PDA

Tüm Versiyonu Göster : konu basliksiz bir mesaj iste,gitsem mi kalsam mi

fnshn
26 10 2003, 18:00
Ne zamandir yazilari okuyorum ama bir turlu kolumu kaldirim yazmadim cunku burada canim hic birsey yapmak istemiyor,Ft.Lauderdale denen bir yerde yasiyorum...Bagdat caddesinden sonra buralar yasanacak gibi degil.Geldik bir kere ama hergun geri donsemmi diye dusunuyorum(ben yani esim New Yorker mis ogrenciyken ama burayi nereden buldu 15 yil sonra anlamadim)
Dayanamadim biletimi aldim bir kere daha alici gozuyle bakacagim,yerse de donecegim valla..
Orada executive manager dim burada kimse yuzume bakmiyor,dis ticaret konusunda uzmanim,nafile...
Acaba baska eyalete mi gitsek,soyle kanli canli biryerlere..
yatirimci vizemiz de var,calisma izni de ,ama bisey eksik,ruh galiba,ben mi rusuzum burasi mi,yoksa Ameri kanin heryeri mi boyle?
Yine de yasi yasimiza uygun ,biraz orta yasliyiz da, Broward lilar varsa guzel olur derim...Belki de donmem,kalirim,ikna olmak istiyorum...

nicknick
27 10 2003, 18:00
ne yaparsan yap Bagdat Caddesinin yerini hic bir yer tutmayacaktir. Hep soyledim hala da soyluyorum, TR de hali vakti yerinde olan bir kisinin sartlar ne olursa olsun ABD de yasamasi delilik cilginlik akil otesi bir seydir. Bu tur insanlar neden ABD ye gelir anlamam.

Ama ABD de yasayacam illa diyosan asada sana Amerika daki en guzel sehir hakkinda bi yazilar dizisi sunuyorum.

http://forum.mezun.com/messageview.cfm?catid=13&threadid=11670