizin nereye gittiğinizi kimse kestiremiyor.

Demek samiyende bizi yenebileceginizi söylüyorsun. Aferin, şimdi büyük takımın büyük taraftarı oldun. ödül olarak ne istersin? meyve sepeti?

brbr
sizin ezikliiiniz burdan gelio işte bi taneniz cıkıpta gs ui samiyende yeneriz diyemiyo ama ben simdiden soluyorum aslanlar gıbı sizi eze eze yenicez ve bakalım o mactan sora fenerın halı ne olacak cok merak edıorum ayrıca donup dolasıp bana aynı selerı soletmeyın lıgde nası sampıyon olduunuz ortada neyse bı tromsoyu dılınıze dolamıssınız cunku baska bı ornek yok fenerın tarıhı ıse bole orneklerle dolu 3. kumedekı takımlara bıle yenıldıınızı forması olmayan ucakla gelemıyecek durumda olan takımlara bıle elendıınızı unutmayın samıyende gorusmek uzere

brbr
11 11 2005, 18:00
hangı buyuk takımla avrupada yarısıyomussunuz cok merak ettım sonuncu dıılmısınız sampıyonlar lıgınde neyın yarısı adamlar sızı averaj takımı olarak goruyo sız kendı kendınıze 1 mac alıp gelın guvey oluosunuz yoksa bız baska bı sey mı seyredıoz
NE SINEMA NE TIYATRO NEDE ALEMDE BIR GECE EN BUYUK EGLENCE fenerbahce

koykuncbiycanavay
12 11 2005, 18:00
bizim 4 puan aldığımız yerde milanın 5 lider psv ki 3-0 yendiğimiz takımdır, 7 puanı var. Daha önümüzde iki maç var, gün ola harman ola. eğer tromso gibi bir takımı ıkı macta da yenemeyip elenseydik haklıydın ama devler liginde kendi grubumuzda en çok gol atan iki takımdan biriyiz. :) kıskanıyorsunuz değil mi :) siz batarken biz sefa sürüyoruz. çatlayın :D

koykuncbiycanavay
bir söz vardır ne kadar iyi anlatırsan anlat, ne kadar derin anlatırsan anlat anlattıkların, karsındakinin anlayabildiğ kadardır.

hiçkimseyi zeka seviyesinden veya özüründen dolayı küçük görmeyiz. Hatayı yine kendimizde ararız ve cresponun dediğini yineleriz kalan 2 maç var ve hersey o zaman belli olacak hersey.

Senin zeka seviyenle düşünürsek şu anda süper ligde şampiyon fener onurcuğum :D

crespo
4 puan ve son 2 mac var diyor dikkat edersen...yani o 10,8,7,4 olabilir son maclar sonunda...anladinmi?

brbr
yazık senın gıbı zekaya 4 puanı varda neye var uefaya mı gıtcen yoksa bı ust tura mı cıkcan ıstersen 1004 puanın olsun senın ustundekı adam 1005 olduktan sen sonuncu olduktan sora bos beles konusursun anca

KYMNOTIZE
13 11 2005, 18:00
ergun gursoy gibi sinir sistemi bozulanlar bannağ kaldırsın :D

koykuncbiycanavay
14 11 2005, 18:00
:D elle atılan goller penaltılar eee? 9 puanımız silinsin demek, o da tamam :D başka hayalin var mı? canlar, siz Tromsoyu yenemeyip, bizim Schalke04 takımına yenilmemize mi laf söyleyeceksiniz? Onur, PSVyi mi yeneceksiniz demişsin de unutmuşsun, o PSVyi biz 3ledik Kadıköyde, şimdi gidip bir de pasta cilasını sürecez ;) siz de Tromsoyu yenersiniz artık. Ama pardon ya, onlar sizi elemişti :D artık çok geç. Neyse Mersin İdman yurdu var, acınızı onlardan çıkarırsınız rahatlarsınız. Bu arada siz bizi bırakın, borçlarınızı ödeyin yoksa biteceksiniz... :D

crespo
hic iki tarafli dusunmuyorsunuz...her macin 3 sonucu vardir...eger fener gidip milanida psv yide yenerse...burada ettigin laflarin hepsini yemis olursun...boyle birsey olursa cok merak ediyorum ne laf bulacaksiniz (atasozu:meyve veren agac taslanir)
birde beles penalti demissiniz...bu konuya istersen hic girme :) 98. dklarda utanmadan attiginiz penaltilarla kac puan topladiniz...
hakan sukur un sirf 12 tane penalti golu vardiki, 6alatasaray o sene 21 tane penalti atmis(mac lar kritik olunca yemiyordu penalti atmak o yuzden hagi atiyordu).

brbr
sız yanı mılanıda psv yıde yenıceksınız valla cok yazık sız hakkaten baska bı dunyada yasıyosunuz ben bunu anladım sıze daa solıcek lafım yok fener mılanı yener psv yıde yener soracıkar celsıyıde yener arada barcelona real madrıd sıradan gecırır butun kupaları alır tabı bunlar umıt ozatın solkanattan sag ayak dısıyla yaptıı ortalarla olur dımı evet bravo

brbr
sen ne kadar bı tarafından yazmaya heveslı bı ınsanmısın . ultraslanın sıtesınde nerde bole bısey var senın ısın gucun yok oturup boyle senaryolarmı uretıosun kadronuz cok duzgunde gorduk mıllı takımıda ne hale getırdıınızı

onlymurty
onurras bırak su ezikleri yaw adamlar elle gol atıyo beles penaltılarla 3 puan dileniyo sonra burada kalkmıs artistik yapıyolar bi seylerin biseylerini zaten schalke macı ortaya koydu sil bu ser yavrularından 9 puanı bak bakalım böyle konusabiliyorlar mı. Senden ricam istedikleri kadar bagrınsınlar havlayan köpek ısırmaz derler. TEK BÜYÜK GALATASARAYIMIZI YIKMAK İSTEYENLERİN SONLARI CEHENNEM OLACAKTIR buda böyle bilinsin. Delikanlılık, seref, haysiyet, onur, yürek, bizde kalsın kardeşim bize sidik kulvarımız olmayan tartısmalar içine girmek değil ULTRASLAN KARDESLİĞİMİZİ devam ettirmek yakısır.

excalibor
herkese selam....
FENERBAHÇEnin her alanda GALATASARAYı geçtiğini kendi gölge başkanlarının bile itiraf etmesiyle geride kalanlara konuşacak pek bir şey kalmadığı kanaatindeyim..ama yinede bu konuda bir kaç kelam etmedende geçemeyeceğim..şu anda türkiyedeki büyük takımlardan gs-bjk-ts yönetimlerinde ve özellikle takım kadrolarında bazı zaafların olduğu öncelikle bu takımların taraftarlarıncada bilinmektedir..

Dışarıya karşı her ne denirse densin kendi aralarındaki konuşmalarda özellikle internetteki forumlarda fenerbahçe nin her alanda üstün olduğu itiraf edilmektedir aslında... yukarıda bunun yüzlerce sebebi sayılmış ben tekrar o konulara girmeyeceğim.. ama burda benim üstünde durmak istediğim konu bambaşka...

özellikle ultraslan.com adlı internet sitesinde sırf fenerbahçeli olduğu için başbakana ağza alınmayacak küfürler edilmekte ve tüm galatasaraylılara tayyip erdoğana bir daha oy atmamaları söylenmekte ve bundan sonraki seçimlerde oy verecekleri insanın mutlaka tuttuğu takımada bakıp eğer galatasaraylıysa oy verilmesi istenmektedir...kısaca bütün oylar galatasaraylılara denilmektedir.. bu son derece yanlış tutum fenerbahçe ezikliğinin ve spora siyaset katmanın zirvesidir bence...aslında bu bir siyasetçiye veya bir insana sadece galatasaraylı olduğu için sempati beslendiğininde bir itirafıdır...

bu fenerbahçe ezikliğini görünce benim aklıma bir başka galatasaraylı ünlü geldi..abdullah öcalan...acaba galatasaraylı ezikler galatasaraylı olduğu için abdullah öcalana da sempati besliyorlarmı...veya yarın öbürgün bu cani veya bu caninin adamları seçimlere girerse bütün oylar galatasaraylılara diyen ezikler oylarını gönül rahatlığı ile galatasaralı olduğu için bu adama atarlarmı...ne yazıkki bu ezikliğin gs lileri ***ürdüğü istikamet budur...

excalibor
15 11 2005, 18:00
<< sen ne kadar bı tarafından yazmaya heveslı bı ınsanmısın . ultraslanın sıtesınde nerde bole bısey var senın ısın gucun yok oturup boyle senaryolarmı uretıosun kadronuz cok duzgunde gorduk mıllı takımıda ne hale getırdıınızı ]]bak ezik dostum....aşağıdaki linke tıkla ve kendi gözlerinle gör yazılanları...

http://www.ultraslan.org/ultraslanforum/viewtopic.php?t=26947&postdays=0&postorder=asc&start=105

ve bundan sonrada bilip bilmeden konuşup rezil olma....

KYMNOTIZE
16 11 2005, 18:00
işte kapak böyle takılır,tam rezillik :D

onlymurty
16 11 2005, 18:00
komoyoşkomusdur nedir o nickteki arkadas sen rüyanda görürmüsün acaba UEFA KUPASINI sana 3-5 cakan adamları biz 11 macta nagmaglup olduk siz gidin anca kadıköydeki öküze forma giydirin alırsınız kupayı o zaman ................

excalibor
17 11 2005, 18:00
az önce başka bir soru için yazdıklarımı buradada tekrarlamam gerek sanırım....

bakın sevgili ezikler...gsnin uefa kupasını aldığı yıl asy de chelsea den 5 yemişti hatırlarsınız...o 5 yediğiniz maçtan sonra hanginiz bu takımın uefa kupasını alacağına inanıyordunuz..gs klüp olarak uefa kupası için o kadar hazırlıksız idiyki, kupayı aldıktan sonra kulüp bi türlü belini doğrultamadı ve mali açıdan sefilleri oynamaya başladı...
sevgili ezik dostlarım şuna emin olunki maddi olarak gs'nin başına gelenler örneğin bir ankaragücünün başına gelseydi ankaragücü parasızlıktan futbol şubesini kapatmıştı..ama gs'nin derin abileri taşıma suylada olsa değirmeni döndürdüler...gs madem avrupa takımı hadi alın 1 tane daha uefa kupasıda görelim...öyle 1.turda tromso denen köy takımına elenmekle avrupada büyük olunmuyor...
fenerbahçe için önemli olan başarıların devamlı olmasıdır ezik kardeşim...bir anda parlayıp sönme değil...eğer kendi sahasında chelsea den 5 yiyen bi takım uefa kupasını alıyorsa fenerbahçede alır...takma kafana...sen tromso maçındaki ezikliğinle şampiyonlar ligindeki fener maçlarında karşı takımı tutmaya devam et...belki ezikliğin hafifler....

brbr
18 11 2005, 18:00
mılan 6 - fb 0
gs 5 - fb 0 daha solımmı...

excalibor
18 11 2005, 18:00
verecek cevabı olmayan ve köşeye sıkışan her ezik kedi gibi miyavlamışsın...yakışır eziklere böyle küfür etmek...zaten elinizdende fenerbahçeye küfür etmek dışında hiç bir şey gelmiyor...ezildikçe eziliyorsunuz...

koykuncbiycanavay
19 11 2005, 18:00
peki dediğin skorlar olmazsa? hatta biz bu maçları veya bu maçlardan birini kazanırsak? o zaman ne diyeceksin?

crespo
19 11 2005, 18:00
maclari biz(Fenerbahce) kazanirsak mutlu olacak....

brbr
20 11 2005, 18:00
herkes kuruyemısını ıceceını alsın carsamba aksamı tv nın karsısına aılece kurulsun klasık fb senlıklerı var hemde en zevklı en eglencelı bolumuyle acaba sevcenkomu atacak yoksam kaka frıkıktenmı volkanı malub edecek yada gene ılk macda olduu gıbı ezık fb avrupa sahalarında gorulmemısı basarıp butun devansı calım yıyıp golmu yıyecek belkı bu sefer mılanlılar topu vucutlarının baska bolgelerıyle ıterek cızgıden gecırırler ne dersınız neyse turkıyenın ve tum dunyanın eglencesı fb bu carsambada gene bızı ve tum dunyadakı ınsanları eglendırecek allah su fb den razı olsun o da olmasa neyle eglenecez ısallah seneyede sampıyonlar lıgıne yada uefaya kalırda bızlerı bu eglenceden mahrum etmez

barisss
<< herkes kuruyemısını ıceceını alsın carsamba aksamı tv nın karsısına aılece kurulsun klasık fb senlıklerı var hemde en zevklı en eglencelı bolumuyle acaba sevcenkomu atacak yoksam kaka frıkıktenmı volkanı malub edecek yada gene ılk macda olduu gıbı ezık fb avrupa sahalarında gorulmemısı basarıp butun devansı calım yıyıp golmu yıyecek belkı bu sefer mılanlılar topu vucutlarının baska bolgelerıyle ıterek cızgıden gecırırler ne dersınız neyse turkıyenın ve tum dunyanın eglencesı fb bu carsambada gene bızı ve tum dunyadakı ınsanları eglendırecek allah su fb den razı olsun o da olmasa neyle eglenecez ısallah seneyede sampıyonlar lıgıne yada uefaya kalırda bızlerı bu eglenceden mahrum etmez ]]Bu soylediklerin olursa sayet, icip yatmadan once kina yaparsiniz kendinize.
Olmazsada, su yukarda soylenenleri oturup afiyetle yersiniz.

Ezikligin bukadarinada pes.

excalibor
onnuras tipik ezik davranışları sergiliyorsun....fenerbahçe kinin irinleşmiş ve sonunda hayaller görmeye başlamışsın...milan-fenerbahçe maçı oynandı ezik dostum...o maç 3-1 bitti...şimdi oynanacak maç fenerbahçe-milan maçı...
fenerbahçe nefretin hayatına yön vermeye başlamasın ezik dostum dikkat et...6S'yi seveni bende severim demeye başlarsan bir anda kendini dağlarda, kandilde bulursun...ezikte olsan yazıktır...

crespo
21 11 2005, 18:00
evet folderin ismini bir kez daha tekrarliyoruz

6alatasaraylı eziklerin FB kompleksi nerden geliyor

brbr
fb eglencesı bu aksam saat 21.45 de starda aman dıım kacırmayın yuzyılın eglencesı bıde havaalanına gıdıp adamları karsılamıslar vazıfelerını yerıne getırmek ıcın hazır mac saatını beklıolar yasasın fb eglencelerı

onlymurty
excalibor mudur nedir susmadım kardeşim senin yıllardır cok iyi tanıdıgın birisiyle işim vardı ben sana gösterirdimde susmanın ne demek oldugunu dua et ki otistik bir insansın

crespo
25 11 2005, 18:00
o yuzden dedim zaten bir kez daha hatirlatayim folderin ismini

KYMNOTIZE
25 11 2005, 18:00
<< evet folderin ismini bir kez daha tekrarliyoruz
6alatasaraylı eziklerin FB kompleksi nerden geliyor ]]

Buradaki ezikler herseyi açıklamıyormu :D

MercaN9
26 11 2005, 18:00
yaf arkadaslar farkettiniz mi bilmiorum ama Nobre golu attiktan sonra bizim taraftarlar BurasI kadIkoy burdan cIkIs yok die bagirdilar :D
ehuehue cok guldum ya dalganInda bukadarI :D :D :D

crespo
27 11 2005, 18:00
evet farkettim...son dakikalarda da sami yen sustu bizi dinliyor diye bagirdilar...heryerdeyiz!!

KYMNOTIZE
resmen jon benjamin gectik :D

maç basından sonuna kadar hep bizim taraftarların sesi duyuldu, ben gs li olsam bir daha sokaga bile çıkmam :D

Nobre arı gibi uçar Kanarya gibi sokar :cool:

MercaN9
<< resmen jon benjamin gectik :D
maç basından sonuna kadar hep bizim taraftarların sesi duyuldu, ben gs li olsam bir daha sokaga bile çıkmam :D
Nobre arı gibi uçar Kanarya gibi sokar :cool: ]]

ehehe :D :D :D

speedking
iyi mac oldu.
fb ye tebrikler

koykuncbiycanavay
28 11 2005, 18:00
yaw bizim savasan sahin uzun zamandir yok ortada. en son bana cevap yazmadan gitti :) insan gelip bir tebrik eder yaw :D

eger gelip mesaj yazarsa demekki burada yazilanlari takip ediyor ama okumakla yetiniyor :)

KYMNOTIZE
ben artık maytap gecmiyorum,yazıktır acımaya başladım eziklere

lütfen sizde gecmeyin :D

kaybolmayan rakip istiyoruz :D :D :D

KYMNOTIZE
:D :D :D

koykuncbiycanavay
06 12 2005, 18:00
belli ki 10 gun onceki macın acısı hala sıcak. evet bızden buyuksunuz, ligde bize yenildiniz, 4 puan altımızdasınız, bizim kadar sampiyonlugunuz yok, bizim kadar paranız yok, bizim kadar tesisleriniz yok ama bizden buyuksunuz.... harbı buyuksunuz

koykuncbiycanavay
yayla kupasını da siz bizden fazla almıştınız...diyorum ya buyuksunuz.

ikili maçlara bak kim ezici farkla önde onu söyle, Türkiye liginde en çok şampiyon olan takımı zaten kendin söyledin. Avrupada bizden başarılısınız ama aldığınız bir kupayla mı bizden daha başarılısınız? eğer aldığınız kupada avrupada üst turlara çıksaydınız, ve avrupada kalıcı olsaydınız yine eyvallah derdik ama baksana avrupanın en önemli kupalarından birini alıyorsun ama sonra avrupa kupalarına katılamıyorsun, şampiyonlar ligine gidemiyorsun, balıkçılar hali birliğini yenemeden eleniyorsunuz! sizin büyüklük anlayışınız buysa evet siz buyuksunuz.

benim tanıdığım güney amerikalıların çoğu feneri biliyor ve destekliyor. özellikle brezilyalılar. şimdi bu bizi daha büyük bir kulüp mü yaptı?

bir de anlamamışsın, para değildir büyük yapan, para büyük olmaya giden yolda kullanılan bir araçtır. Sen dersin Aziz babanın parası, ben derim Fenerin parası. E farkı yok tabı, Aziz Baba demek Fener demek ;)

Sadece burayı değil her yeri Fenerliler basmış yarabbim :D

10 gün önce bize yenilip de hala büyüklükten mi söz ediyorsun? nedense bu büyüklük yenildikten 10 gün sonra PSV mağlubiyetimizden sonra söylenmeye başladı. Delikanlı olsaydın yenildikten hemen sonra deseydin, biz daha büyüğüz yenilsek bile. inandırıcı olmazdı ama en azından samimi olabilirdi...

koykuncbiycanavay
birincisi kendi kompleksini belirtmişsin Ayrıca sen nerden biliyorsun benim Türkiye'de olduğumu? Yurt dışında olmak marifetmiş gibi de konuşma.
diyerekten.

Crespo sana sadece yurtdışındaki Fenerbahçe derneklerinden bahsetmiş. Ama sen bunu yurtdışına çıkmak bir marifettir olarak algılıyorsan biz birşey demiyelim, sadece kalitenin altını çizelim.

E avrupada o kadar başarılı ve büyük kulüptünüz ( -di li geçmiş zaman var çünkü geçmişte kaldı o, ve o geçmişteki başarınızı da kabul ediyoruz) şu anda neden başarısızsınız? daha önemlisi neden bunu kabul etmiyorsunuz?

Senin çevrendekiler demek Feneri bilmiyorlar. Senin çevrendekiler dünya futbol otoriteleri sanırım. Benim çevremdekiler de Fenerbahçeyi biliyorlar. Hatta maç seyretmeye geliyorlar, tek gittiğimde kızıyorlar çağırmadım diye. Bu mudur büyüklük anlayışı?

Eğer Amerikadaysan Türkiyenin coğrafi yerini bile bilmeyen insanlar var! bu Türkiyeyi daha kötü bir ülke mi yapıyor? bilseler daha mı iyi bir ülke olacağız? insanların ilgisizliklerini veya cahilliklerini büyüklük veya küçüklük olarak değerlendirmek kalite alayışı konusunda iyi bir gösterge olsa gerek. burada kalitenin altını bir kere daha çizelim...

koçum diye hitabını ise galatasaraylı olmana veriyor ve detaylara hiç girmiyorum ama kalitenin altını çiziyorum bir kere daha...

Avrupa sizin işiniz. Kesinlikle doğru söylüyorsun ama nedense bu seneki işinizi taşeron takıma vermişsiniz :) balıkçılar hali birliği ihaleyi almış sizden.

Son olarak şu cümlelerinde ne anlatmaya çalışsın bir anlatsan çok sevinecem, hani biz anlayamadık sen anladıysan bize anlat bir zahmet. Anlamadıysan salla gitsin...

Avrupa'da Aziz Baba'nın paralı sökmüyor koçummmm... Türk hakem de yönetmiyor Türk maçlarını koçummmm..... hahaha

Türk hakem de yönetmiyo Türk maçlarını.... hmmmm kalitenin altını son kez çizecem ama altını deldik kalitenin çize çize...

Büyüklük ne parayla olur ne alınan kupayla. istikrardır büyüklüğün en önemli göstergesi. Ha sana göre 5 yıl önce alınan kupaysa büyüklük, büyüksünüz tabii ki, sizin anlayışınızda ama.

crespo
sen gelecegi gorebiliyormusun?nerden biliyorsun fenerin kupa alamayacagini?

birde oradaki brezilyalilar halt etmisde sana sunu soyleyim dunyanin her yerinde cok aktif calisan yuzlerce fenerbahce dernekleri var...sen bir yurtdisina cikta gore bakalim...hatta yurtdisina cikma internetteki futbol forumlarina bir gozat bakalim turkiye denilince futbolda akla kim geliyor...ben la deyim...arkadaslarim arayip soruyor fenerbahce maci ne oldu diye (arkadaslar yabanci turk degil amerikan,arap,italyan,meksikali,hispanic v.s.)...siz akla 5 sene once geliyordunuz artik degil
evet turkiyede sampiyonlar ligine en fazla katilan takim sizsiniz 9 kere katildiniz...soyle bir arastir bakalim sampiyonlar ligine 9 kere katilipda kupayi alamayan tek takim kim....bir kere ceyrek final bir kerede 2. tur...bumu basari?uefa yi aldiginiz sene bile son anda 3. olup gittiniz...
birde 96 da fenerin kazandigi puanlarla bir sonraki sene tr den 2 takim katilmaya baslamisti CL ye bunuda unutma...Bu laflari neden 10 gun once edemiyordunuz da simdi ediyorsunuz o da diger ilginc bir nokta...kalite standartlarini dusurmeyelim

memo13
en azından avrupada 0 çekmedik Türkiyeyi hiç bir zaman rezil etmedik.

kral biziz, kral Cimbom. Amerikada dahi feneri bilen daha 1 kişiye rastlamdım, tabi Türk olmayanlardan bahsediyorum.
Galatasarayı bütün futbolla ilgilenenler biliyor.

Kestaneler sizi. Her zaman biz büyüğüz.

memo13
<< belli ki 10 gun onceki macın acısı hala sıcak. evet bızden buyuksunuz, ligde bize yenildiniz, 4 puan altımızdasınız, bizim kadar sampiyonlugunuz yok, bizim kadar paranız yok, bizim kadar tesisleriniz yok ama bizden buyuksunuz.... harbı buyuksunuz ]]

ne alakası var parayla şimdi? Sizin bizden 1 fazla şampiyonluğunuz var bizim sizden belki 5-10 tane fazla Türkiye kupamız var.
Cimbom daha fazla kupa almıştır.
Bu sezon sizden 4 puan alttayız diye de 100 yıllık tarihimiz de sizden kötü olcak değiliz.
UEFA ve SUPER CUP ]]] Tesisler + Aziz Baba'nın parası

Dünyaca ünlü Türkiye'nin tek takımı biz olduğumuza göre biz en büyüğüz.

fenerliler basmış burayı yarabbim.

memo13
valla senin kucumsedigin ve sadece Avrupada bir kupa aldiniz dedigin, heralde sizin hayalinizde bile goremiyeceginiz kupa.

Ayrica senin ordaki Brezilyalilar halt yemis. Turkiye denince futbolda akla biz geliriz bunu anla.

Bizim basarilarimiz arasinda Sampiyonlar ligine en cok katilan takimlardan biri de olmak var, yani dedigin gibi bir yil sampiyon olup diger yil katilmamak gibi bir durum yok.
Milan bile Istanbul'a bizimle oynamaya gelirken korkardi, simdi gule oynaya gelip gidiyor.

En son Sampiyonlar Ligine 3 takimla katilma ihtimalimiz dogmustu bizim zamanimizda,
size biraktik sampiyon bile eleme oynuyacak duruma geldi.

Siz istediginiz kadar laf edin, en buyuk ve kalite her zaman biziz. Burda kalitenin altini cizmek istiyorum...

memo13
<< sen gelecegi gorebiliyormusun?nerden biliyorsun fenerin kupa alamayacagini?

birde oradaki brezilyalilar halt etmisde sana sunu soyleyim dunyanin her yerinde cok aktif calisan yuzlerce fenerbahce dernekleri var...sen bir yurtdisina cikta gore bakalim...hatta yurtdisina cikma internetteki futbol forumlarina bir gozat bakalim turkiye denilince futbolda akla kim geliyor...ben la deyim...arkadaslarim arayip soruyor fenerbahce maci ne oldu diye (arkadaslar yabanci turk degil amerikan,arap,italyan,meksikali,hispanic v.s.)...siz akla 5 sene once geliyordunuz artik degil
evet turkiyede sampiyonlar ligine en fazla katilan takim sizsiniz 9 kere katildiniz...soyle bir arastir bakalim sampiyonlar ligine 9 kere katilipda kupayi alamayan tek takim kim....bir kere ceyrek final bir kerede 2. tur...bumu basari?uefa yi aldiginiz sene bile son anda 3. olup gittiniz...
birde 96 da fenerin kazandigi puanlarla bir sonraki sene tr den 2 takim katilmaya baslamisti CL ye bunuda unutma...Bu laflari neden 10 gun once edemiyordunuz da simdi ediyorsunuz o da diger ilginc bir nokta...kalite standartlarini dusurmeyelim ]]
10 gün önce ben burda yoktum ondan. Ayrıca sen nerden biliyorsun benim Türkiye'de olduğumu? Yurt dışında olmak marifetmiş gibi de konuşma.

Burada kime sorduysam kimse bilmiyor FByi kusura bakma koçum. Hiç de kendinizi avutmayın.

Niye katılıp şampiyon olamadınız diceğine, senin takımın da o kadar katılsaydı görseydik. Sanırım Porto var o kadar katılıp şampiyon olamayan bu arada.
UEFA'yı da çok hafife alır gibi konuşmalarınız var sizin fenerlilerin. Siz değil UEFA bir daha YaYLa kupasını bile alamazsınız. Avrupa'da Aziz Baba'nın paralı sökmüyor koçummmm... Türk hakem de yönetmiyor Türk maçlarını koçummmm..... hahaha

Avrupa bizim işimiz

memo13
^^^^Fenerlilerle muhatap olunmaz^^^^ Adamı delirtirler^^^^

ilk üç beş satırına cvp verecem sadece: öyle birşey yapacak dünyada son insanımdır belkide. benim değil onun yazdığını daha dikkatli okumanı öneririm koçum.
sen dua et koçum diyorum, ayıp olmasın diye, yoksa anam da diyorum genellikle ;)

kal sağlıcakla.

memo13
<< birincisi kendi kompleksini belirtmişsin Ayrıca sen nerden biliyorsun benim Türkiye'de olduğumu? Yurt dışında olmak marifetmiş gibi de konuşma.

diyerekten.
Crespo sana sadece yurtdışındaki Fenerbahçe derneklerinden bahsetmiş. Ama sen bunu yurtdışına çıkmak bir marifettir olarak algılıyorsan biz birşey demiyelim, sadece kalitenin altını çizelim.
E avrupada o kadar başarılı ve büyük kulüptünüz ( -di li geçmiş zaman var çünkü geçmişte kaldı o, ve o geçmişteki başarınızı da kabul ediyoruz) şu anda neden başarısızsınız? daha önemlisi neden bunu kabul etmiyorsunuz?

Senin çevrendekiler demek Feneri bilmiyorlar. Senin çevrendekiler dünya futbol otoriteleri sanırım. Benim çevremdekiler de Fenerbahçeyi biliyorlar. Hatta maç seyretmeye geliyorlar, tek gittiğimde kızıyorlar çağırmadım diye. Bu mudur büyüklük anlayışı?
Eğer Amerikadaysan Türkiyenin coğrafi yerini bile bilmeyen insanlar var! bu Türkiyeyi daha kötü bir ülke mi yapıyor? bilseler daha mı iyi bir ülke olacağız? insanların ilgisizliklerini veya cahilliklerini büyüklük veya küçüklük olarak değerlendirmek kalite alayışı konusunda iyi bir gösterge olsa gerek. burada kalitenin altını bir kere daha çizelim...
koçum diye hitabını ise galatasaraylı olmana veriyor ve detaylara hiç girmiyorum ama kalitenin altını çiziyorum bir kere daha...
Avrupa sizin işiniz. Kesinlikle doğru söylüyorsun ama nedense bu seneki işinizi taşeron takıma vermişsiniz :) balıkçılar hali birliği ihaleyi almış sizden.

Son olarak şu cümlelerinde ne anlatmaya çalışsın bir anlatsan çok sevinecem, hani biz anlayamadık sen anladıysan bize anlat bir zahmet. Anlamadıysan salla gitsin...
Avrupa'da Aziz Baba'nın paralı sökmüyor koçummmm... Türk hakem de yönetmiyor Türk maçlarını koçummmm..... hahaha
Türk hakem de yönetmiyo Türk maçlarını.... hmmmm kalitenin altını son kez çizecem ama altını deldik kalitenin çize çize...

Büyüklük ne parayla olur ne alınan kupayla. istikrardır büyüklüğün en önemli göstergesi. Ha sana göre 5 yıl önce alınan kupaysa büyüklük, büyüksünüz tabii ki, sizin anlayışınızda ama. ]]

şimdi bütün cevabını okudum demin ilk 5 satırdan sonra bırakmıştım.
kalitenin altını çok çizmişin dikkat et kalite de seni bir gün çizmesin koçum, dikkatli ol aman haa...(Avrupa'da Türk hakem yok, Fener de yok. Senin Fener'i bilen gavurları ***ürelim hakem yapalım, biraz da para veririz, al sana başarı, aynı TR'deki gibi anam)

koykuncbiycanavay
07 12 2005, 18:00
yaw 2 tane mesaj yazmışsın ama iki mesajında da benim yazdıklarıma bir cevap bulamadım ben. :) sadece kalitenin altını çizme seni birgün çizer demişsin. :D o sadece bir espriydi, ciddi kısımlara cevap yazmanı beklerdim ama belki de çok şey bekliyorum senden.

Demek anam da dersin. Anamdan kastın nedir? ki koçum diyorum kıyak geçiyorum, Anam da diyebilirdim sana tadında bir açıklama yapmışsın.

Türk Hakemleri diyerekten kendi acizliğinizi ortaya koymayın. 93. dakikada faul yaparak attığınız golle A.gücünü yendiniz. o zaman hakeme laf söylemediniz, hayırdır?

Ayrıca 4 sene üstüste şampiyon olurken, ve bu arada 98. dakikada verilen yalan penaltıları, Haginin hakemi tartaklamasından sonra o hakemin bir daha gs maclarına verilmemesi, Hakan şükürün attığı penaltı gollerin çokluğuyla gol kralı oluşunu da biliyoruz. o zamanlar hakemler kraldı da şimdi mi tuh kaka oldu bu hakemler. Adaleti sadece siz muhtac oldugunuzda mı isteyeceksiniz?

Hakemlere laf atacagınıza, Necati Hakan Ümit Karan arasındaki anlaşmazlığı anlatın. Song ile gerets arasında yaşanan gerginliği anlatın. Yıldız diye aldığınız ama 18e ancak giren oyuncuyu anlatın, oyuncuların para alamadığını yazın, taraftarın bu sezon başından beri yönetimi istifaya çağırdığını yazın, yönetimin taraftara beş para vermediğini yazın, bu kadar peşkeş çekilen arsaya stada rağmen hala batmakta olduğunuzu yazın... yazın yazabildiğiniz kadar. Ama doğru bu kadar yazmak yerine iki cümleyle Turk hakem böyle demek en kolayı.

ya aslında onu bırak yazmayı sen, hatta herseyi bırak da sunu dinle sadece....

SAMIYEN SUSTU BIZI DINLIYOR!!!! (25000 kişiyi 1150 kişiyle susturduk)

koykuncbiycanavay
memocan

Aramızdaki farkları belirteyim sana.

Biz bizden başkasının sevgisine ihtiyaç duymayız. Çünkü biz insanların sevgisiyle değil, kendi sevgimizle büyüyen bir camiayız. Eğer bugüne kadar başkalarının sevgisinde kurtuluşu görseydik, şu anda bu kadar refah içinde bir kulüp olamazdık.

Biz bizden nefret edenlerle de çok meşgul olmuyoruz. Biz nefret eden kimseyle meşgul olmuyoruz. Başkaları gibi rakibimizden nefret etmekle uğraşacağımıza, kendi halimize bakıp nasıl gelişebiliriz diyoruz. Örnek istersen eğer, gs 4 sene şampiyon olduğunda, biz diğer kulüplerle pankart hazırlamak, ittifak kurmak yerine kendimize iyice baktık ve eksikleri düzelttik. O yüzden şu anda da çok iyi bir durumdayız.

Fenerbahçeden nefret edilmesinin bir sebebi olarak da benim gibi taraftarları göstermişsin. Ne oldu memocan, sen cevap veremediğin baş edemediğin adamdan nefret mi edersin? üzüldüm senin adına.

Fenerliler matematik öğrensin diyene kadar git Türkçeni geliştir memocan. Kimse matematik bilecek diye birşey yok, ama Türkiye vatandaşı olan adam Türkçeyi en azından doğru konuşup yazabilecek. Hızlı yazım hatalarını kastetmiyorum ayrıca haberin olsun.

ayrıca bazı şeyleri de ya araştır öyle yaz ya da bilmeden yazma. Hristiyanların sayısı 2.1 milyar, yani 3 milyar değil. Ayrıca sporla da ABDyi Arabistanı, İslamiyet ve Hristiyanlığı da karıştırdın ya seni tebrik ediyorum memocan.

Memocan sen hangi ülkedesin ayıptır sorması?

crespo
Sanırım Porto var o kadar katılıp şampiyon olamayan bu arada

senin dunyadan haberin yok daha bosuna tartismayalim :) git biraz ders calis ondan sonra bakariz duruma
uefa nin sitesine girip bir bakmani oneririm 2004 yili sampiyonlar ligi sampiyonunun kim olduguna....birde ne oldugunu bagirarak kaliteni ortaya koyuyorsun...senin gibi bir savasan abimiz vardi...onunda boyle konusmalari vardi ama saygi duyardik...nede olsa futboldan anlardi....
Neyse....6alatasaraylı eziklerin FB kompleksi nerden geliyor konusu hakkinda bir fikrin varsa yaz...yoksa git baska bir folder ac...bakalim kac kisi mesaj atacak.....

crespo
eehehe herkese madem suudi arabistandan nefret eder niye o zaman milyonlarca kisi her sene hacca gidiyor?mantiga bak...temizligciler sizi...Feneri sadece biz sevelim zaten sen sevme bosver...fenerin kiymetini bilen sevsin..

crespo
bence sen matematigi birak da biraz mantik ogren....o kadar kesin hukum veriyorsunki, gorende derki 3 milyar hristiyan ve 1.5 milyar musluman ile tek tek konusup fikirlerini aldin sanir...Sana cok basit ,genel bir fikri soyleyim kimse sevmedigi yere gitmez...kimse istenmedigi yerde durmaz...

bu arada biliyormusunuz bir numarali siseyi bulmuslar... :)

KYMNOTIZE
Evet Turkiye bizden nefret ediyor ama sizden etmiyor peki nedenini düşündün mü ?

Madem biz bu kadar vasıfsız bir takımız ve sizden küçüğüz ama neden hep biz öne plandayız ve bizden nefret ediyorlar ?

Nedenini daha gecen ay 3 klüp te aynı pankartı yaptırıp sahaya cıkarap verdi,çünkü FB rakiplerine öyle büyük farklar attık rakipler artık bu duruma tahamml edemiyorlar, bunu diyen de fanatik gs li olan ahmet çakar :) ve FB başkanı ulu ve yüce insan Aziz Yıldırım da dediki FB kimseyle ittifak yapmaz tek dir :cool: SANIRIM DURUM DAHA NET ANLAŞILMISTIR

yani biraz geniş perspektiften bakarsak, neden tüm dünya ülkeleri ABD den nefret eder

ÇÜNKÜ ABD EN BÜYÜKTÜRDE ONDAN ;)

KYMNOTIZE
<< << Evet Turkiye bizden nefret ediyor ama sizden etmiyor peki nedenini düşündün mü ?
Madem biz bu kadar vasıfsız bir takımız ve sizden küçüğüz ama neden hep biz öne plandayız ve bizden nefret ediyorlar ?
Nedenini daha gecen ay 3 klüp te aynı pankartı yaptırıp sahaya cıkarap verdi,çünkü FB rakiplerine öyle büyük farklar attık rakipler artık bu duruma tahamml edemiyorlar, bunu diyen de fanatik gs li olan ahmet çakar :) ve FB başkanı ulu ve yüce insan Aziz Yıldırım da dediki FB kimseyle ittifak yapmaz tek dir :cool: SANIRIM DURUM DAHA NET ANLAŞILMISTIR
yani biraz geniş perspektiften bakarsak, neden tüm dünya ülkeleri ABD den nefret eder
ÇÜNKÜ ABD EN BÜYÜKTÜRDE ONDAN ;) ]]

herkes suudi arabasitandan nefret eder tam tersi. En iyiden çok, insanlar çıkıntılardan nefret eder. Ben ABDyi severim Suudiyi sevmem mesela. Çoğu insan öyledir. Anlaşılmıştır heralde ne demek istediğim.

Ben bir YaYLa ÇorBaSı içmeye gidiyorum, sizle uğraşılmaz. Yayla iyi gelir ;) ]]

puhahaha

sırf fikir çürütmek icin suudi arabistanı en sevilmeyen ülke yaptı :D

bence o senin fikrin canım, dünyada 1.5 milyar müslüman var ve yüzde 90 nı arabistanı sever,kutsal topraklar oldugu icin :)

hadi mektebi sultani deseydin neyse,onlar fransız topragı,kimse sevmez onları :D

KYMNOTIZE
<< << << << Evet Turkiye bizden nefret ediyor ama sizden etmiyor peki nedenini düşündün mü ?

herkes suudi arabasitandan nefret eder tam tersi. En iyiden çok, insanlar çıkıntılardan nefret eder. Ben ABDyi severim Suudiyi sevmem mesela. Çoğu insan öyledir. Anlaşılmıştır heralde ne demek istediğim.

puhahaha

bence o senin fikrin canım, dünyada 1.5 milyar müslüman var ve yüzde 90 nı arabistanı sever,kutsal topraklar oldugu icin :)

hadi mektebi sultani deseydin neyse,onlar fransız topragı,kimse sevmez onları :D ]]Senin arkadaşının dediği daha yanlış.

Ona bakarsan, 3 milyar hristiyan dünyada, Amerika'yı sever. ve çoğu da Suudiyi sevmez.
bildiğim kadarıyla 3 milyar, 1.5 milyarın 2 katıdır. 3 milyarın %50sinin Suudiden, 1.5 milyarın yüzde doksanının ABDden nefret ettiğini düşünürsek:

gene Suudiden nefret edenlerin oranı daha çok oluyor.
biraz matematik de öğrenmeniz gerek fenerliler sizin... hahaha. ]]

bu adam skandal yahu,bir de üşenmemiş matematik yapmıs aklınca :D

ben şimdiye kadar arabistanı protesto eden başka bir İslami ülke görmemişken abd yi topa tutanbir sürü hristiyan ülke var,ama konu bu değil,nerden cıkardın bunu, yahu hala gülüyorum :D :D

Bi eşek le bir aslan arasındaki en büyük fark nerdedir ?
eşeği heryerde aslanı kadıköyde öperler :D

KYMNOTIZE
korkuncbircanavay ayakta alkıslıyorum seni hocam :cool:

memo13
<< yaw 2 tane mesaj yazmışsın ama iki mesajında da benim yazdıklarıma bir cevap bulamadım ben. :) sadece kalitenin altını çizme seni birgün çizer demişsin. :D o sadece bir espriydi, ciddi kısımlara cevap yazmanı beklerdim ama belki de çok şey bekliyorum senden.

Demek anam da dersin. Anamdan kastın nedir? ki koçum diyorum kıyak geçiyorum, Anam da diyebilirdim sana tadında bir açıklama yapmışsın.

Türk Hakemleri diyerekten kendi acizliğinizi ortaya koymayın. 93. dakikada faul yaparak attığınız golle A.gücünü yendiniz. o zaman hakeme laf söylemediniz, hayırdır?

Ayrıca 4 sene üstüste şampiyon olurken, ve bu arada 98. dakikada verilen yalan penaltıları, Haginin hakemi tartaklamasından sonra o hakemin bir daha gs maclarına verilmemesi, Hakan şükürün attığı penaltı gollerin çokluğuyla gol kralı oluşunu da biliyoruz. o zamanlar hakemler kraldı da şimdi mi tuh kaka oldu bu hakemler. Adaleti sadece siz muhtac oldugunuzda mı isteyeceksiniz?
Hakemlere laf atacagınıza, Necati Hakan Ümit Karan arasındaki anlaşmazlığı anlatın. Song ile gerets arasında yaşanan gerginliği anlatın. Yıldız diye aldığınız ama 18e ancak giren oyuncuyu anlatın, oyuncuların para alamadığını yazın, taraftarın bu sezon başından beri yönetimi istifaya çağırdığını yazın, yönetimin taraftara beş para vermediğini yazın, bu kadar peşkeş çekilen arsaya stada rağmen hala batmakta olduğunuzu yazın... yazın yazabildiğiniz kadar. Ama doğru bu kadar yazmak yerine iki cümleyle Turk hakem böyle demek en kolayı.

ya aslında onu bırak yazmayı sen, hatta herseyi bırak da sunu dinle sadece....

SAMIYEN SUSTU BIZI DINLIYOR!!!! (25000 kişiyi 1150 kişiyle susturduk) ]]

ya bütün dünya biliyor bizi ve seviyor, ve bütün Türkiye sizden başka nefret ediyor sizden hala konuşuyorsunuz. Girmeyecem tartışmaya koçum senle.
GS'yi başka takımın taraftarları da sempati duyar, sevilen kulübüz. BJK bizden nefret etmez. Ama sizden herkes nefret eder. Bi düşün bakalım niye??
Niye fener taraftarından başka herkes fenerden nefret eder, bırak sevmemeyi, ya da sempati duymamayı...?? Al işte tipik bir örneği de sensin bunun nedeninin....

memo13
<< Evet Turkiye bizden nefret ediyor ama sizden etmiyor peki nedenini düşündün mü ?

Ben bir YaYLa ÇorBaSı içmeye gidiyorum, sizle uğraşılmaz. Yayla iyi gelir ;)

memo13
<< eehehe herkese madem suudi arabistandan nefret eder niye o zaman milyonlarca kisi her sene hacca gidiyor?mantiga bak...temizligciler sizi...Feneri sadece biz sevelim zaten sen sevme bosver...fenerin kiymetini bilen sevsin.. ]]

hac amerikada olsa, millet amerikaya da giderdi merak etme.
suudiyi sevdiğinden değil, hacın orda olduğundan gidiyor herkes. çok kötü bir örnek vermişin ve saptama yapmışın. tebrik ederim.
ne alakası var hac ile suudiyi sevmenin? haca gidenlerin kaçta kaçı suudiyi sevdiğinden haca gidiyor?
mantığa bak koçum ya, Allah akıl fikir versin. Sen de bir gör Suudi yollarını derim ben.

memo13
<< << << Evet Turkiye bizden nefret ediyor ama sizden etmiyor peki nedenini düşündün mü ?

puhahaha
hadi mektebi sultani deseydin neyse,onlar fransız topragı,kimse sevmez onları :D ]]Senin arkadaşının dediği daha yanlış.
Ona bakarsan, 3 milyar hristiyan dünyada, Amerika'yı sever. ve çoğu da Suudiyi sevmez.

bildiğim kadarıyla 3 milyar, 1.5 milyarın 2 katıdır. 3 milyarın %50sinin Suudiden, 1.5 milyarın yüzde doksanının ABDden nefret ettiğini düşünürsek:
gene Suudiden nefret edenlerin oranı daha çok oluyor.

biraz matematik de öğrenmeniz gerek fenerliler sizin... hahaha.

memo13
<< memocan
Aramızdaki farkları belirteyim sana.
Biz bizden başkasının sevgisine ihtiyaç duymayız. Çünkü biz insanların sevgisiyle değil, kendi sevgimizle büyüyen bir camiayız. Eğer bugüne kadar başkalarının sevgisinde kurtuluşu görseydik, şu anda bu kadar refah içinde bir kulüp olamazdık.
Biz bizden nefret edenlerle de çok meşgul olmuyoruz. Biz nefret eden kimseyle meşgul olmuyoruz. Başkaları gibi rakibimizden nefret etmekle uğraşacağımıza, kendi halimize bakıp nasıl gelişebiliriz diyoruz. Örnek istersen eğer, gs 4 sene şampiyon olduğunda, biz diğer kulüplerle pankart hazırlamak, ittifak kurmak yerine kendimize iyice baktık ve eksikleri düzelttik. O yüzden şu anda da çok iyi bir durumdayız.
Fenerbahçeden nefret edilmesinin bir sebebi olarak da benim gibi taraftarları göstermişsin. Ne oldu memocan, sen cevap veremediğin baş edemediğin adamdan nefret mi edersin? üzüldüm senin adına.
Fenerliler matematik öğrensin diyene kadar git Türkçeni geliştir memocan. Kimse matematik bilecek diye birşey yok, ama Türkiye vatandaşı olan adam Türkçeyi en azından doğru konuşup yazabilecek. Hızlı yazım hatalarını kastetmiyorum ayrıca haberin olsun.
ayrıca bazı şeyleri de ya araştır öyle yaz ya da bilmeden yazma. Hristiyanların sayısı 2.1 milyar, yani 3 milyar değil. Ayrıca sporla da ABDyi Arabistanı, İslamiyet ve Hristiyanlığı da karıştırdın ya seni tebrik ediyorum memocan.

Memocan sen hangi ülkedesin ayıptır sorması? ]]Türkiyeliyim korkunçcan. :D
şu an üni. durumları için ABD'de bulunmaktayım, sen neredesin korkunçcan??

koykuncbiycanavay
08 12 2005, 18:00
Türkiyeli olduğunu söylemen çok güzel, hiç anlaşılmıyordu. Ama Amerikada olduğunu söylemişsin ki onu sormuştum ben.

KYMNOTIZE
12 12 2005, 18:00
Biz ezikleri, eziklerde bjk yı yeniyor :D

İster misiniz 6s şampiyon olsun :D :D :D

barisss
12 12 2005, 18:00
<< Türkiyeli olduğunu söylemen çok güzel, hiç anlaşılmıyordu. Ama Amerikada olduğunu söylemişsin ki onu sormuştum ben. ]]

:D :D

koykuncbiycanavay,
Bir suredir yazmak istiyordum ama vakit bulamadim. Senin yazilarini okumak gercekten guzel. Bunu yanlizaca saglam bir fenerbahceli kardesimiz oldugun icinde soylemiyorum.

Sakin buralari birakip gideyim falanda deme, vakit bulup yazamasak bile okuyoruz.

koykuncbiycanavay
13 12 2005, 18:00
Barış, veya yazdığın şekliyle Barisss, kardeş

güzel sözlerin için teşekkür ederim. sen ve pek çok güzel arkadaş daha burada oldukça, kendi isteğimle ayrılmam buradan.

KYMNOTIZE
13 01 2006, 18:00
az önce basketbolda 6s cafe crown u 78-71 yendik, tüm branşlarda kocalarıyız :D

koykuncbiycanavay
14 01 2006, 18:00
Yahu sen maçı kazanmamızı bırak. Akılları sıra Abdi İpekçiyi basacaktı 6Sliler. Tüm Amigoları falan gitmiş diyorlar. Maçtan önce Fenerlilerden fazla olursak şaşmam yazmışlar. :D 100 kişi ancak toplanmışlar. Sonra Fenerlileri görünce surlara kaçmışlar. isteyen Ultraslan isteyen Antu.com forumlarından okusun. Ben gülmekten yerlere yattım. Antu.com'da dalga geçiliyor ama esas komik olanı Ultraslan :D :D . Birbirlerine kızıyorlar, niye kactınız. kaçma olayı doğru mu diye :D

MercaN9
14 01 2006, 18:00
Biz bunu hep yapIoruz :D

KYMNOTIZE
15 01 2006, 18:00
tamam dalga olurda fazla maytap geçmeyin yazıktır :D sonucta onlarda Allahın kulu :D

ultraptallar coma gireyimde ben de okuyayım , merak ettim şimdi :D

KYMNOTIZE
15 01 2006, 18:00
http://forum.antu.com/showthread.php?t=181361

X_X
02 02 2006, 18:00
Bir sevisen sahin vardi ne oldu ona?

KYMNOTIZE
dana neler

hersey daha yeni baslıyor

biz en az 15 puan farkıyla sampiyon oluruz, rakibimiz yok bu lig de :)

KYMNOTIZE
söyle tabi, ankara havası olsun

barisss
Fenerbahce cok kotu top oynuyor. Daum ve bazi futbolcularin fenerbahcenin buyuklugunden haberi yok.

Tatilde yan gelip yatmislar.
Anelka mutlaka satilmali. Adam bal yapmayan ari gibi.

barisss
Deniz bitti.
isimiz cok zor arkadaslar.

barisss
quote:Originally posted by: KYMNOTIZE
dana neler

Olur tabi, gorursem soylerim.

KYMNOTIZE
04 02 2006, 18:00
son olarak malatya da görmüşler,kayısı yerken :D

KYMNOTIZE
quote:Originally posted by: barisss

dana neler

Olur tabi, gorursem soylerim.

sana demiştim :)

barisss
quote:sana demiştim :)

15 puan farkla sampiyon olmusuz gibi konusuyorsun ;)
Onlar 2 deplasmandan, biz ise 2 tane kendi sahamizda yaptigimiz mactan 4 puan cikardik. Gelecek 4 macin 3 tanesi disarda, icerdede besiktasla oynuyacagiz. Onumuzdeki ay cok seylere gebe.

Benim canimi sikan rize karsisinda kaybettigimiz puanlardan cok, daum'un 3. yilinda bile takimda hala bir sistemin olmayisi. Dogru durust futbol oynamiyorlar, her hafta oflarla poflarla mac izletiyorlar bizlere.
Seker var, un var, kazan var, ates var ama ortada helva yok.

Ustelik son maclarda (antep-sariyer-erciyes-rize) dahada belirgin bir dusus soz konusu.
umit, deniz gibi oyuncularin takima katkilarindan cok zararlari var. Anelka'da oynamak istemiyorsa, isteyeni varken onuda satalim derim. Zorla guzelik olmuyor.

sheker_shey
06 02 2006, 18:00
tek rakibim turish airlines :D

barisss
06 02 2006, 18:00
seker sey,
Fenerbahceliler kendilerini bile elestirebilecek olgunluktalar. Buyuk takimin taraftari olmak kolay degil tabi ;)

Sizlerden ne haber?
Cami cami dolasip para toplamaya devammi ediyorsunuz :D

KYMNOTIZE
07 02 2006, 18:00
bari bu yardım kampanyasını ramazanda yapsaydılar, iyi hasılat elde ederlerdi :D

yine tekrarlıyorum en az 15 puan farkıyla şampiyonuz :cool:

koykuncbiycanavay
08 02 2006, 18:00
Ne diyeyim bilmiyorum. Biz zamanında dalga geçerdik adamlarla yardım toplayalım zekatlarımızı kurban derilerimizi gsye verelim diyerekten ve nükteden öteye geçmez diye düşünürdük. Ama adamlar ciddiye aldı ve harbiden de yardım parası toplamaya başladı. Ve toplanan parayla önce UEFAya borç sonra da iliç ve tomasa para ödendi. Ama hala para yok, hala borç var.

takip edenler hatırlar, savaşan şahinle bir tartışmamızda, kendisi gsnin borçlarını düzene soktuğunu ve ödemelerini yaptığını iddia etmişti. Şu anda kendisi de okuyordur umarım ve kendi iddiasının uydurma olduğunu görüyordur.

gsli topçular isyan ediyor. Haklılar da. Vefalı olan adamlara para verilmiyor. neden? çünkü onlar yürekleriyle oynuyor ve para almasalar da gitmekle tehdit etmiyor. O çok övdükleri iliç ve tomas ise para verilmezse durmayız diyor. Sonunda kendine profosyonel diyenler paralarını geç de olsa alıyor. Vefalılar ise kenarda unutuluyor. Bu mudur vefanın karşılığı? ve işin hazin yanı, bu topçuların vefakarlıkları nedeniyle gs zirve yarışında Fenerbahçeyi takip edebiliyor.

Bize Rüştüyü dövdüğümüz için, ki orada bulunan bir görevli sayesinde Rüştü pek yara almamıştı, eleştirildik hep. Bizim için de utanç kaynağı oldu hep. Ama ya Necatiye vuran taraftar? hani o kadar bize laf atardınız da kendiniz niye aynı şeyi yaptınız ve bence gs kulubunde vurulacak en son gruba yani futbolculara. gsde tepkiyi haketmeyen tek grup varsa topçulardır. En başta ise özhan ile ergun başkanlar yer alıyor. İkisi de konuşmak dışında birşey yapmayan iki kişi.

gsnin hali komik olmaktan çıktı artık ve bizim için bile trajik olmaya başladı. dalga geçmiyorum. Bu kadar kötü bir yönetim Türkiye tarihinde bile bulamayız sanırım. Futbol takımının konumu değil başarıdan kastım. Kulüp ve tüm branşların yönetimidir kastım. Dua etsinler ki futbolcuları kendileri kadar basiretsiz, beceriksiz, ve vefasız değil. Öyle olsa, hem en kötü yönetim hem de en kötü gs futbol takımını seyrederdik.

gsli futbolcuları hem haklı sitemlerinden hem de vefalarından dolayı kendi çapımda takdir ve tebrik ediyorum.

bu arada birisi savasan sahini sormuş. Bence sormayın yaw. adam gittiğinden beri polemik olmadı forumda. Adamın nicki anlatıyor zaten herşeyi savaşan sahin. Bir de şu an gelip polemik bile çıkartamayacağını düşünüuyorum diyeceğim ama o yine gelir 6 sene önce kupa aldık, 1911 de (kimi 1909 der kimi 1911, kimi papazın çayırında, kimi union club sahasında der, kimi Fenerbahçe kalecisiz 9 kişi gs kalecili 7 kişi oynamıştır der. Fırtınalı bir günde oynandığı söylenir ama kesin ve net bir bilgiyi kanıtıyla beraber bulamadım bu maç hakkında) 7-0 yendik der. :)

Herkese Savas(an)sız barış dolu ve polemiksiz günler...

KYMNOTIZE
hangi kupa

efes kupası mı :D ,yoksa 6 yıl önceki uefa mı :D

ERGUN GÜRSOY : FB her alanda bizi ezdi gecti :D

sheker_shey
quote:Originally posted by: barisss
seker sey,

Fenerbahceliler kendilerini bile elestirebilecek olgunluktalar. Buyuk takimin taraftari olmak kolay degil tabi ;)

Sizlerden ne haber?

Cami cami dolasip para toplamaya devammi ediyorsunuz :D

siz konusmaya biz ise kupalara devam diyor tum fb lileri sevgiyle selamliyorum :D

Savasan Sahin
09 02 2006, 18:00
beles febesli ve galatasarayli olmayip da bana laf etmeyi kendine gore bi cesit gurur sayanlar,

su allahin belasi forum denilen yerden uzak durmaya calisiyorum, yazmamaya calisiyorum. Bu da son yazim olsun istiyorum.

bosuna ugrasmayin benimle, benimle ugrasmayla elinize bisey gecmez. bu zamana kadar ugrasanlarin eline bisey gecmedi, bundan sonra ugrasanlarin da gecmez. Ugrasanlar birer birer gittiler, ben hala burdayim.

anlayis kitligi varsa eger, ona bisey diyemem. Ama itin picin teki durup dururken laf ediyorsa, bana etmesin. burda herhangi bir kisi icin yazilanlar, o kisiye cevap hakki verir. Cevap vermezse de, uc santimlik anlayis caplariyla kendi kendilerini doyuma ulastirir dururlar.

yazacaksaniz, kendi halinizde yazin, benim adimi katmayin.

bir de, yazdiklarinizi ince eleyin, sik dokuyun. Yarin bir gun ola ki karsilasir da, yuzyuze gorusmek zorunda kalirsak, yuzunuz kizarmasin. Karsilasmayiz, gorusmeyiz de demeyin, dunya kucuk. Kimlerle kimlerle karsilasip gorustum de, yazdiklarindan soylediklerinden dolayi karsimda kizarip bozarip, sekiz cizmek zorunda kaldi.

Sanmayin ki, karsilastigimda yerin dibine geciriyorum. Adam gibi agirlar, adam gibi misafir ederim.

Ona gore atin adimlarinizi...

Her yerde ve her zaman oldugu gibi, burda da GALATASARAY!

koykuncbiycanavay
çok haklısın. bence de gsli yöneticiler UEFA kupasını tıpa olarak kullanmaktan vazgeçmeli. Çıkarsınlar da biraz nefes alsınlar. :p :D

sheker_shey
hangi kupa

efes kupası mı :D ,yoksa 6 yıl önceki uefa mı :D

ERGUN GÜRSOY : FB her alanda bizi ezdi gecti :D

ilk sayfada yazdigin yazidan bir maddeyi okudum kopardin beni be kymo :D butun devlet adamlari(unlu insanlar) fb li ha ve sen bununla gurur duyuyorsun...valla hala guluyorum...bende gurur duyayim bari kendimle cogu devlet buyuklerimiz! malatyali eheeeeeeeeeeeee... iste budur bir fenerbahcelinin hali... ;)
amacim kimseye laf atmak degil sakin yanlis anlama,severim seni ;) ama ...neyse... :D :D :D :D :D :D :D

speedking
quote:Originally posted by: koykuncbiycanavay
Ne diyeyim bilmiyorum. Biz zamanında dalga geçerdik adamlarla yardım toplayalım zekatlarımızı kurban derilerimizi gsye verelim diyerekten ve nükteden öteye geçmez diye düşünürdük. Ama adamlar ciddiye aldı ve harbiden de yardım parası toplamaya başladı. Ve toplanan parayla önce UEFAya borç sonra da iliç ve tomasa para ödendi. Ama hala para yok, hala borç var.
takip edenler hatırlar, savaşan şahinle bir tartışmamızda, kendisi gsnin borçlarını düzene soktuğunu ve ödemelerini yaptığını iddia etmişti. Şu anda kendisi de okuyordur umarım ve kendi iddiasının uydurma olduğunu görüyordur.
gsli topçular isyan ediyor. Haklılar da. Vefalı olan adamlara para verilmiyor. neden? çünkü onlar yürekleriyle oynuyor ve para almasalar da gitmekle tehdit etmiyor. O çok övdükleri iliç ve tomas ise para verilmezse durmayız diyor. Sonunda kendine profosyonel diyenler paralarını geç de olsa alıyor. Vefalılar ise kenarda unutuluyor. Bu mudur vefanın karşılığı? ve işin hazin yanı, bu topçuların vefakarlıkları nedeniyle gs zirve yarışında Fenerbahçeyi takip edebiliyor.
Bize Rüştüyü dövdüğümüz için, ki orada bulunan bir görevli sayesinde Rüştü pek yara almamıştı, eleştirildik hep. Bizim için de utanç kaynağı oldu hep. Ama ya Necatiye vuran taraftar? hani o kadar bize laf atardınız da kendiniz niye aynı şeyi yaptınız ve bence gs kulubunde vurulacak en son gruba yani futbolculara. gsde tepkiyi haketmeyen tek grup varsa topçulardır. En başta ise özhan ile ergun başkanlar yer alıyor. İkisi de konuşmak dışında birşey yapmayan iki kişi.
gsnin hali komik olmaktan çıktı artık ve bizim için bile trajik olmaya başladı. dalga geçmiyorum. Bu kadar kötü bir yönetim Türkiye tarihinde bile bulamayız sanırım. Futbol takımının konumu değil başarıdan kastım. Kulüp ve tüm branşların yönetimidir kastım. Dua etsinler ki futbolcuları kendileri kadar basiretsiz, beceriksiz, ve vefasız değil. Öyle olsa, hem en kötü yönetim hem de en kötü gs futbol takımını seyrederdik.
gsli futbolcuları hem haklı sitemlerinden hem de vefalarından dolayı kendi çapımda takdir ve tebrik ediyorum.
...

Tamamen katılıyorum.
boyle yuzsuz adamların yanyana gelip yonetime girmesi gercekten enteresan bir tesadüf.

cimbom dibe vurmuştur arkadaşlar. herkese hayırlı olsun.
tabi ki, umarım dip noktası budur.
umarım guam çukuruna duşmemisizdir. :D

(iliçe verdikleri para da 30 bin euroymuş, paraya bak! helal olsun.)

takımın bu şartlarda hala, yağ bal içindeki fb ile şampiyonluk mücadelesi verebilmesi ayrı bir mucize.

bakın bir şey soyleyeyim.
şu şartlarda fb şampiyon olamazsa, fb'ye de keriz kupası duser, ona gore. :D

bence, en az 10 puan fark yazar. daum gitmezse tabi.

1905
Gorunen o ki, UEFA kupasi girdigi yerden kolay kolay cikmayacak :)

KYMNOTIZE
10 02 2006, 18:00
şeker şey gözümden düştün, kınıyorum seni :D

demek istedigim , bu ülkeye yön veren tüm devlet adamları,sanat ve siyaset adamlarının hemen hemen hepsinin FB li oluşu, tabiki bundan gurur duyucam, Atatürk FB li ise bundan üzüntümü duyucam :)

KYMNOTIZE
12 02 2006, 18:00
timammm düşürmem :p

sheker_shey
kimo sevgiler ;) bende onu diyorum iste,gurur duy...ne mutlu sana beee :p
dusurme beni gozunden,severim seni yinede :p

1905
Ben sporcunun zeki, cevik ve ahlaklisini severim..

Bu sozu, Fenerbahcelilerin kendi taraftari olmasi ile ovundugu Ataturk soylemis..

Bir de bu hafta Nobre'nin ahlaksizligina bakin ve 'Ataturk Fenerbahceliymis' diyen ancak onu bu yaptigina ragmen koruyanlara..

crespo
13 02 2006, 18:00
ben nobre nin bir ahlaksizligina tanik olmadim acikcasi...ne gol attiktan sonra elini sortunun icine soktu nede ictikten sonra gidip gazeteci dovdu...ahlaksizligin tanimi burada ilginc olmus

sheker_shey
13 02 2006, 18:00
timammm düşürmem :p

saygilar gurur duyulacak sahsiyet seniiiii :D

koykuncbiycanavay
14 02 2006, 18:00
ben Nobrenin rakip takım seyircilerine orta parmak işaret yaptığını da görmedim. Ahlaksızlık kavramını bu kadar basite mi indirgediniz? Arif vardı bir zamanların ahlak timsali Bir de hakeme tüküren tokat atan bir Hagi vardı. Ahlaksız hakeme Hagi hazretlerinin tükürüğüne ve mübarek tokatına şükür etmediği için, mübarek Futbol Federasyonu Başkanı Hazreti Haluk Ulusoy ve Ulu MHK komitesi epey bir maç vermemişti. eee adam Hagi, tükürüğünden imtina edenin sonu belli. :D

Not: Savaşan bence de senin son yazın olsun. En güzeli olur. Sen yokken kavga da yok polemik de. Eğer adın geçiyorsa tabii ki cevap hakkı düşer. Cevap yazmak da serbest ve beleş. Ama her adını ağzına alana küfür edersen, kendi terbiyeni ele verirsin. Küfür bile etmişse adam ki bu onun terbiyesizliğidir, senin küfürle karşılık vermen aynı sonucu doğurur. Ha banane tabii ki, benim işim değil bu. Dünya küçüktür de seninle görüşmem için bir sebep yok, ha dünya küçük dersin doğrudur ama ortak noktamız yok seninle. Seninle tek yapabileceğimiz şey karşılıklı atışmak ve Fener gs kavgası yapmak olur. :) Neyse senin son yazın olduğu için uzatmayayım.

KYMNOTIZE
23 03 2006, 18:00
Demek ki illede FB yi yeneyim ne olursa olsun diye düşünürsen başına gelmeyen kalmazmıs

Takım revire döndü, Orhan ve ümit Karan sezonu kapadılar, stadları bir mac kapandı,yendiler ama elendiler,bir sürü darbe aldılar,birbirlerine carpısmaktan oyun oynayamadılar, herseyin hayırlısını istemek varken, FB yi yenmeye kitlenirsen,kompleks yaparsan, basına gelmeye kalmaz. Kırk yıl da bir yenersin o da işe yaramaz, elinde patlar :)

koykuncbiycanavay
24 03 2006, 18:00
Bir yerde okumuştum çok güzel yazmıştı arkadaş:

Necati şimdi soruyordur, ulan biz yendik onlar niye seviniyor?

KYMNOTIZE
26 03 2006, 17:00
Bir yerde okumuştum çok güzel yazmıştı arkadaş:

Necati şimdi soruyordur, ulan biz yendik onlar niye seviniyor?

Tübitak necati :D

Tüm kumpaslara ragmen, mhk'ya,hakemlere,fakir fukara edebiyatı yapıp bazı kesimleri etki altında bırakanlara karsı Göksu Çam'ın gözyasları barajı oluşturacak, De souza Alex çakacak,yine 6S ye hüsran kalacak......

KYMNOTIZE
12 04 2006, 17:00
işin garip yani

bizi 40 yılda bir yendiler, o da birseye yaramadı, elendiler yine :D

adamların kaderinde var bize karsı mahcup olmak :D :D :D

olmakyadaolmamak
12 04 2006, 17:00
6asaraylıların dünyada en çok sevindikleri gün Fenerbahçe ile berabere kalabildikleri gündür..puahah

KYMNOTIZE
20 04 2006, 17:00
Holigan Fenerizm... (http://p.vtourist.com/1/845529-FENERBAHCE_FANS-Istanbul.jpg)

yarın büyük gün,karımız geliyor en iyi şekilde agırlamak lazım :D

KYMNOTIZE
20 04 2006, 17:00
6s liler sizin icin secmece resimler :D

Fanatik-1 (http://img470.imageshack.us/img470/6104/0315xk.jpg)

Gercek cehennem-Legend (http://img78.imageshack.us/img78/8375/27ac1.jpg)

Büyüklük (http://img470.imageshack.us/img470/9845/buyukluk1qt.jpg)

6s bu bogayı iyi tanır (http://img115.imageshack.us/img115/9530/kboga18fr.jpg)

Bu da benden size kıyak :D Wallpaper (http://img115.imageshack.us/img115/4900/200years9kb.jpg)

KYMNOTIZE
25 04 2006, 17:00
Ben olsam ben de FB yi sevmem, kompleksli olurum

adamları hadi 4-0 eze eze yendin,direkleri dövdün

niye maytap geciyorsun :D

hem futbolcular, hem taraftarla iyi dalgasını gecti, ben de gs li olsam FB den nefret ederim tabi :D

sahada 4 çakmıssın, stada hindi getirmişsin,mac sonrasında ısıkları kapatmıssın,gs taraftarını çıkartmamıssın, onların üstüne projektör tutmussun,bir baba hindi tezahuratını öyle bir yapmıssın ki ta mecidiyeköy den duyulmus,şampiyon Fener, en büyük Fener,alkıslayın ulan ................ler diye adamları perişan etmişsin,balonunu söndürmüşsün,tabikine FB düşmanları kin kusar,ehehhuhuuuu :D

64L4T4S4R4Y

MONDRAG(6+4)10

kanaria
26 04 2006, 17:00
Isin ilginci Cimcime'nin atakalarini baslatan da Fenerbahceli Selcuk'tu :) :) :)

4 alana 3 direk bedava

koykuncbiycanavay
Kanaria o maçta 6S atak yapmış mıydı? :D ben orta sahadan şaşın çektiği şutu hatırlıyorum bir de ayhanın auta attığı şut. :D 90 dakika boyunca ben onları görmedim. Zaten Rüştü için tehlikeli böyle maçlar. Adam hareketsizlikten üşütür mazallah...

KYMNOTIZE
Bi ara baktım rüştü rehavetten top toplayıcı cocuklarla konusuyor,utanmasa kale arkasına bir masa atıp okey e 4.yü arayacak :D

KYMNOTIZE
Yıl 2006 Nisan'ın 22'si/
Çıktı sahaya futbolun en iyi ikisi/
Arşa ulaştı 55 bin kişinin sesi/
Kadıköy'de oynandı yüzyılın derbisi/
Başlamadan önce dev maç/
Yerliler dua etti, yabancılar çıkardı haç/
Allah'tan yardım istemekti amaç/
Fener kazandı, Cimbom yedi kırbaç/
Fenerbahçe-Galatasaray derbinin adı, Yer Şükrü Saraçoğlu Stadı/
Galatasaray seyretti, Fenerbahçe oynadı/
Damağımızda kaldı bu maçın tadı/
Gol perdesini Appiah araladı/
Fenerbahçe golleri arka arkaya sıraladı/
Şampiyonluk için yolu araladı/
Cimbom'u derinden yaraladı/
Fenerbahçe sahada adeta şov yaptı/
Hiç yemeden 4 gol attı/
Bileğinin hakkıyla 3 puanı kaptı/
Cimbom'u sanki şeytan çarptı/
Bu Fener var ya, bu Fener/
Bizi her zaman yener/Fenerliler'i tebrik edelim/
Bükemediğimiz bileği öpelim/
Dertliyim tasalıyım/
Ağır hasarlıyım/
Üzülmekte haklıyım/
Ben Galatasaraylıyım.

KYMNOTIZE
işte o meshur hindi , hani 64 ye binen :D

hindüüü (http://img132.imageshack.us/img132/5186/birbabahindii7fo7my.jpg)

KYMNOTIZE
tuncay burda ne ima etmeye calısıyor :D (http://img239.imageshack.us/img239/1070/ajanssporfoto39375hm.jpg)

koykuncbiycanavay
07 05 2006, 17:00
bazıları Fenerbahçe maçı dışındaki maçlarında bile bu kadar taraftarı bulamazken statlarının içinde, biz cezalı olduğumuz maçta bu kadar toplanıyoruz. :) çok oluyoruz canım...

Bu arada cumartesi akşamından itibaren yeni bir şerefli ikincilik hadisesi yaşanacaktır. Ağlayanlar, sızlayanlar gırla heryeri dolduracaktır. O sırada şampiyonluk kutlamalarıyla meşgul olacağımız için, kimseye teselli veremeyeceğiz. Herkes kendi başının çaresine baksın.

crespo
haftaya forumda olmayacaklar simdiden soylesin....yoksa onlari burada gormek isteriz...tebrikleri kabul etmek uzere...

KYMNOTIZE
Kayseri maçımız Allah tan seyircisiz oynandı, bir de seyircili oynansa ne olurdu

Taraftar1 (http://arsiv.gencfb.org/resim/0506/fberciyes/04.jpg)

2 (http://arsiv.gencfb.org/resim/0506/fberciyes/05.jpg)

3 (http://arsiv.gencfb.org/resim/0506/fberciyes/13.jpg)

4 (http://arsiv.gencfb.org/resim/0506/fberciyes/15.jpg)

5 (http://arsiv.gencfb.org/resim/0506/fberciyes/18.jpg)

estimate
bazıları Fenerbahçe maçı dışındaki maçlarında bile bu kadar taraftarı bulamazken statlarının içinde, biz cezalı olduğumuz maçta bu kadar toplanıyoruz. :) çok oluyoruz canım...

Bu arada cumartesi akşamından itibaren yeni bir şerefli ikincilik hadisesi yaşanacaktır. Ağlayanlar, sızlayanlar gırla heryeri dolduracaktır. O sırada şampiyonluk kutlamalarıyla meşgul olacağımız için, kimseye teselli veremeyeceğiz. Herkes kendi başının çaresine baksın.

bunları söylüyorsun ama bu bir hafta sana ölüm gelecek.başını yastığa koyduğunda yenilirsek diye düşüneceksin.ödün b.....a karışacak.şimdi bunu da okuyacaksın hemen cevap vereceksin biz kendimizden eminiz diyeceksin.ama öyle değil kendini kandıracaksın tersini düşüneceksin.yazdıklarımı bana yediriler diye düşüneceksin tersi bir durum olduğunda forumun spor bölümüne bakmak istemeyeceksin.çünkü sen bir eziksin ve herzamanda öyle kalacaksın.

crespo
08 05 2006, 17:00
adnan polat demiski pazar 20.45 de sampiyonuz!!! hemde %90 inaniyormus sampiyonluga...
sampiyon olursak kendi kapagini kendi takacak herhalde....

KYMNOTIZE
Kaldı 4 gün, ama bakın buraya not düşüyorum, şampiyonluk maçlarından sonra 2 hafta ortalarda görünmezler :D

ottoman-man
oyle bunlar derbıdede varmı ıddaya gıren dedım bı tane cıncon kalkıpta varım demedı .bunlarıda oyle kabul etcez artık

kingugly
13 05 2006, 17:00
iste sana kapak...

CIM BOM BOMUM arifeyi gosterir,bayrami gostermez adama,hadi simdi kumda oynayin bakalim,alexli,anelkali f5 liler...

Savasan Sahin
14 05 2006, 17:00
quote:Originally posted by: crespo
haftaya forumda olmayacaklar simdiden soylesin....yoksa onlari burada gormek isteriz...tebrikleri kabul etmek uzere...

Kayip araniyor ihbari yapilacaklarin listesini cikartsak mi acep? :D :D :D

Savasan Sahin
Unutma Crespo!

Bir Galatasarayli 5 milyon beles febesliye bedeldir!

crespo
ooo savasan sonunda tesrif etmissin...hakkin dimi? aksi bir durumda yine gozukmeyecektin...neyse, cinconlularin arasinda savasan bir sen vardin...seni tebrik ediyorum....digerleri zaten tatli su cinconlusu

crespo
o zaman 5 tane cinconlu yeter size diyorsun :)
hadi sen varsin bir tek geri kalan 20 milyonu ne yapacaz....