PDA

Tüm Versiyonu Göster : ankaraya ucuz bilet nereden ve nasil bulabilirim arkadaslar????

soil
25 06 2003, 18:00
oncelikle herkese merhaba.Forumu bayadir takip ediyodum ama daha once hic yazmamistim.ben ankaraya donmek istiyorum bu yil icinde herhangi bir zamanda farketmez.cunku su anda okumuyorum ve tarih o kadarda onemli degil.Sizce en ucuz bileti nereden,yada hangi seyahat acentasindan yada web sitesinden bulabilirim.yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim

soil
26 06 2003, 18:00
tesekkur ederim benozgurum web sitesi icin.Yalniz orada yolculuk ve turizm link'ine bastim calismiyor sanirim bi hata var o link'de.Daha sonra tekrar deneyecegim umarim birsey bulurum
arkadaslar baska bildiginiz yerler varsa yardimci olursaniz cok sevinirim

benozgurum07
26 06 2003, 18:00
soil bence nerede.com a baksan ii olur :)

hayaldeniz
29 06 2003, 18:00
www.sta.com
www.ekobilet.com
bakilabilir.

soil
30 06 2003, 18:00
<< www.sta.com

www.ekobilet.com

bakilabilir. ]]

tesekkur ederim bilgiler icin.Sta.com da fiyatlar biraz daha pahali ama ekobilet fena gozukmuyor.tekrardan sagol :)

soil
<< Hayaldeniz verdigin acentalar araciligi ile hic bilet aldin mi? Mezunda daha once bir takim tatsizliklar yasandi belki haberin vardir. Gercekten guvenilir olup olmadiklarini merak ediyorum. ]]

ne gibi tatsizliklar mesela????

minikserce
Hayaldeniz verdigin acentalar araciligi ile hic bilet aldin mi? Mezunda daha once bir takim tatsizliklar yasandi belki haberin vardir. Gercekten guvenilir olup olmadiklarini merak ediyorum.

hayaldeniz
minikserce, arkadas nerden bilet fiyati bakarim bulurum diye sormus ben kullandiklarimi yazdim belki isine yarar diye,
tatsizliklardan haberim yok, acikcasi bana neyi sormak istedigini de anlamis degilim. biraz daha acik yazarsan bir cevabim olabilir.

yine de ben nasil kullandigimi yazayim. evet aldim, ama siparis verip yada fiyatlari gorup gidip acentalarindan aldim, sta, turkiyede dahil her yerde bir dunya acentasi olan bir firma, merkezi avustralya olabilir, internet uzerinden acenta yeri arayip bulundugunuz eyalettekileri listeleyebiliyorsun, ogrenci bileti epey ekonumik oluyo. ekobilet ise sanirim trek turizmin internet sayfasi, dedigim gibi ben buradan fiyat bakip acentasindan aliyorum.

yesil
10 07 2003, 18:00
selam...
su anda en ucuz bilet travel expres de tel:310-3911800
ayrica priceline.com dan bakabilirsin.

FatmaPinarYucel
29 07 2003, 18:00
internet adresini hatirlamiyorum ama 1-800-ANADOLU en uygun fiyatları veren hem de Turk ajentaydi...

bgdum
04 07 2004, 18:00
merhaba arkadaslar ben sizlere bir oneride bulunayim ve birdaha internetten fiyatlara bakmassiniz size turkiyede en ucuz bileti stan acenta ekoblet.com dur buda trek travel sirketi o yuzden orada fiyatlarin ucuz oldugunu gorebilirisiniz fakat isterseniz daha ucuz bilet ve indirimlarden yararlanmak istiyorsaniz ilk basta bir trek travel sbrosuna gidin ve durumunuzu anlatin satin almaniz veya almamaniz onemli deyil ben denedim ve cok yuzel indirimlerden yararlandim zaten bu sirket ten daha ucuz bulursaniz size farkini oduyor bunuda bilim hadi simdilik gulegule ama siz istediginizi yapmakta ozgursunuz birde gastelerden tum satislarin fiyatlarini ogrene bilirsinis onlarada bir bakin .