PDA

Tüm Versiyonu Göster : kiyamet alametleri gerceklesiyor!

merve elif
19 04 2004, 17:00
ya mesajýný okudum da kesinlikle haklýsýn.insanlýk artýk ne yaptýðýný bilmiyor...farklý tadlar yakalamak adýna saçma sapan yollara sapýyorlar..ee kýyamet alametleri teker teker ortaya çýkýyor iþte.....

benekli-mantar
19 04 2004, 17:00
Erkekler erkeklerle, kady´nlar kady´nlarla yetindiklerinde? ky´yamet yaklas¸my´s¸ olacakty´r.Ramuz-El Ehadis, 448/8gecenlerde sahit oldugum iki olay bana insanligin kiyamete dogru hizla yolalmis oldugunu bir kere daha hatirlatti .gerci herkesin kiyameti eceli gelince olucak ama kiyamet ile ilgili hadislerde soylelnenlerin bir cogu gerceklesiyor.birinci olay tanidigimiz amerikali bir hanim bekar ny de ogretmenlik yapiyor bu hanim surekli date yapiyor ama aradigini bir turlu bulamiyordu.en son gorusmemizde bize iki aydir lezbiyen bir kizla cikmaya basladigini ve beraber bir yere tasinacaklarini soyledi.sasirdim kaldim ama nasil oldu bu is sen lezbiyen degilsinki diye sorunca "belki daha once farkina varamamisimdir lezbiyen oldugumun gibi bir sey dedi.otuz yasina kadar erkeklere ilgi duyan bir hatun nasil olduda bir anda ters yone kurek cekmeye basladi.belkide erkeklerle olmadi bide bunumu deniyeyim dedi bilmiyorum.annenin babanin tepkisi ne oldu dedim? gayet normal karsiladiklarini nasil mutlu olacaksam onu yapmam gerektigini soylediler tebrik ettiler dedi.butun arkadaslarinin olaya yaklasimida ayniydi.harhelde tek tebrik etmeyen bendimikinci olaya oprah in sovunda sahit oldum Amerikadaki zencilerin olum nedenleri icnde AIDS en yuksek olandi.AIDS isn yayilmasinin en buyuk nedenlerinden biriside eslerin biribirini aldatmasi ve korunmasiz sekz yapmalari sonucu.ozellikle zinci evli erkekler arasinda yayginlasmaya baslayan down low(yoksa low down mudu?)yasam seklinin yani evli erkegin baska bir erkekle iliskiye girmesi ve bunu karilarindan sakliyorlar tabii onlarida AIDS yapana kadar!bu yasam tarzindaki reziller bide kendilerini gay olarak gormuyorlar!

sinner
20 04 2004, 17:00
bosver kiyameti, fenerim sampiyon olsun yeter

Unique
Dun sinavdan B aldigimi ogrendim . Bu da kiyamet alametidir bence. Sapik hoca ya. Bizim Ilterle, sikoyu gonderelim mi senin hocaya... kiyameti gorsun allahsiz...

TT Boy...
Bence oylelerini kesip denize atmali yada asmali...

black-eagle
imansiz mezun sikoya vize ayarla

black-eagle
mezun ikonlari degistir artik.. muezzin, imam ve aczimendi ikonlari koy kitapsiz

Bornovali
Kac bin yildir kimbilir kac kisi kiyamet alametleri gordu, koptu kopacak muhabbeti oldu.Ilk kadin bikini giydiginde de ayni sey soylendi, ilk homoseksuel acikca homoseksuelligini soylediginde de.Kiyamet millet manyaklasti diye kopmaz, bin yil once herkes on kat daha manyakti merak etmeyin. Hadi daalin simdi!

Bornovali
Iyi Pinky Hocam,Ben sana sunu sorayim, yaziyor mu bir yerde homoseksuellikten kiyamet kopacak diye? Escinsellikten kiyamet kopacak olsaydi, simdiye 50 kere kopmustu, unutma ki Osmanli sarayinda dahil butun eski kulturlerde escinsellik yaygindir, yani yeni birsey degil. Acikca konusulmasi yeni sadece

X_X
Dun sinavdan B aldigimi ogrendim . Bu da kiyamet alametidir bence. Sapik hoca ya.

X_X
Topladegel , Yunik Aholeeyyyy! AS900 kamyonla geldim atlayin kasaya , boyle 30 kisi daha toplayip hocanin office saati seysine gidelim.

X_X
<< sanirim 4.0 GPA var Piracim. B'ye bu kadar asabi olman bunu gosteriyor :D ]]Kim kaybetmis 4.0 GPA biz bulalim bademim? benim gayri safhi milli hasilam kanada duzeyinde olsun yeter :)

X_X
Evet pinky hakli , bundan boyle allahsiz yerine &quot;musrik&quot; kelimesini kullanalim. pinkyim benim , yigidim . hay nescafeyi buram buram kokutan , kangurulari ziplatan yaradan.

X_X
Mezun bize Elmali'dan tefsir temin et lan musrik!

X_X
Mezun sag ust koseye &quot;yasar nuri ozturk konuyla ilgili ne demis&quot; butonu , fasilitesi koy lan munafik murted!

X_X
mezun kiyamet koptu kopacak , foruma siginak yaptir lan sirk kosucu!

X_X
mezun bize &quot;sordum sari cicege&quot; mp3 linki ver lan putperest!

Topla Dagel
Piraya B veren eller kirilsin, Deccal olmasin senin hoca? merak etme Hz.Isa yakinda yeryuzune inip tokatlayacak senin hocayi, icin rahat etsin...

Topla Dagel
Bu Cuma gunu kiyamet kopma olayida garip biraz, demekki saat farkindan dolayi Kiyamet ilk Japonya taraflarinda kopmaya baslayacak, Amerikanin bati kiyisi en son kiyamet kopacak yerlerden olacak...Ben o cuma bir Jet kiralayip Kiyamete Tokyo, Istanbul, Paris, Newyork ve LA de 5 kere girmeyi dusunuyorum, eeeee milyon yilda bir oluyor ne de olsa bu kiyamet olayi, firsati kacirmamak lazim...

Topla Dagel
Pira(gozlerinden yas geldigi halde): Anne sinavdan B aldimAnnesi(cocugun basini sivazladigi halde): Olsun oglum, dunyanin sonu degil ya?Pira: Dunyanin sonu Anne. Hocayla konustum yarin kopacakmisAnnesi: tuu Allahsiz hoca, hemen aliyorum seni o okuldan...

Topla Dagel
<< Tobe tobe, iki de bir Allah'siz deyip durmayin. Sizi okurken bin kere soylemis oluyorum bende. Cok gunah coooook. :mad: Gulucem, guldurucem diye heblek durumuna dusmeyin.Boyle manyak sozlerin komik tarafi hic yok. ]]Heblek ne ya? Hadi biz heblek durumuna dustuk, senin dustugun EBLEH duruma ne demeli?

dilaila
kiyamet cuma gunu kopacak ama hangi cuma bilmiom wlaa :p

dilaila
harbi cuma kopacak goreceksinizz

Mich35.5
<< allahsiz lafizini sarfedenler bi ar evvel kelimei sahadet getirmelidirler binaenaleyh dinden cikmislardir bu arkadaslar.. sakasi yok bu isin.. ]]karsimdakine dedigim laf niye beni dinden cikartsin?Allah icimizi biliyor: ainesi istir kisinin, lafa bakilmaz. Size diyom lan allahsiz murteciler!!! :p

smooth
allahsiz lafizini sarfedenler bi ar evvel kelimei sahadet getirmelidirler binaenaleyh dinden cikmislardir bu arkadaslar.. sakasi yok bu isin..

smooth
leahavle.. benide guna sokuyosunuz mich allah yardimcin olsun, isin cok zor.. :p

pinky300
Benim eski calistigim yerde de bir american amca vardi. Iyi anlasirdik. Bir gun kizi geldi isyerine. Surekli benim amcaya Mommy deyip duruyor. Managere gidip bu kiz deli mi ne, mom diyo dedim. Meger benim bir senedir amca bilip uncle dedigim adam bir kadinmis. Ve onun cok hosuna gittigi icin beni uyarmiyormus.Gelelim sonrasina. Bu uncle beni kizi ile tanistirdi o gun. Ertesi ve daha ertesi gunler &quot;Kizim seni cok sevmis, seninle arkadas olmak istiyor&quot; deyip duruyor. Tabii ben benim amcadan korktum. Ne ayak bu diyorum. Yine benim managere gittim, benim amca pardon teyze boyle boyle diyor. Sence arkadas olayim mi, iyi insanlarmidir dedim. Adam guldu. Meger kizi da lezbiyenmis, annesi gibi. Eeee uzum uzume baka bak kararir. Neyse, Bu ozel arkadasligin teklifi olabilirmis. O an kendimden utandim, igrendim.Bir hisimla amcamin yanina gittim. Teyze dedim ilk defa. Kizdigimi anlasin tabii kine. Sonr da oyle cok samimi olmadim. Zaten ise gelirken korkutuk sarhos geldigi icin isten atildi kisa bir sure sonra.----------Ewet bunlar kiyametin alametlerinden sadece biri. Tarihte dikkat ederseniz bir donem ki sapkinlasmadan sonra insanogluna Hz. Isa gonderilmisti. Ama artik insanlarin tekrardan bir Peygamber'le uyarilacagi, hizaya getirilecegi donemler geride kaldi. Bu arada Christian'lar Allah'tan daha cok Jesus derlerse yani Allah'in bir kulu olan Peygamber'e Allah niyeti ile tapinmaya devam ederlerse 20 seneye kalmaz bunlar churc'e gitmeyi de birakirlar. Gerci simdilerde ayagi cukura yaklasanlar gidiyor. Ama onlar da vazgececekler. Cunku kendi aralarinda church'e gitmek o kadar aptalca bir seymis gibi algilaniyor ki, gidenlere guluyorlar. Velhasil kiyamet geliyor, geliyor. Ama daha Isa Peygamber yeryuzune inecek, 40 sene yasayacak. Ben olurum o zmana kadar diye seviniyorum. O gun yeryuzunde olup, o ani yasamak kadar korkunc birsey olamaz.

pinky300
Bornovali,Biz dogmus sakalli, killi bebelerden bahsetmiyoruz hocam.Bunlar kesinlikle dogru olan seyler.Hem sen kiyameti ne saniyorsun. Bir omurluk 50 yilin icerisine sigdirilacak bir olay diil ki bu, evrenin yasini goz onune alaraktan yap hesabi, pls. Ben simdi 2013'u bekliyorum. Korkunc seyler olacak, korkunc.Hocam ac Kitab-i Mukaddes'i, nasil okicani bilmiyorsan ac indexi, sec ordan K'dan Kiyamet'i gor bak neler yaziyor. Ben okudum da 7gun-7gece korkudan uyuyamadim. Stephan King'in en korkunc romanindan bile daha korkunc. Tabii bunlar hayatimizin icine farkedilmeden serpiliyor, ve bizler de bilemeden kabul ediyoruz.Allah cok deger verseydi 3. cinslere Adem ile Havva'nin yanina bir tanede koyardi o sapiklardan diil mi. Adem Havva'ya, Mehmet Adem'e asik yasarlardi. Aaa olmadi bir tane de Aysel ablamiz olsun, o da Havva Anamiza asikmis. Bak bana neler yazdiriyorsun. Yok Bornovali yok. Kabul etmiyorum. Onlarin ne bu dunya da ne de ote dunya da varliklarini. Her konu da genisimdir ama kafam burada stop diyor.

pinky300
Tobe tobe, iki de bir Allah'siz deyip durmayin. Sizi okurken bin kere soylemis oluyorum bende. Cok gunah coooook. :mad: Gulucem, guldurucem diye heblek durumuna dusmeyin.Boyle manyak sozlerin komik tarafi hic yok.

benekli-mantar
hayvanat bahcesine donmus burasi

bAdEm-AgAcI
alamet adi ustunde belirti, isaret demektir. habercidir bir sekilde. ve kucuk alametler ile buyuk alametler vardir. burada sayilanlar kucuk alametlerdir. escinsellik tarihin her doneminde olmustur. ornegin Lut peygamber zamaninda olmustur, ki tum kavmi kendi esi dahil Allah tarafindan Gazaba ugramis, yok edilmislerdir. alamet olarak gecense, bunun yayginlasmasi ve insanlar arasinda normal bir hale gelmesidir. bu olayi tartismanin pek anlami yok, ama bence de kiyamete yakiniz, ama sanirim bizim gorecegimiz kadar yakin degil. ayrica pinky abla kitab-i mukaddes demissin. bundan kastin nedir anlamadim? yok Yehova sahitleri de kendi kutsal kitaplarina kitabi mukaddes diyorlar da o bakimdan sordum

bAdEm-AgAcI
sanirim 4.0 GPA var Piracim. B'ye bu kadar asabi olman bunu gosteriyor :D

bAdEm-AgAcI
demek hangi cuma oldugunu bilmiyorsun? hmmm nasil yani :confused:

Bon_Efe
herkesin kiyameti kendine, yani dunyanin kiyametinde zaten inancli kisi kalmiyacak...yani sizlerin dusunmesi gereken seyler deil bunlar...siz cok inancli oldugunuz icin zaten o zamana kadar bu dunyayi terk etmish olucaksiniz...ama herkesin olumu kendi kiyameti...gencken yasliligi, olumu, ve obur dunyayi dusunebilsek yaptigimiz hatalari yapmaz...kiyamet gununden de korkmaya gerek kalmazdi die dusunuyorum...

StarGirl
gunaydin :)

margarita
Bu gibi seyler eskiden beri var ama kimse ad koymadigi icin yada cahillikten pek bilinmiyordu simdi her sey daha cabuk kabul goruyor bu kiyametin alameti hic olamaz buna kadar daha ne kotu seyler oluyorda kimse onlarin farkinda bile degil birakin kim kiminle isterse yasasin kimseye zararlari olmadiklari surece :o

Unique
21 04 2004, 17:00
mezun bana 99 boncuk tespih yolla imansiz...

Unique
pira bana yusuf islam CD'si gonder lan munafik...

Unique
Kiyamet yorumlari :Pira : Olm su elma sekerinin tadina bakamadan gocucez, vay anasini...Black : Hi baby, that's the end of the world, wanna do it for last time ? Siko : Selam, ASL ? Ilteris : MNKO, MNKO dedik, sonunda MNKOdular...Action : Ulan fenerin sampiyonlugunu gorseydik bari... Aziz Yildirim bisey ayarlayamaz mi, su kiyamet isini uc, bes hafta sallasa... Biscuit : Tobe, Tobe, Allahim affet gunahlarimi, ben uydum bu kitapsiz mnko'culara, ben ettim sen eyleme, mekanimi cennet eyle yarabbi...

black-eagle
geldinmi lan satanist

black-eagle
olm muslum gurses tadinda bi latin bulcam sana

black-eagle
mezun, foruma janjanli linkler, butonlar koy budist

black-eagle
2012de dunyada Tufan olcak.. ayni nuh tufani gibi.. marduk gezeni gunes sistemine giricek.. <a target=new href=http://www.yenisayfa.com/pgs/prdA/prd_detail.asp?PrdID=17093]alin okuyun din kardeslerim[/url]

-Action-
vaay bee demek fatih urek,aydin ve bulent ersoy bizim kiyamet isini hizlandirmis. tez elden tovbe etmelerini saglayip kendilerine telli duvakli gelinler bulmak gerekecek...

Bornovali
<< mezun ikonlari degistir artik.. muezzin, imam ve aczimendi ikonlari koy kitapsiz ]]Ulan black, guldurdun, aldin aklimi.Mezun, kiyamet gerisayimi yapan saat koy len koseye, zindik!!

Bornovali
<< artik yaptiginiz espiriler iyice baymaga basladi yok yusuf islam cd mis yok sordum saricicege ilahisymisyok ezan dugmesi olsummus sayfda!islamla ilgili bir konu oldumu hemen bazi heyvan ikonlu arkadaslar boyle espirilerle sebeklik yapmaya baslar .ozellikle goril bunlarin sIhI(belkide sebek ikonu olmadigi icindir).bu arkadaslarin vermek istedikleri mesaj sanirim onlarin coool oldugu burda din ile ilgili yazanlarin yobaz ,banal oldugudur.ateist olmalari kendilerini ilgilendirir birde islam dusmanligi yapmasalar! ]]Ulan insafsizim atacam sigarayi, siyrilicam ikondan, ben de okuze gorile karisacam bu gidisle. Orman belki ilac olur yarama!ne olur yahu adamlar espri yaptiysa. Sen banal hissetmiyorsan kendini, kime ne kardesim, rahat ol azcik.

X_X
Mezun bana aminita muscaria bul , mantar sote yapicam kafir!

X_X
<< ya bu forumda nie geyik icon'u yok??? ]]ehiehi. mezun espri yapildiginda bateriyle gir &quot;dumtrak!&quot; yap lan pejmurde!

X_X
Black, bana efemine lezbiyen bulursan kiyamet kopar lan fantastik!

X_X
Thekadir, bana misir'dan asa getir lan dervis!

X_X
Iyibirisi2006 bana hacdan ezan okuyan saat ve foto sirkulasyon seysi getir lan feylesof!

X_X
<< artik yaptiginiz espiriler iyice baymaga basladi yok yusuf islam cd mis yok sordum saricicege ilahisymisyok ezan dugmesi olsummus sayfda!islamla ilgili bir konu oldumu hemen bazi heyvan ikonlu arkadaslar boyle espirilerle sebeklik yapmaya baslar .ozellikle goril bunlarin sIhI(belkide sebek ikonu olmadigi icindir).bu arkadaslarin vermek istedikleri mesaj sanirim onlarin coool oldugu burda din ile ilgili yazanlarin yobaz ,banal oldugudur.ateist olmalari kendilerini ilgilendirir birde islam dusmanligi yapmasalar! ]]aminita muscaria her seye bik bik diye dalip islam dusmanligi sopasiyla milletet saldirma. Sen adanaya git , her hangi bir kahveye gir , sen trabzon'da herhangi bir kahveye gir , acik konusuyorum cikamazsin. Seni birakmazlar yigidim. Burada yazilanlarin icinden bana islam dusmanligi temasi getir, bire bir ornek ver musrik!

X_X
Kiyamet zaten her gun yasaniyor bu pazar yerinde. Cocuklar acliktan oluyor , kolelik bitmis deniyor , gidin bakin guney afrikada ki elmas madenlerine. Cocuk isciyi yok pahasina calistiran isyerlerine. hastalandigi zaman gidecek doktoru olmayanlar , evine as sokamayanlar her gun ateslerde yaniyor. Dunyayi son yuz yilda talan eden zihniyet , ormanlari bitiren , atik sulariyla nehirleri kirleten bu zihniyet escinsellerden , sunlardan bunlardan once kiyamet zaten icimizde . Her gun kopuyor lan allahlilar! Kitaba gore sizin kiyamet kopucak valla , aha aha kopuyor fetvalariniz sirktir. kitaba gore , sizin inanisiniza gore kiyametin ne zaman kopacagina dair hic bir soylem gelistiremezsiniz. gelistirirseniz bu sirke girer , musrik olursunuz . Kiyametin ne zaman kopacagini bilemezsiniz, tovbe edin allahlilar!yarin kiyamet kopacakmis gibi insani , dogayi sev, hic kiyamet kopmayacakmis gibi calis, isin ozu budur allahlilar!

X_X
Ey hace sen bizi cahil mi sandinBiz ledun ilminin ulemasiyizBizi mezhebine dahil mi sandinBiz Beni Israil enbiyasiyizGerci okuyorsun Levlake levlakFakat perdesini edemezsin cakCahilsin bizi de etmedin idrakBiz o kuntu kenzin muammasiyiz

X_X
Kiyamet alameti diye bas bas bagiran usaklara bir ofli hoca hikayesi daha:Ofli Hocaya cemaati muslimin biri demis ki&quot; Hoca efendi hapu hallarumuz pek bir kotudur , ahlaksizlik aldi basini yurudu, kiyamet yakinidir ne dersuguz?&quot;Ofli hoca: usacugum sana bir hikayecuk anlatayum, Bizim yaylada iki has arkadas varmis . Biri Cemal , oteki Huseyin . Bunlar yayla yerinde yasadigi icin sehire isleri cok dusermis , gittiklerinde de herseyciklerini birbirlerine emanet ederlermis. Bir gun Cemal sehre gitmis , giderken de Huseyin'e &quot;la huseyin hapu benim tavuklarima sahip cikasin demis.&quot; . Cemal yaylaya geri donmus , bir bakmis ne tavuk ne bise , kumesin yerinde yeller esiy. Cemal demis ki : &quot;la Huseyin nedir habu is? Ne oldu benim tavuklara?&quot;. Huseyin: &quot; Cemalim bilirsin burada cakal coktur , ne kadar baktiysamda bas edemedum , cakallar bogdi , parcaladi senin tavuklarini&quot;. Aradan bir hafta gecmis bu sefer Huseyin sehre inmis . Donunce bir bakmis inekleri yok . Huseyin demis ki:&quot;la Cemal hapu is cakalin isine benzemez, ne oldu benim ineklere?&quot; Cemal demis ki: &quot;haklisin usacugum , hapu is cakalin isi degildir . bilirsin hapu tonyalilar cok anarsuk usaklardir , geldiler habu yayla yerinde silah atttilar , yanlislikla senin inekleri vurdular&quot;. Bir ay sonra Cemal yine iner sehre . Yaylaya geri doner , evi barki yok. Cemal Huseyin'e der ki&quot; la Huseyin hapu is tonyalilarin isi degildir , ne oldu benim evime?&quot; Huseyin:&quot; haklisin hapu is tonyalunun isi deguldur , hapu is allahin isidir . Verdi seli , firtinayi senin evin tarumar oldu , sel aldi goturdu.&quot;. Huseyin inmis sehre sonra , gelmis ki karisi , kizi hamile . Kosmus Cemal'e demis ki: &quot;la hapu is allahun isi deguldur , kim gebe birakti hapu karilaru?&quot; . Cemal :&quot; Huseyin dogru deysin , hapu is allahun isi degildir , seytanin isidir . Seytan girdi kanimiza oldu bir hata.&quot;Simdi usaklar habu kiyameti escinsellik kopariyor ya , bana oyle geleyki hapu is lezbiyenlerin , travestilerin isi degildir.

X_X
benekli mantar usacugum, adana'da adamin once allahindan , kitabindan baslarlar sovmeye onu kastettim. Bizim burada ahbaplara takilmamiz seni rahatsiz etmesin, sen bunlardan rahatsiz olur bik bik edersen seni trabzon liman kahvesine gotururum , orada 12 moniki diye gevelersin ne geveleyeceksen.

mayse
Arkadaslar, kiyametin tam olarak ne zaman kopacagi konusunda Hz Muhammed dahil hic birPeygamber bir sey soylememis, siz ne diye tahmin yurutup milleti dalga gectiriyorsunuz inandiginizdinle? Sizin fazladan bildiginiz bir sey mi var?Dunyanin sonu gelecekse, her saniye ona yaklastigimiz asikar. Tipki her saniye olumumuze yaklastigimizgibi. Basta da demissin benekli-mantar herkesin olumu zaten kendi kiyameti. Ben oldukten sonradunya patlamis, kiyamet kopmus, ne degisirki? Onemli olan olmeden once kendimize ceki duzen vermek, guzel bir hayat yasamak.Onu da yapmak icin insanin millet soyle boyle yapiyor demeden kendine igneyi batirmasi lazim.Baskasinin yaptigi kimseyi ne cennete ne cehenneme goturur. Anca kendi yaptiklarinla mesulsun.Bazi seyler kiyametlerin alametleri arasinda ise sen ne yaparsan yap, benim anladigim sen ne yaparsanyap, ne dersen de bu mutlaka olacak. Insanlar bu hale gelecek. Konusmaya gerek yok. Hem ben daha iyimserim. Allah'in nurunu tamamlama vaadine dayanarak, her sey cok guzel olacakat some point for the last time diye inaniyorum ben. Bornovali'nin dedigi gibi ne escinsellik bugun cikmis, ne namussuzluk. Felsefe derslerinde okudugumuzeski yunan filozoflarinin hepsi en taze erkek ogrencilerini kendilerine metres secerlermis. Hatta bir adaminerkek sevgilisi olmasi ovunulecek seymis o devirde. Adam oldurmek Habil ve Kabilden beri var. Hicbir suc bugun icad olunmadi. Insanlar sapitti, peygamberler geldi duzeldi, insanlar sapitti, duzeldi..Simdi bozuldu bir daha duzelmeyecek demek yeis olur, umitsizlik olur, bilemeyiz.Ama tabi oyle bir zaman gelecekki artik hic duzelmeyecek ne insanlar, ne dunya.. kimse hic bir seye kulak asmayacako zaman bitecek dunyanin da gorevi.. ne zaman bilmiyoruz. konusmak da manasiz.

mayse
<< << mezun ikonlari degistir artik.. muezzin, imam ve aczimendi ikonlari koy kitapsiz ]]Ulan black, guldurdun, aldin aklimi.Mezun, kiyamet gerisayimi yapan saat koy len koseye, zindik!! ]]sizler de, koca adamlar, dalga gecmek icin en ufak firsati kacirmiyorsunuz.tebrikler...bayagi eglendiniz, basiniz goge ermistir artik.

Topla Dagel
<< yarin kiyamet kopacakmis gibi insani , dogayi sev, hic kiyamet kopmayacakmis gibi calis, isin ozu budur allahlilar! ]]Katiliyorum, olay bu kadar basit...Masal kitabi okur gibi Kutsal kitaplari okuyupta olayin felsefesini anlamayanlar, okuduklarinin gercek hayatla iliskisini kuramayanlar, tarih bilgileri son 10-15 yilla sinirli olanlar, dunyanin farkli yerlerinde olan bitenlerden haberleri olmayanlar bir zahmet bu kiyamet alameti yorumlarindan uzak dursunlar.

The_Last_Ninja
Onun icin namaz kilmiyorum ben zaten

dilaila
bgun persembe amanin :D

thekadir
tobe tobe siz yoldan cikmissiniz olum yuhhh gunah develeri :)

Mich35.5
<< mich......isin cok zor.. ]]Her koyun kendi bacagindan asilir. Herkes kendi isine yogunlassin derim. Sen kendini kurtardin da, bakiyorum benim icin dertleniyorsun. Sagol. ;) Mezuuun!! smooth'a madalya ver lan cok-tanrili!!!!

Mich35.5
Pira, siir yazacaksan dernegin panasonuna yazsana munafik!!!

Mich35.5
bize kiyamet alametleri checklist'i yap lan deist moderator!!

biscuit
kiyametin alametleri birer birer cikiyor...hatta hemen hemen hepsi cikti da denilebilir..gay ve lezbiyenlerin cogalmasi,zina ve hirsizligin artmasi vs vs vs...fakat inanan kisilerin de bildigi gibi kiyametten once gelicek 'ahir Zaman' vardir..yani dunyada bollugun arttigi,insanlarin birbirlerine iyi niyetle yaklastigi,Hz. isa'nin geri donecegi ve muslumanlar arasindan Mehdi'nin ciktigi zaman...ama kisa sureli bir saadet olacak..Kisaca once saadet ve refah 'yani ahir zaman',sonra kiyamet...hepmizde gunahlar diz boyu...eger inancliysaniz,hic bir sey icin gec olmadigini ve bir 'tovbe' nin isledigimiz gunahi amel defterimizden sildigini unutmayin(tabi tovbe edip,ayni gunahi islememeniz kaydiyla)...PS: 'Allahsiz' lafi kabak tadi vermeye basladi...ya forumda artik kullanilmasin lutfen!!!

pinky300
Kafaniza Marduk carpsin e mi?Yazmayin yaaaaOkuyorum, guluyorumYanicam ben yanicam :D

pinky300
Heblek ne ya? Hadi biz heblek durumuna dustuk, senin dustugun EBLEH duruma ne demeli?Sagol Hocam cok onemli bir noktaya parmak bastin, engin, derin bilgilerinden faydalanmak bana onur verdi :p ----------Sn. Topladagelsizlerin ikonlari karistiriyoruz. Pespese yazmayin hocam. Bu yuzden sana Sebelek, Pira Hocama' da Maymonat diyoruz. Hem zaten Goril'de denmez ki sizin gibi ustadlara. Ayip kacar diil mi? Hocam bir sorum var. Bunlar yanlis sa bana bir zahmet dogru kelimeyi yazarmisiniz.

benekli-mantar
artik yaptiginiz espiriler iyice baymaga basladi yok yusuf islam cd mis yok sordum saricicege ilahisymisyok ezan dugmesi olsummus sayfda!islamla ilgili bir konu oldumu hemen bazi heyvan ikonlu arkadaslar boyle espirilerle sebeklik yapmaya baslar .ozellikle goril bunlarin sIhI(belkide sebek ikonu olmadigi icindir).bu arkadaslarin vermek istedikleri mesaj sanirim onlarin coool oldugu burda din ile ilgili yazanlarin yobaz ,banal oldugudur.ateist olmalari kendilerini ilgilendirir birde islam dusmanligi yapmasalar!

benekli-mantar
dunyanin artik bir tunele girdigi ve bu tunelin cikisinda bizi pek hayirli seylerin beklemedigi asikar.benim burda felaket tellalligi yapmak gibi bir niyetim yok ama onumuzdeki yillarda cok onemli ve vahim olaylarin olacagi soyleniyor.yani dananin kuyrugu koptu artik.bununla beraber herkes kendi kiyametini yasar. nasrettin hocanin &quot;hanimin olumu kucuk kiyamet benim olmum buyuk kiyamettir&quot;dedigi gibi.escinsellik yeni birsey degil.tarihtede vardi ama bakin o kavimlere ne oldu? onlarin basina gelenler sadece kutsal kitaplardaki hikayelerden ibaret degil arkeleoglar tarafindan yasandigi isbatlanmis olaylardir.ayrica benim anlattigim iki olaydaki soz konusu kisiler oyle hormonlarinda bir bozukluk oldugu icin yada kiz dogacagina erkek dogduguna inanip escinsel olan kisiler degil.bunlar artik rahatliktan ne yapacagini sasirmis ,nefslerinin pesinde kosan kisiler .ve gunumuzde amerikada boyle seyler artik normal sayiliyor gay bishop bile var arik gayler evleniyor filan.(benim calistigim yerdede bir supervizer im gay ve benim onunla bir sorunum yok ne yaptigi kendini ilgilendirir.gittigi yolu tasvip etmem ama insanligina da saygi gosteririm).yani yarin cocuklarimiz erkekler erkeklerle kadinlar kadinlarla evlenebiliyor ve bu cok normal birsey diye kendi cinsine ilgi gostermeye kalktiginda &quot;onemli olan senin mutlu olman nasil itersen oyle yap&quot;mi dememiz gerekiyor?iste gerceklesen diger alametlerden bazilari.Zaman kisalip sene ay, ay hafta, hafta g&uuml;n, g&uuml;n saat, saat de ates¸ tutus¸turacak kadar az bir zaman olmadik&ccedil;a kiyamet kopmaz.S¸u hadiseler meydana gelmedik&ccedil;e kiyamet kopmayacaktir? Y&uuml;ksek binalar yapmada insanlar birbirleriyle yaris¸acak. Kiyamet yaklas¸inca? o devrin en itibarlilari yaltaklik ve dalkavukluk yapanlardir.K&ouml;t&uuml;lerin &ccedil;ogaldik&ccedil;a &ccedil;ogalmasi, yalancilar&yacute;n dogru kabul edilip dogrularin yalanci sayilmasi, hainlerin g&uuml;venilir, g&uuml;venilir kimselerin hain sayilmasi? kiyamet alametlerindendir.S¸u hadiseler meydana gelmedik&ccedil;e kiyamet kopmayacaktir? &Ouml;l&uuml;mler ve katliamlar yaygin hale gelecek?

benekli-mantar
<< aminita muscaria her seye bik bik diye dalip islam dusmanligi sopasiyla milletet saldirma. Sen adanaya git , her hangi bir kahveye gir , sen trabzon'da herhangi bir kahveye gir , acik konusuyorum cikamazsin. Seni birakmazlar yigidim. Burada yazilanlarin icinden bana islam dusmanligi temasi getir, bire bir ornek ver musrik! ]] ne herseye bik bik saldirmasi ne sopasi ne degnegi ne diyorsun.saat 12den sonra yazmis olmalisin bu mesaji .adananin her semtinde kahveyede girerim kiraathaneyede bir b*k olmaz,trabzonu bilmiyorum gitmeyede niyetim yok zaten.islam dusmanligi cumlesi dogru kullanilmis bir cumle olmayabilir ama pek islam friendly oldugunuz soylenemez.daha oncede yaptiniz ayni sakalari yok mehter marsi koyun ilahi koyun diye.ben sizin dernek kudugunuz,geyik ,saka yaptiginiz folderlara gelip.&quot;bunlar bos is&quot;boyle seyler konusmak hos degil&quot; bu haram,oburu sirk&quot; gibisinden seyler yaziyormuyum? ama biz ne zaman boyle bir konuda konussak hemen bir iki ateist,gayri muslim,eski goministler once bir guzel dalga geciyor sonrada din ve insanlik dersi vermeye kalkiyor.ben h****lerin yuzunden kiyamet kopucak demedim.ama hadislerde belirtilgi gibi daha yaygin ve normal hale geliyor.buna karsi cikacak olan yoktur sanirim.

benekli-mantar
<< Iyi Pinky Hocam,Ben sana sunu sorayim, yaziyor mu bir yerde homoseksuellikten kiyamet kopacak diye? Escinsellikten kiyamet kopacak olsaydi, simdiye 50 kere kopmustu, unutma ki Osmanli sarayinda dahil butun eski kulturlerde escinsellik yaygindir, yani yeni birsey degil. ]]bornovali bornavali ! osamanli sarayinda escinsellik yaygindi diyerek atamiz hakkinda&quot;soyle boyle&quot;idiler demekmi istiyorsun.galiba sen okudun ORYANTALIST yazarlarin her dedigine inaniyorsun.

Bon_Efe
ya bu forumda nie geyik icon'u yok???

-dreamer-
kiyametin kopacagini yeni mi anladiniz?? :) :) :) her gun aslinda kucuk kiyametler kopuyor yeryuzunde..Allah kimsenin gonul gozunu kapatmasin

-dreamer-
&quot;Iyibirisi2006 bana hacdan ezan okuyan saat ve foto sirkulasyon seysi getir lan feylesof! &quot;sevgili pira, Allah' mi soyletti :) Hac' cami gidiyorum yoksa... ;) ;) ;)

Kestanefisegi
gulun eglenin dunyanin sonu geliyo cok yakin hemide cok

nickenick
komik gelebilir ama Bulent Ersoy 5 vakit namaz kilar Zeki Muren de kilardi bu aradaboyle bir yaratik nasil kiyamet getirir ve kildigi namazlar sayilirmi bilmiyorumtakdir Allah'indir

Derbeder Tulay
Benim ************ herif amerigan muzigi layfstayli haramdir diye sordum sari cicece annen baban var midir kasetleri donduruyor butun gun ona ne demeli? Benim kiyametim gelmis de cehenneme dusmusum a dostlar...

sinner
22 04 2004, 17:00
ya bosver yaakiyamet koparsa kopar sallaaahadi serefeee

X_X
Mezun kiyametten once herkese helva dagit lan beseriyetsiz!

dilaila
bgun cuma

pinky300
Bak iste Pira yaptiginizi begendiniz mi?...Isin cilkini cikarmadan noolur, lutfen, rica ediyorum son verin yaptiginiz anlamsiz komikliklere. :o En azindan kendi folderleriniz de yapin ama noolur burada yapmayin.Bu dosyada benim gibi inananlarla birarada olmak bana huzur veriyor. :) Bu durumda ne derler hocam sen de iyi bilirsin,Golge etme , baska ihsan istemem senden.

GRANITE
<< mezun ikonlari degistir artik.. muezzin, imam ve aczimendi ikonlari koy kitapsiz ]]Ayni zamanda Ortodoks yahudi,orak cekic,ateist amblemleri koyda herkesin ne oldugunu anlayalim.Maymundan geldigine inananlarin maymun ikonu var.

GRANITE
&lt;&lt;Islam dusmanligi cumlesi dogru kullanilmis bir cumle olmayabilir ama pek islam friendly oldugunuz soylenemez.daha oncede yaptiniz ayni sakalari yok mehter marsi koyun ilahi koyun diye.ben sizin dernek kudugunuz,geyik ,saka yaptiginiz folderlara gelip.&quot;bunlar bos is&quot;boyle seyler konusmak hos degil&quot; bu haram,oburu sirk&quot; gibisinden seyler yaziyormuyum? ama biz ne zaman boyle bir konuda konussak hemen bir iki ateist,gayri muslim,eski goministler once bir guzel dalga geciyor sonrada din ve insanlik dersi vermeye kalkiyor.&gt;&gt;Benekli mantar kardesimiz cok dogru soylemis.

Unique
23 04 2004, 17:00
mezun pinky'i hacca gonder patavatsiz...

X_X
Tamam ben bu dosyaya baska bir sey yazmam .

X_X
Dur son bir tane yazayim oyle gideyim.Mezun, cuvaldizi kendine igneyi beyzaya batir lan cibilliyetsiz!

pinky300
Pira ve Yunik'e :D :D :D :D :D :D :D :D

benekli-mantar
<< Mezun kiyametten once herkese helva dagit lan beseriyetsiz! ]]double paste!mezun boyle bir kiyak yaparmi acep :)

Bon_Efe
<< << ya bu forumda nie geyik icon'u yok??? ]]ehiehi. mezun espri yapildiginda bateriyle gir &quot;dumtrak!&quot; yap lan pejmurde! ]]cok ii fikir, sevdim bu fikri :) ama mezun'un yapmasina gerek yok, siz herseyi hallediyorsunuz burda, onada bi care bulursunuzbu arada, eger geyik icon'u olsaydi 99.9% o iconu kullanirdi heralde

Bon_Efe
24 04 2004, 17:00
<< Dur son bir tane yazayim oyle gideyim.Mezun, cuvaldizi kendine igneyi beyzaya batir lan cibilliyetsiz! ]]OUCH!!!!!!!!